اسکودوی کیپ کاناورال فلوریدا. — ارتش آمریکا از رمز و راز فضا هواپیما پرورشی به مدار یکشنبه دوباره و این بار با یک بار اضافی از آزمایش های علمی.

این ششمین پرواز X-37B خورشیدی تولید این هواپیما که پرواز توسط کنترل از راه دور بدون خدمه.

مقامات می گویند نیست چه مدت فضاپیما باقی خواهد ماند در مدار این زمان و یا هدف از این ماموریت است. اما معاون ارشد رئیس جمهور برای X-37B توسعه دهنده بوئینگ جیم چیلتون اشاره کرد هر ماموریت بوده است به تدریج طولانی تر است.

قبلی ماموریت به طول انجامید رکورد دو سال با touchdown کفن در تاریکی ناسا در مرکز فضایی کندی در سال گذشته است.

بالدار فضاپیما شبیه ناسا پیر شاتل است اما فقط یک چهارم اندازه در 29 فوت (9 متر) ، یکی فقط راه اندازی ویژگی های اضافی محفظه برای آزمایش از جمله چند برای ناسا و نیروی دریایی ایالات متحده تحقیقات آزمایشگاهی ساخت آن بزرگترین علم بار و در عین حال برای یک X-37B.

نیروی هوایی دارای دو تا از این فضایی قابل استفاده مجدد هواپیما. صفحه اصلی پایگاه خود را سابق شاتل فضایی آشیانه در کندی.

“شما می توانید می گویند که X-37B می ایستد در شانه ها از فضا, شاتل,” چیلتون گفت. “از یک مشترک به شکل یک خانه مشترک است.”

پس از اولین پرواز در سال 2010 مرموز فضا هواپیماهای وارد شده از یک ترکیب 2,865 روز در مدار یکشنبه.

“اگر شما اضافه کردن تمام ماموریت, کمتر از هشت سال در مدار و 1 میلیارد مایل به طوری که بسیاری از سفر با این ماشین” چیلتون گفت: در راه اندازی پخش.

تاخیر یک روز با آب و هوای بد این علامت فقط دوم پرتاب موشک برای تازه تاسیس فضای نیروی. در ماه مارس آن را برافراشتند یک امنیت ملی ماهواره ای.

ایران راه اندازی داد که ارائه Atlas V موشک اعلام کرد موفقیت 1 1/2 ساعت پس از پرتاب. آن اختصاص داده شده روز یکشنبه راه اندازی به مراقبت های بهداشتی کارگران و دیگران که در حال کار در خط مقدم از این بیماری همه گیر.

این شرکت گفت که به دنبال توصیه های بهداشتی برای راه اندازی. بسیاری از پرواز, کنترل, عینک, ماسک و پخش شده بودند.

اقدامات احتیاطی کمتر آشکار در امتداد منطقه causeways که در آن تماشاگران در پارک به تماشای Atlas افزایش می یابد. ضخامت کم ابرها خراب نشان می دهد.

اسکودوی کیپ کاناورال نیروی هوایی ایستگاه فوق العاده چرخش سریع برای بعدی خود را راه اندازی.

قبل از سپیده دم روز شنبه, SpaceX خواهد شد تلاش برای راه اندازی یکی دیگر از دسته ای از آن Starlink ماهواره برای اینترنت جهانی خدمات. از آن خواهد شد SpaceX آخرین پرواز قبل از آن اولین فضانورد, راه اندازی, برنامه ریزی شده برای مارس 27 از درب بعدی مرکز فضایی کندی.

این مقاله در نوشته شده بود توسط مارسیا دونن از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

بیشتر بخوانید: SecDef نگه می دارد نظامی توقف-حرکت سفارش در محل پس از بررسی

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im