آیا بایدن به وعده دیگری به رای دهندگان سیاهپوست عمل نخواهد کرد؟

[ad_1]

با مسدود شدن فشار قانون حقوق رای فدرال در کنگره، پرزیدنت بایدن با فشار فزاینده‌ای از سوی گروه‌های حقوق مدنی برای معرفی سیاست‌های جدید عدالت کیفری روبرو می‌شود – یا خطر عدم تحقق وعده کلیدی دیگر به رای‌دهندگان سیاه‌پوست.

فعالان امیدوار بودند که شتاب خشم ملی در مورد قتل جورج فلوید توسط یک افسر پلیس و انتخاب معاون رئیس جمهور کامالا هریس، زنی رنگارنگ با تجربه گسترده در اجرای قانون، زمینه را برای تغییراتی که مدت ها در انتظار آن بودیم، از جمله تعقیب قضایی آسانتر و محدودیت ها، مصونیت آنها از امور مدنی.

اما با کم رنگ شدن تلاش‌های قانون‌گذاری در کنگره و مشارکت کم کاخ سفید، دموکرات‌ها در آستانه انتخابات میان‌دوره‌ای در خطر ناامید کردن یک بلوک مهم هستند.

امی آلیسون، رئیس شبکه ملی She the People که بر انتخاب زنان سیاهپوست در ایالت های مختلف برای رای دادن تمرکز دارد، گفت: «اگر ما شاهد جنبش نباشیم، با یک نبرد سخت برای مشارکت، برای انگیزه روبرو هستیم.

اما با افزایش درخواست ها برای پیروزی در عدالت کیفری، چالش سیاسی برای دموکرات ها نیز افزایش می یابد. جرایم خشن در شهرهای سراسر کشور افزایش یافته است. اگرچه تصویر کلی مختلط است، با کاهش برخی جرایم دارایی، حوادث اخیر مانند تیراندازی به افسران پلیس در حال انجام وظیفه، سرقت ها و حمله به آمریکایی های آسیایی تبار امنیت عمومی را به نگرانی اصلی رای دهندگان تبدیل کرده است. حتی شهرداران نرم‌افزارهای مترقی مانند سانفرانسیسکو نیز در پاسخ به آن، پلیس بیشتری را پیشنهاد می‌کنند.

محیط کنونی بسیاری از سیاستمداران را به ترس از این که به نظر می رسد اجرای قانون را کاهش می دهند، واداشته است. در حالی که اکثر دموکرات ها به دنبال کاهش بودجه پلیس نیستند، جمهوری خواهان مشتاق هستند که آنها را به جنبش “بدون حقوق پلیس” که توسط برخی از فعالان حمایت می شود مرتبط کنند تا تلاش های حزب برای بازنگری در شیوه های اجرای قانون را به عنوان یک خطر امنیت عمومی نشان دهند.

روی تکسیرا، یکی از اعضای ارشد مرکز پیشرفت آمریکا، دانشجوی چپ‌گرا که روندهای جمعیت‌شناختی و جامعه‌شناختی را مطالعه می‌کند، می‌گوید: «متاسفانه، دموکرات‌ها با نوعی رویکرد نرم به جرم مرتبط هستند… که فکر می‌کنم واقعاً به آنها آسیب می‌زند. .

اکنون حزب در مناظره تحت فشار دو طرف است. نامزدهای حزب جمهوری‌خواه در حال حاضر روی آنتن هستند تا به دموکرات‌ها به دلیل ترویج بی‌قانونی حمله کنند، زیرا فعالان برجسته سیاه‌پوست و چهره‌های رسانه‌ای به بایدن و هریس فشار می‌آورند تا به وعده‌های تبلیغاتی خود عمل کنند.

هریس در مصاحبه‌ای با شخصیت رادیویی لنارد شارلامی گفت: «من ناامیدی را می‌شنوم، اما اجازه دهید تأثیری که داشته‌ایم را انکار نکنیم، و همچنین موافقیم که هنوز کارهای زیادی برای انجام دادن وجود دارد و این کار آسانی نیست». ماه گذشته. «مک کلوی.

از دست دادن حق رای ممکن است انگیزه بایدن برای نشان دادن پیشرفت در عدالت کیفری باشد. یک منبع آگاه با مناظره کاخ سفید که مایل بود برای بحث در مورد استراتژی داخلی ناشناس بماند، گفت که دولت در حال بررسی یک فرمان اجرایی است که رئیس جمهور می تواند به زودی امضا کند. چنین دستوراتی از نظر ماهیت بسیار کمتر از قوانین تصویب شده توسط کنگره هستند، اما می توانند از بودجه فدرال برای تشویق بخش ها برای بهبود آموزش، استخدام و ردیابی حوادث استفاده کنند.

کارن باس، یک دموکرات از لس آنجلس که نامزد شهرداری است، به همراه سناتور کوری بوکر، یک دموکرات از نیویورک، گفت: “ما باید کاری در مورد اصلاحات پلیس انجام دهیم، بنابراین امیدوارم کاخ سفید کار کند.” پس از شکست تلاش برای مذاکره درباره لایحه با جمهوریخواهان در سال گذشته، اقدامی انجام دهد.

لری کاسمه، رئیس انجمن مجری قانون فدرال، “تعهد قوی دولت به اجرای قانون” را به این موضوع نسبت داد، اما از اظهار نظر در مورد جزئیات مذاکرات خودداری کرد.

گروه های حقوق مدنی همچنین از سرگیری تلاش ها از طریق اقدامات اجرایی یا قوانین هدفمند محدود را در نظر دارند.

جیمی آر. رایلی، مدیر رقابت و عدالت در NAACP، گفت: «با نزدیک‌تر شدن به ضرب‌الاجل‌ها، اگر انرژی بیشتری در مورد این موضوع ببینم تعجب نمی‌کنم.

با این حال، تا کنون، فقدان دستاوردهای بزرگ دولت انتقادهایی را به دنبال داشته است که اصلاحات را در اولویت کافی قرار نداده است.

«به همین دلیل است. ایوت سیمپسون، مدیر اجرایی دموکراسی برای آمریکا، یک گروه مدافع مترقی، گفت: فکر نمی‌کنم گفتگوی معناداری در مورد آن وجود داشته باشد. وی خاطرنشان کرد که حتی رئیس جمهور سابق ترامپ نیز قانونی را برای کاهش مجازات های زندان فدرال امضا کرده است.

او گفت: آنچه بایدن باید انجام دهد این است که بهتر از این باشد. او نمی‌تواند راه دوری برود و در اصلاحات عدالت کیفری بدتر از ترامپ عمل کند.

ایمی استیل، رهبر پروژه کارولینای شمالی جدید، که برای افزایش دسترسی و سازماندهی رای دهندگان رنگین پوست کار می کند، گفت: برای بسیاری از رای دهندگان سیاه پوست، قانون بازنگری در شیوه های پلیس به همان اندازه مهم است که از رای گیری فدرال محافظت می کند.

استیل گفت: “چرا؟ زیرا قانون عدالت کیفری مستقیماً بر نحوه تعامل افراد سیاه پوست و قهوه ای با پلیس تأثیر می گذارد.”

برخلاف دفاع قاطع خود از حق رای – که شامل یک سخنرانی آتشین در گرجستان بود – رئیس جمهور هیچ تلاش قابل مقایسه ای برای پیشرفت در بررسی عدالت کیفری انجام نداده است.

مقامات کاخ سفید به اقدامات اجرایی در جبهه اشاره می کنند، از جمله فسخ قرارداد با مکان های خصوصی بازداشت و هدایت وزارت دادگستری ایالات متحده برای اعمال محدودیت های خفگی و دستورات منع قوانین فدرال.

لایحه ای با بررسی عمیق تر اقدامات پلیس – از جمله ممنوعیت خفگی و دستور عدم اعتصاب در سطح محلی و مقابله با “مصونیت واجد شرایط” که از اجرای قانون در برابر اکثر پرونده های مدنی محافظت می کند – توسط مجلس نمایندگان به رهبری دموکرات ها تصویب شد. در رای بهاری حزب

اما این اقدام که قانون پلیس جورج فلوید نام داشت، سال گذشته پس از شکست مذاکرات بین بوکر و سناتور تیم اسکات، جمهوریخواه از کارولینای جنوبی، در سنا از بین رفت. مذاکره کنندگان، از جمله باس، با توجه به فقدان انگیزه برای همکاری جمهوری خواهان، شانس کمی برای تجدید حیات می بینند، که هدف آن دستورات موقت امسال است.

بایدن چندین بار علناً از کنگره خواسته است تا قانونی را تصویب کند، از جمله در پاسخ او زمانی که درک شووین به اتهام قتل فلوید در ماه آوریل محکوم شد. سخنگوی کاخ سفید گفت که هریس در پشت صحنه حضور داشت – در حال صحبت با بوکر در حالی که با اسکات مذاکره می کرد – اما با دیگران موافق بود. بحث ها که او و بایدن عمداً نظرات عمومی خود را سرکوب کردند تا به سناتورها اجازه دهند به دنبال توافق باشند.

عدالت کیفری بخشی از کارنامه عمومی هریس نیست، که با توجه به تجربه او به عنوان دادستان و دادستان کل کالیفرنیا، غیبت قابل توجهی است. برخی از متحدان او این را فرصتی از دست رفته می دانند، هم برای پیشبرد اهداف و هم برای بهبود وضعیت سیاسی خود پس از اولین سال ناپایدار معاونت رئیس جمهور.

هریس در طول زندگی حرفه ای خود تلاش کرده است تا خود را در سیاست خاردار عدالت کیفری جهت دهد. او سخت تلاش کرد تا گروه‌های بدبین پلیس کالیفرنیا را برای کمپین‌های سراسری خود جلب کند، اما به دلیل اینکه به اندازه کافی برای مقابله با زندانی شدن بیش از حد و خشونت پلیس انجام نداد، توسط مترقی‌ها جعل شد. در طول مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری او هرگز مشخص نشد که آیا او گذشته دادستانی خود را نقطه فروش می دانست یا مسئولیت.

حزب دموکرات به عنوان یک کل ثابت می کند که در مسیر مشابهی قرار دارد.

برخی از فعالان سیاسی دموکرات می گویند طیف وسیع تری از رای دهندگان مورد نیاز در انتخابات میان دوره ای – از جمله بسیاری از رای دهندگان سیاه پوست – بیشتر به همه گیری COVID-19 و اثرات آن بر سلامت، مدارس و اقتصاد علاقه مند هستند.

«به همین دلیل است. آیا فرزندان من می توانند به مدرسه بروند؟ آیا می توانم سر کار بروم؟» جوئل بننسون، که به عنوان جامعه شناس و استراتژیست برای باراک اوباما و هیلاری کلینتون کار می کرد، گفت.

در همین حال، دموکرات‌ها با چالش سیاسی پیچیده‌تری روبرو هستند: ادامه حمایت از برخی اقدامات پاسخگویی – که طبق نظرسنجی‌ها همچنان محبوب هستند – بدون اینکه از افزایش جنایات خشونت‌آمیز در سراسر کشور غافل نشوند.

عملکرد ضعیف این حزب در مجلس نمایندگان در سال 2020 باعث ایجاد بحث های شدید درون حزبی در مورد اینکه آیا حملات جمهوری خواهان که آنها را به “آزادی پلیس” مرتبط می کند، آلباتروس های سیاسی هستند یا خیر.

برخی از دموکرات های برجسته به شدت تمرکز خود را بر امنیت عمومی افزایش داده اند. اریک آدامز، شهردار نیویورک، یک افسر پلیس سابق که در آن زمان به دلیل انتقاد از عملکرد اداره خود شناخته شده بود، کمپین شهرداری خود را بر امنیت عمومی متمرکز کرد. لندن برید، شهردار سانفرانسیسکو، خواستار تقویت پلیس در منطقه پریشان تندرلوین شهر شد و با دادستان منطقه مترقی شهر درگیر شد.

سیمپسون از دموکراسی برای آمریکا اذعان کرد که سیاستمداران تحت فشار هستند تا به جرم و جنایت نگاه کنند، اما گفت که نباید کار برای مقابله با تخلفات پلیس متوقف شود.

او گفت: «کاری که ما باید انجام دهیم این است که با جدا کردن امنیت از مسئولیت پلیس، گفتگو را دوباره تنظیم کنیم. “همه می خواهند ایمن باشند – سیاه، سفید، ثروتمند، فقیر. لزومی ندارد که به قیمت زندگی سیاه و قهوه ای تمام شود.”[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort kusadasi escort