ایالات متحده خدمات اعضا خواهد بود در میان آمریکایی ها به دریافت واکسن در برابر COVID-19 اگر یکی ثابت شده است به امن و موثر ارشد مقامات دولت به خبرنگاران گفت: روز سه شنبه.

صحبت در مورد تهمت دولت را تلاش برای توسعه ساخت و توزیع یک کار واکسن در برابر مرگبار coronavirus در اوایل سال آینده در انتخابات گفت: کسانی که احتمال ابتلا به آن را دریافت خواهید کرد برای اولین بار شامل آسیب پذیر مانند سالمندان و کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی کارگران ضروری در کسب و کار و نظامی ایالات متحده.

جزئیات بعدی: گارد کشد خاطی مشکوک در مهر و موم نیروی دریایی مرکز آموزش در آلاسکا است.

“نقش ما به عنوان دولت فدرال است که اطمینان حاصل شود هر کسی که آسیب پذیر است و نمی تواند آن را تقبل کنند و به آن تمایل می توانید آن کسانی که انتقادی به زیرساخت های آن ضروری کارگران و کسانی که در ارتباط با دفاع ملی آن را دریافت کنید. که ما تعهد خواند و گفت: صحبت کردن در خواست نامش فاش نشود چرا که او مجاز به صحبت در ظرفیت رسمی.

عملیات با سرعت پیچ و تاب به عنوان دولت ابتکار عمل را به ارائه یک واکسن علیه coronavirus لقب است که به طور همزمان حمایت از تلاش برای توسعه و تولید و توزیع 300 میلیون دوز پیشگیرانه اگر یکی از موثر است یافت می شود.

هدف این است که برای یک واکسن موثر در ماه ژانویه 2021. اما فوریت و سرعت نمی خواهد گرفتگی, ایمنی در, تلاش, مقامات گفت.

به دنبال سرکوب نگرانی از خطرات بالقوه از یک واکسن تهیه شده در سال و نه سال آن را به طور معمول طول می کشد به حوزه واکسن و داروها, مقامات گفت که این عملیات با سرعت پیچ و تاب ائتلاف است و آگاه از تقویم, اما ایمنی و اثر بخشی می آید برای اولین بار.

“همانطور که همه شما می دانید وجود دارد مطمئن شوید که هیچ چیز در علم” به گفته یک مقام رسمی. “آنچه که ما می توانید بگویید آمریکایی ها این است که ما گرفته ایم هر مرحله ممکن است به حداکثر رساندن احتمال موفقیت و کوتاه شدن جدول زمانی برای گرفتن امن و موثر واکسن و درمان.”

چهارده نامزد شده اند انتخاب از بیش از 100 نامزد خواهد شد و محدود به یک میدان هفت با مقیاس بزرگ در کارآزمایی های تصادفی اقدام برای بیشتر امیدوار کننده.

عملیات با سرعت پیچ و تاب رهبری Moncef Slaoui رئیس سابق جهانی واکسن در گلاکسو و ژنرال ارتش ، گوستاو Perna سر از ارتش ایالات متحده Materiel فرمان رهبری همزمان تلاش برای توسعه و تولید و توزیع واکسن.

به عنوان بخشی از تلاش HHS اعطا کرده نزدیک به 1 میلیارد دلار به شرکت های دارویی Johnson & Johnson و مدرن برای حمایت از واکسن خود را نامزد کرده اند که در اوایل آغاز شده بالینی و یا در مورد به شروع آنها.

در ماه مه HHS اهدا $1.2 میلیارد دلار به AstraZeneca و دانشگاه آکسفورد است که انتظار می رود برای انجام یک کارآزمایی بالینی در این تابستان با 30000 داوطلب در آمریکا

دولت همچنین همکاری با شرکت ها برای بهبود تولید, قابلیت ها و ظرفیت ها و قرارداد با شرکت ها برای ارائه سرنگ و ویال به فروشگاه و اداره واکسن.

اذعان کوچک اما در حال رشد و آواز ضد واکسیناسیون جنبش است که در تصرف این فرصت را به اتحاد و اعتراض آینده هر توده تلقيح تلاش مسئولان بر اهمیت فرآیند تحقیق و توسعه است که آنها می گویند که رخ می دهد با دقت و البته با سرعت پیچ و تاب.

“ما به خوبی آگاه از بحران واکسن اعتماد به نفس در سال های اخیر در ایالات متحده و در سراسر جهان و وزارت بهداشت و خدمات انسانی متعهد شده است تلاش های قابل توجهی برای مبارزه با این روند گفت:” مقامات. “همان مراحل ما را برای اطمینان از ایمنی واکسن است که از میلیون ها نفر از آمریکایی زندگی می کند هر روز مورد نیاز خواهد بود.”

با وجود تلاش گسترده که شامل عمومی و خصوصی سرمایه گذاری و حمایت از HHS مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از موسسه ملی بهداشت, وزارت دفاع, وزارت امور سربازان سابق وزارت کشاورزی و دیگر مقامات گفت: آنها نمی توانند وعده “یک در صد احتمال موفقیت است.”

“ما سرمایه گذاری های ما کاهش خطرات ما رو کشت از گزینه های برای به حداکثر رساندن احتمال داشتن یک واکسن تا پایان سال” یک مقام رسمی گفت.

این COVID-19 coronavirus آلوده بیش از 8 میلیون نفر در سراسر جهان کشته و حداقل 438,000. در ایالات متحده 2.1 میلیون نفر تشخیص داده شده است با این بیماری و بیش از 116,000 فوت کرده اند.

مقامات همچنین گفت: یک تجزیه و تحلیل اقتصادی از اقامت در خانه سفارشات در سراسر ایالات متحده هزینه اقتصاد 20 میلیارد دلار در هر روز است.

ارتش ایالات متحده شده است و نقش مهمی در عملیات پیچ و تاب سرعت با Perna به عنوان افسر ارشد عامل و ارتش ژنرال پیشرو هر دو عملیاتی معاونت در سازمان: ارتش سرهنگ ژنرال پل Ostrowski پیشرو در عرضه تولید و توزیع ریاست; و ارتش کشورشان است. ژنرال مایکل McCurry منجر به تضمین امنیت ریاست.

یکی دیگر از سه ده DoD پرسنل نیز در حال کار بر روی این پروژه در HHS.

والتر رید ارتش موسسه تحقیقات هفته گذشته اعلام کرد که این انتخاب منجر واکسن نامزد از میان آنهایی که ارتش محققان کار کرده اند که از ژانویه تاکنون است.

آن را تنگ پایین ترین آن امیدوار کننده و همچنین دو پشتیبان گیری از یک میدان بیش از دو دوجین نمونه های اولیه با توجه به انتشار از ارتش را در پژوهش های پزشکی و توسعه فرمان.

WRAIR برنامه ای برای تست آن منجر واکسن در انسان بعد از این سال.

مقامات ارتش گفت: طراحی خود را که با استفاده از یک نوع از نانوذرات که به معرفی قطعات سنبله پروتئین دیده می شود در SARS-CoV-2 coronavirus به سیستم ایمنی بدن و در نهایت ممکن است منجر به راه به توسعه یک واکسن جهانی در برابر دیگر coronaviruses از جمله کسانی است که باعث سرماخوردگی و همچنین به عنوان سارس و MERS.

“USAMRDC در حال حرکت در سرعت بی سابقه ای در تلاش برای جلوگیری از, تشخیص و درمان COVID-19. ما حمایت کامل از دولت پاسخ با دانش علمی و تخصص برای مبارزه با این جهان چالش” گفت: Brig. ژنرال Michael J. Talley, فرمانده کل USAMRDC و فورت Detrick, مریلند. “با اخیر انتخاب این واکسن نامزد ما معتقدم که ما یک گام نزدیک تر به این هدف است.”

همانطور که از دوشنبه 12,152 خدمات اعضای وابسته و غیر نظامی DoD کارکنان تشخیص داده شده اند با COVID-19 و 36 فوت کرده اند. نیروی دریایی ایالات متحده شده است سخت ترین ضربه از جمله خدمات با 2,756 موارد توسط ارتش با 2,245 موارد; دریایی سپاه با 729; و نیروی هوایی با 700.

گارد ملی اداره که دیدم هزاران نفر از اعضای آن به نام تا به پاسخ اضطراری ملی اعلام کرد بیش از همه گیر شده بود 1,532 موارد است.

— پاتریشیا Kime را می توان در رسید Patricia.Kime@Monster.com. او در توییتر دنبال کنید @patriciakime.

مرتبط با: SECDEF ‘کاملا با اعتماد به نفس” ما را COVID-19 واکسن تا پایان سال

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im