من هرگز tidied تا آنجا که من در ده هفته. و این که به خاطر من (درست مثل شما و شما) هرگز زمان زیادی را صرف در داخل خانه. رابطه بین این دو است به طور مستقیم متناسب به زمان بیشتری را در خانه بیشتر به چشم من به هر دیوار scuff و teetering قفسه.

به طور طبیعی من به تنهایی نیست. من دیده ام بیشتر شربت خانه reorgs و ادویه کابینه تمیز-یو پی اس در این سه ماه نسبت به جرات می گویم—تا کنون. این مستند دوره برای بسیاری از ما نیز همزمان با تمیز کردن بهار فصل ساخته شده است که اهداف مبرم تر از همیشه. بلکه قریب به اتفاق قربانیان. بنابراین اگر چه در این سال به جای شستشو تمام خانه از بالا به پایین ما هر پنجه فقط یک decluttering پروژه—کابینه یک گوشه از یک اتاق و یک آشپزخانه ؟ کوچکتر پروژه اما با یک outsized تاثیر است.

ما گرد تا چهار نفر از مورد علاقه ما حرفه ای homebodies و از آنها خواست: آنچه را که به شما در سازماندهی و اگر شما تا به حال برای مقابله با آن در 30 دقیقه یا کمتر ؟ آنها تا به حال مقدار زیادی از ایده ها (و بازی را به نشانه). در اینجا این است که چگونه هر یک از آنها در زمان messiest در گوشه خانه خود را و آن را نشان داد که رئیس است.

“من قصد دارم به مقابله با یک زن و شوهر آشپزخانه کابینت و زیر شلواری” گفت: Dabitoیک طراح داخلی است که خانه ها در New Orleans و لس آنجلس است اما در عوض سفر به صورت تودرتو در یک مکان. “در حال حاضر که ما در حال پخت و پز بسیار بیشتر ما شده است احساس نیاز به پاکسازی و سازماندهی!” آن را سخت به این باور وجود دارد یک تک کثیف گوشه در Dabito زیبا رنگ خیس اما او اصرار دارد: “شما شگفت زده می شود. من بدنام بودن یک کشو stuffer و من واقعا در تلاش برای تغییر آن است.”

توصیه های خود را? شروع با فقط یک یا دو کشو—تعیین اهداف کوچک و در نهایت کار راه خود را.

تحول

Hmmmmm.
Hmmmmm. عکس Dabito
Aaaaaah.
Aaaaaah. عکس Dabito

غذای آماده

  • پاکسازی آیتم های شما واقعا استفاده کنید. Dabito یافت “بسیاری از چیزهای تصادفی” مانند یک شیرینی زنجفیلی برش که او هرگز استفاده می شود. “این احساس بزرگ نه به چسبیدن به چیزهایی که واقعا نمی اضافه کردن هر مقدار به فضا,” او می گوید. هم همین مشکل را با جمع آوری بیش از شما می تواند اداره کند ؟ یک ثانیه قبل از اینکه شما سطل زباله همه چیز به اول بررسی کنید با جامعه خود را—شما ممکن است پیدا کردن یک دوست است که می تواند با استفاده از یک مورد یا دو. اهدا به ارتش رستگاری است و احتمال دیگر (آنها ارائه وانت خدمات در مکان های مختلف) به عنوان فروش استفاده نشده و یا به آرامی با استفاده از آیتم های آنلاین.
  • که در آن امکان استفاده از ارتقا در کشو سازمان برای کمک به شما در پیدا کردن خود را ابزار آشپزخانه. آن را حفظ و قفسه های از تبدیل به مخوف کشو های ناخواسته. “این من به ارمغان می آورد بسیار شادی هر زمان که من برای باز کردن کشو و دیدن همه چیز سازمان یافته” او می گوید.

نکته

درست مثل بسیاری از ما, کابینه تحت Dabito را غرق بود پر از بطری های تمیز کردن لوازم و stashes از زباله ها می تواند آستر. “ساده ترین راه برای رویکرد این ظروف سرباز یا مسافر است که به تکان شدید و سخت آن همه بر روی زمین و پشته آن را دوباره,” او می گوید. هنگامی که دولت خالی است, سهام و انجام پاکسازی. بعد دسته بندی هر آنچه که شما را ترک کرده اند با مرتب سازی و گروه بندی (می توانید برخی از پاک کننده های توان به حمام و یا ابزار گنجه مثلا?). Dabito انباشته تا آنچه باقی مانده خود را تمیز کردن محصولات در بن ذخیره سازی و سازماندهی خود را در کیسه زباله جعبه منظمی است. “از آن ساخته شده یک دنیا تفاوت,” او می گوید.

How does it all even fit?
چگونه آن را تمام می کند و حتی مناسب است ؟ عکس Dabito
That's practically magic.
که عملا سحر و جادو. عکس Dabito

از فروشگاه ما

Birchbox بنیانگذاران Mollie چن بسیار کامل زندگی به عنوان یک نام تجاری مشاور سرمایه گذار و مادر برای یک کودک نو پا و نوزاد. او هنوز هم می یابد زمان پخت برای دوستان سازماندهی اجتماعی-فاصله ساعات خوش با همسایگان و نوشتن یک لیست روزانه gratitudes (on Instagram داستان) که من شخصا عاشق خواندن. برای ما decluttering چالش او را در آشپزخانه آشپزخانه. “ما راه بیش از حد بسیاری از چیزهایی که در آشپزخانه—و آن را در راه در واقع پخت و پز” او به ما گفت. هدف او این بود که به ویرایش همه چیز را به مسائل آنها در واقع استفاده روزانه سازماندهی مجدد آنها را به هوشمند (با دوام, دیدن از طریق, برچسب) ظروف و “شادی در تمام نوظهور فضایی.”

تحول

A busy countertop.
مشغول آشپزخانه. عکس Mollie چن
Now rising above the rest.
در حال حاضر رو به افزایش بالاتر از بقیه است. عکس Mollie چن

غذای آماده

  • “ما یک تعداد انگشت شماری از ظروف پخت و پز که هیچ یک از ما می تواند به یاد داشته باشید خرید و یا استفاده از—آن رفت سمت راست. ما همچنین متوجه شدم که ما اغلب به چیزی خارج از دولت (و سرکه و ادویه) و سپس ترک آن را در مقابله حتی اگر ما نمی رسیدن به آن روزانه,” Mollie می گوید. فقط قرار دادن آن چیزهایی که دور frees تا با ارزش املاک و مستغلات. با آنچه باقی مانده Mollie شاغل ضد دندانه دار کردن است که دو برابر فضا پاکسازی کانتر آشپزخانه مجموعهای از مطالب گوناگون و ترک اتاق را برای ذخیره سازی بیشتر در زیر.
  • مفید مبادله – ؟ خود چاقو بلوک که Mollie می گوید که “یک clunky زشت چوبی چیزی” است که تا به حال سفر با او از طریق سه آپارتمان و گرفت تا فضای بیش از حد. “من عشق جدید ما جهانی چاقو بلوک به دلیل آن را براق و متناسب با هر اندازه چاقو به راحتی” او می افزاید.

از فروشگاه ما

هنگامی که او ما را به غش کردن خانه, داخلی, نویسنده گرت فلمینگ است که مشغول ساخت خود را که او سهام با شریک زندگی خود را در شیکاگو شیک و سازمان یافته است. هر دو از یک منبع از شادی و یک چالش برای او: این واقعیت است که آن را یک مفهوم خانه به این معنی که هر چیزی دروغ گفتن در اطراف بر روی شمارنده می توان از هر زاویه و اتاق! “من همیشه به دنبال راه هایی برای بدست آوردن چیزهایی که در زیر شلواری و خارج از دید” او به ما گفت. متاسفانه, که همچنین منجر به بسیاری از پر هرج و مرج کشو.

Decluttering کسانی که زیر شلواری, به عنوان گرت کشف با ارزش تر از او تا کنون فکر می کردم. “این یکی از آن پروژه های من همیشه می گویند من انجام اما به ناچار نقش دوم کمانچه به بیشتر پروژه های هیجان انگیز است که ‘wow’ عامل به آنها مانند نقاشی و یا تزئینات,” او می گوید. “دیگر نه.”

تحول

Chaos lurking inside.
هرج و مرج کمین در داخل. عکس گرت فلمینگ
Clutter under control.
درهم و برهمی تحت کنترل است. عکس گرت فلمینگ

Art supplies gone awry.
هنر لوازم کج رفته است. عکس گرت فلمینگ
Trays corral all clutter.
سینی کررل همه درهم و برهمی. عکس گرت فلمینگ

غذای آماده

  • چاقو کشو سازمان است که من بهترین دوست جدید,” او می گوید. “هر چیزی را که درهم و برهمی کردن شمارنده و به یک کشو می شود “A+” از من است.”

  • او بعد از تمیز کردن بهار پروژه خواهد بود به طور کامل سازماندهی خود هنر لوازم کشو. “من باید به آرامی آغاز شده اما زمان آن را به همه در و آن را واقعا کاربردی است. اگر من می توانم باز یکی از زیر شلواری بدون چیزی snagged من خوشحال خواهید بود,” او می گوید. برای شروع با گرت استخدام بنفش سینی به کررل درهم و برهمی. به نظر می رسد خیلی بهتر در حال حاضر.

از فروشگاه ما

اگر کسی می داند که چگونه به declutter آن لورا فنتون. به عنوان نویسنده یک کتاب در زندگی کوچک خانه این نویسنده و سردبیر پر از درخشان راهنمایی برای زندگی به راحتی (و خوشبختانه) در یک فضای کوچک و تمیز کردن به عنوان شما بروید. هنوز هم به او گفت: وجود دو فضا است که واقعا مورد نیاز اهداف: گنجه کتانی و پسرش, ابزار جنسی, کمد. او را برداشت گنجه کتانی چون احساس شدنی و او می دانست که آن را “یک اندازه تاثیر در نحوه مرتب کل خانه احساس می کند.”

تحول

OK, not terrible, but could use love.
خوب نیست اما می تواند با استفاده از عشق. عکس های لورا فنتون
Lookin' gooood.
Lookin’ gooood. عکس های لورا فنتون

غذای آماده

  • فنتون شد به طور جدی شگفت زده چگونه به سرعت او را در. پس از اجازه دادن به گنجه بود یک ظرف غذا برای ماه آن را واقعا فقط نیاز به 15 یا شاید 20 متمرکز دقیقه توجه است.

  • این مخازن ذخیره سازی شد یک ناجی! “آن را نمی خواهد معمول من غریزه به استفاده از یک نرم طرفه بن برای لوازم آرایش, اما من آن را کشف در واقع بهتر از یک طرفه یک دلیل آن ماهرانه گسترش به جای بطریمعنی من مناسب می تواند بیشتر به همان مقدار از فضای قفسه,” او توضیح می دهد. حاوی خود را پشته از لیف ماساژور نیز تعویض بازی: آنها همیشه در کثیف شمع قبل از و در حال حاضر آنها نشستن به صورت چسبیده در داخل یک سطل است.

چه بعد لورا ؟

“من نیاز به کشف کردن بهتر سیستم ذخیره سازی برای بزرگتر خرید فله ما شده ایم ساخت: از غلات و حبوبات و میوه های خشک و آجیل.

همچنین در لیست من: پدر من میز! ما به بازدید خانواده من در کانکتیکات یک زن و شوهر از تعطیلات آخر هفته پیش و زمانی که من باز یک کشو در میز کار خود را در من کشف کرد که دارای سه ماشین حساب یک تلنگر تلفن همراه و فیلمهای کارت داخل. ممکن است این حس را اگر او هنوز هم زندگی در خانه دوران کودکی من, اما او و مادر من باید نقل مکان کرد و سه بار در ده سال گذشته.”

از فروشگاه ما

چه یک نقطه در خانه خود را که می تواند استفاده از برخی از TLC? به ما بگویید که در نظرات زیر!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im