ایجاد یک مطلب متنوع عادلانه و فراگیر شرکت شده است هدف ماست. و در عین حال ما می دانیم از تلاش های ما شده اند در هر نقطه در نزدیکی به اندازه کافی و ما نیاز به کار بیشتر. برای پیگیری وعده ما از روز شنبه ما می خواستم برای به اشتراک گذاشتن برنامه های ما.

ما تغییرات را برای ما استخدام و استخدام و تلاش به منظور استقبال و فعالانه به دنبال یک بیشتر طیف متنوعی از نامزدها برای تمام موقعیت ها. ما کار خواهد کرد برای تقویت صدای ما سیاه و POC هم تیمی های بدون قرار دادن بار آموزش و پرورش بر روی آنها. ما را افزایش می دهد سیاه و سفید نمایندگی در سراسر همه از کانال ما. ما خواهد شد به طور فعال به دنبال بیشتر سیاه سازان و سازندگان محتوا برای ساخت ارتباطات معنی دار و مشارکت.

ما در حال نظارت ما در بخش نظر بیشتر نزدیک برای نژادپرستانه زبان و گفتار نفرت. ما متعهد به بازبینی همه این موضوعات به طور منظم برای اندازه گیری پیشرفت و ایجاد تنظیمات لازم. هدف ما این است که برای ایجاد تغییرات سیستماتیک در Food52.

ما در حال اهدای $60,000, به توزیع به طور مساوی میان سه سازمان: جنبش برای زندگی آگاهانه بچه و برابر عدالت ابتکار. ما بر این باوریم که سیاست اصلاحات آموزش و پرورش و دقیق پیگیری نژادی عدالت اجزای حیاتی معنی دار و ماندگار را تغییر دهید و این سه سازمان در میان کسانی که در ساخت یک تاثیر واقعی. ما همچنان به سرمایه گذاری در وقت و پول ما به حمایت نژادی, عدالت, سهام و ورود.

ما باید مسئولیت برای ایستادن و از طریق در دنبال چه چیزی اعتقاد داریم درست است.

از فروشگاه ما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de