اردوگاه پرورش اوکیناوا — دو نفر که زندگی و کار در پایگاه هوایی Kadena مشکوک از ساخت با نزدیک به $65,000 در سرقت مسلحانه از یک صرافی فروشگاه در اوکیناوا.

کسب و کار که نیست دور از اردوگاه پرورش را مقابل دروازه شد سرقت توسط دو پوشش-پوشیدن عاملان در حدود 4 بعد از ظهر سه شنبه با توجه به اوکیناوا سخنگوی پلیس صحبت کرد که در یک عرفی شرط ناشناس ماندن.

یک یا هر دو مظنون رفت پشت مغازه شمارنده در حالی که یک یا هر دو خود یک چاقو مانند شی تهدید کارمند و خواستار پول سخنگوی گفت. سخنگوی کاهش یافته است به ارائه جزئیات بیشتر در مورد که شک آنچه را که در سرقت.

Kadena را 18th بال در بیانیه ای گفت: جمعه شب که “یک غیرنظامی و یک سرباز ارتش” در حال نگاه به عنوان مظنون در “حال انجام تحقیقات است که توسط رهبری اوکیناوا ایستگاه پلیس.”

بعد از ظهر روز جمعه رسانه های محلی عکس لباس سرباز آمریکایی در حال همراهی به ایستگاه پلیس توسط ارتش ایالات متحده ،

اوکیناوا پلیس بعد گفت: نه بازداشت شده در این پرونده است اما به نظر بیشتر است.

“ارتش آمریکا در اوکیناوا با این نسخهها کار از نزدیک با پلیس محلی به صورت روزانه ادامه خواهد داد و برای همکاری در این ماده” 18 بال بیانیه ای گفت:. “ما به این مسائل بسیار جدی و اطمینان را به اعضای پاسخگو هستند اگر آنها یافت می شود درگیر در فعالیت های جنایی.”

کسانی که به جرم سرقت با تهدید یا حمله به چهره بین پنج سال و 20 سال حبس در حقوق کیفری, با توجه به وزارت امور داخلی و ارتباطات است.

این مقاله نوشته شده توسط Matthew M. برک و آیا ichihashi را از ستاره و راه راه بود و از نظر قانونی مجوز از طریق تریبون محتوای آژانس از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 ستاره و راه راه. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im