آیا حزب در پس زمینه محاصره رسوایی خواهد بود که بوریس جانسون نمی تواند زنده بماند؟

[ad_1]

شناخته شدن به عنوان یک ناقض فاحش قوانین همیشه یکی از عناصر کلیدی برند سیاسی بوریس جانسون بوده است. و خیلی خوب کار کرد – تا اینکه ناگهان اتفاق افتاد.

نخست‌وزیر 57 ساله بریتانیا در مخاطره‌آمیزترین لحظه زندگی حرفه‌ای خود به سر می‌برد که تحت تأثیر درخواست‌ها برای استعفای دشمنان سیاسی و شهروندان خشمگین قرار گرفته است. بریتانیا هفته‌ها بر سر افشای افشاگری‌های سریالی در دفتر و اقامتگاه جانسون در داونینگ استریت، ناقض محدودیت‌ها با هدف توقف بیش از دو سال همه‌گیری کووید-19، در آشوب بود.

درخواست‌ها برای برکناری او می‌تواند در این هفته به اوج خود برسد و گزارش رسمی وحشتناکی از یک مقام ارشد دولتی در هر زمانی منتشر شود.

اسکاتلند یارد همچنین در حال بررسی میزان مهمانی های مشروب الکلی است – برخی ادعا می شود، برخی دیگر قبلاً شناخته شده اند – که همزمان با برخی از سخت ترین محاصره های همه گیر بریتانیا بوده است. جانسون توسط مخالفانش متهم به دروغ گفتن به قانونگذاران درباره آگاهی خود از تظاهرات شد.

از زمانی که گزارش‌های مربوط به جشن‌های ممنوعه در اواخر سال گذشته منتشر شد، بریتانیایی‌هایی که در طول این همه‌گیری دچار فقدان تنهایی شدند، داستان‌های دردناک خود را در رسانه‌های اجتماعی و در مصاحبه‌های مطبوعاتی و پخش پخش کردند.

ناشناخته و شناخته شده به شیوه ای غالباً رواقیانه، عواقب دردناک پیروی از قوانین دولتی برای مبارزه با شیوع ویروس را شرح می دهند: غیبت اجباری از رختخواب بستگان در حال مرگ، کوتاه شدن یا لغو مراسم تشییع جنازه، ناتوانی در تسلی دادن به عزیزان. آنها.

روری کینیر، نمایشنامه نویس، در ستونی آتشین برای گاردین، با تشریح دفن خواهر معلولش که بر اثر کووید-19 در 20 می 2020 درگذشت، نوشت: “دردی مانند ما خانواده ها را در سراسر جهان پاره کرده است.” گفته می شود که یکی از آنها مهمانی ها در همان روز برگزار شد.

“بنابراین، به نوعی، من این احساس را داشتم که همه با هم در این ماجرا هستیم.” خوب، نه همه چیز معلوم شد که از ما بوده است، “او نوشت.

برای سیاستمداری که برای مدت طولانی از مشکل خلاص شده است، جانسون – یک “خوک چاق” سیاسی به یاد ماندنی توسط برخی از همکاران محافظه کار – اخیراً اخیراً به طور غیرعادی افسرده به نظر می رسد.

او که هفته گذشته با اسکای نیوز مصاحبه کرد، چشم‌هایش را پایین انداخته و سرش را آویزان کرده بود. او در حالی که مکرراً در یک مهمانی در باغ در ماه می 2020 به دلیل «تصور نادرست» عذرخواهی می‌کرد، نفس‌آلود و افسرده به نظر می‌رسید. او گفت که کمتر از نیم ساعت از او باقی مانده است. این را یک رویداد کاری می داند.

او گفت: «هیچکس به من نگفت که کاری که ما انجام می دهیم، همانطور که شما می گویید، خلاف قوانین است.

تضاد خیره کننده – تجمعات پر سر و صدا در داونینگ استریت، مصادف با یک شکست شدید در فداکاری ملی – در از سرگیری یک نقاشی متحرک توسط ملکه الیزابت دوم 95 ساله، چهره مورد علاقه پس از نزدیک به هفت دهه بر تخت سلطنت، تجسم یافت.

عکس گسترده‌ای که در مراسم تشییع جنازه شوهرش، شاهزاده فیلیپ، ۷۳ ساله در آوریل گرفته شده است، پادشاه را نشان می‌دهد که لباس سیاه پوشیده، ماسک و کلاه مناسبی بر سر دارد – تنها نشسته، مطابق با قوانین فاصله‌گذاری اجتماعی. روزنامه انگلیسی “تلگراف” در گزارشی از 13 ژانویه فاش کرد که در آستانه تشییع جنازه در خیابان داونینگ دو گردهمایی اجتماعی، امور پر سر و صدا برگزار شد که شامل استفاده از چمدان برای برداشت شراب خریداری شده از سوپرمارکت است.

جانسون از اعلیحضرت عذرخواهی کرد، اما آسیب وارد شد.

نخست وزیر ظاهراً در میهمانی های شب تشییع جنازه شرکت نکرد، اما اعتراف کرد که حداقل در یک گردهمایی باغ دیگر که در زمان محاصره و یک جشن تولد در داخل خانه برگزار شده بود، شرکت کرده است. این باعث ضرب و شتم عناوین، از جمله تنوع بی پایان عبارت “مهمانی تمام شد” شد.

در یک مراسم هفتگی که با این رسوایی شکلی وحشیانه به خود گرفت، جانسون برای بازجویی در مقابل پارلمان حاضر شد و به شدت تایید ادعایی فرهنگ حزبی ریشه‌دار در میان افراد اطراف دفترش را محکوم کرد.

کیر استارمر، رهبر حزب کارگر در جلسه روز چهارشنبه گفت که جانسون قانون وزارتی را که بیانیه‌های گمراه‌کننده قانون‌گذاران را ممنوع می‌کند، نقض کرده است. نخست وزیر پیش از این به اعضای پارلمان گفته بود که در خیابان داونینگ “همه جهت ها” برای تجمعات اجتماعی در زمان محاصره رعایت شده است.

آیا او اکنون استعفا می دهد؟ استارمر پرسید. جانسون اصرار داشت که به “انجام کار” ادامه خواهد داد.

در پاسخ به سؤالات قبلی، نخست وزیر این ادعای بسیار تمسخرآمیز را مطرح کرد که «به طور ضمنی» معتقد است که یک مهمانی یک رویداد تجاری است. او با طرح یک سوال خصمانه دیگر، گفت که نمی‌دانست طرف‌ها محدودیت‌های مربوط به ویروس کرونا را نادیده می‌گیرند – قوانینی که خودش اعلام کرده است.

سو گری، مقام ارشد دولتی وظیفه بررسی موارد نقض محدودیت‌های مربوط به ویروس را بر عهده دارد. گزارش او – که هر روز انتظار می رود – به گونه ای بر جانسون ظاهر می شود که نخست وزیر را که دوست دارد به زبان یونانی کلاسیک بخواند، می توان به شمشیر داموکلس تشبیه کرد.

علاوه بر مصیبت جانسون، او همچنین با پیامدهای یک ایمیل فاش شده که درز عمومی بود، دست و پنجه نرم می‌کند، که نشان می‌دهد وقتی شخصاً مشارکت شخصی در چراغ سبز برای نجات گربه‌ها و سگ‌ها از یک موسسه خیریه حیوانات بریتانیا را در سال گذشته انکار کرد، دروغ گفته است. افغان های ناامید سعی کردند از دست طالبان فاتح فرار کنند.

اکنون به نظر می رسد دوستان و دشمنان بر این باورند که این مسئله این نیست که آیا جانسون چه زمانی از سمت خود کنار می رود. روزنامه ها – اغلب فشارسنج مهم افکار عمومی بریتانیا – قاطعانه علیه او روی آوردند. یکی نوشت: شرمنده.

هفته گذشته، ساجد جاوید، وزیر بهداشت جانسون اذعان کرد که این بی احترامی به ضرر سنت دموکراتیک محترم بریتانیا در پلیس با رضایت است، که به تمایل بیشتر مردم برای پیروی از قوانین بستگی دارد.

جاوید با اشاره به یکی از جلسات مشروب خوری در خیابان داونینگ که گفته می شود در آستانه تشییع جنازه فیلیپ برگزار شد، گفت: از هر نظر اشتباه بود. “راهی که ما اکنون از آن عبور می کنیم این است که حقایق را بیان کنیم، آنها را به میز مذاکره بیاوریم.

ابزار اصلی برای اثبات این واقعیت احتمالاً گزارش گری خواهد بود که به بررسی ادعاها می پردازد، از جمله رویداد “الکل خودت را بیاور” که بیش از 100 نفر در آن دعوت شده بودند، و سایر مهمانی های خروج برای کارکنان در حال خروج.

این ایده که جانسون یک معیار برای توده‌ها و معیار دیگری برای صاحبان قدرت دارد، خشم را علیه رهبری برانگیخت که همیشه توانسته است با یک شوخی بیهوده یا یک مثل آفتابی رسوایی‌ها و جنجال‌ها را از بین ببرد.

و این باعث فرسایش شخصیت سیاسی ماندگار به عنوان یک مرد مردمی می شود – صرف نظر از تحصیلات نخبه و سبک زندگی ظریف او. جانسون در ژوئیه 2019 به قدرت رسید و پنج ماه بعد با کسب 365 کرسی در مجلس 650 کرسی، آنچه را که مطبوعات بریتانیا دوست دارند اکثریت پارلمانی “معمولا” می نامند به دست آورد.

اگر احزاب داونینگ استریت سقوط جانسون را ثابت کنند، این امر معکوس قابل توجهی از سرنوشت نخست وزیری خواهد بود که با پیامدهای واقعی کمی از خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا یا برگزیت مواجه است، یکی از ثابت ترین تغییرات این کشور از دوران پس از جنگ.

پیامدهای اقتصادی منفی جدایی از بلوک، که در پایان سال 2020 پس از یک دوره مهلت طولانی به طور کامل محقق می شود، تا حدودی توسط همه گیری COVID-19 پوشانده شده است و اکنون کاملاً احساس می شود.

تا کنون، جانسون همچنین از عملکرد نابرابر خود در یک بیماری همه گیر آسیبی ندیده است، که شامل رویکرد اولیه بی دغدغه برای فاصله گذاری اجتماعی و پنهان کردن می شود، تمایلی که ممکن است به مسواک زدن تقریبا کشنده خود با این ویروس در سال 2020 کمک کرده باشد. بریتانیایی ها میزان مرگ و میر ناشی از کووید-19 از 155000 فراتر رفته است که یکی از بالاترین میزان مرگ و میر در اروپای غربی است.

برای برکناری جانسون از حزب خود، قانونگذاران محافظه کار باید نامه عدم اعتماد به سر گراهام بردی، که ریاست کمیته بانفوذی به نام کمیته 1922 را بر عهده دارد، بفرستند. رای عدم اعتماد آغاز خواهد شد.

در همین حال، ادعاها همچنان ادامه دارد. هنرمند برنده جایزه تریسی امین به کارکنان جانسون نامه نوشت و خواستار حذف بخشی از آثار هنری او – تابلوی نئونی که روی آن “شور بیشتر” نوشته شده بود – از خیابان داونینگ حذف شد.

او در اینستاگرام نوشت: “شور بیشتر، آخرین چیزی است که دولت فعلی به آن نیاز دارد.”

خبرنگار ویژه بویل از لندن و نویسنده کارمند کینگ از واشنگتن گزارش می دهند.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort kusadasi escort