در حال رشد در میان دیوانگی بیش از یک FEMA بخشنامه که پایان سفارشات برای ده ها هزار نفر از نیروهای گارد فقط خجالتی از 90 روز نیاز به آنها را واجد شرایط برای مزایای فدرال رئیس جمهور روز پنجشنبه گفت که او شخصا امن فرمت برای آنها.

“مردان و زنان گارد ملی انجام شده است و یک کار بزرگ مبارزه با کروناویروس” رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک صدای جیر جیر. “این هفته من را گسترش خود را به عنوان 32 سفارشات از طریق اواسط ماه اوت به طوری که آنها می تواند همچنان به کمک به کشورهای موفق در پاسخ های خود و بهبود تلاش.”

جزئیات بعدی: در اولین ارتش SFAB مستقر خواهد شد برای مبارزه با مواد مخدر Op

عنوان 32 سفارشات به صورت تمام وقت گارد ملی وظیفه به صورت مجزا از دستور دولت است که در آن نیروهای باقی می ماند تحت قلمرو اجراء فرماندار و عنوان 10 فعال وظیفه سفارشات که در آن سربازان در حال federalized تحت ریاست و می تواند مستقر در خارج از ایالات متحده تحت عنوان 32 سفارشات گارد اعضای واجد شرایط برای فدرال پرداخت اما تعلق مزایای خاص از جمله استفاده از Post-9/11 GI بیل و شتاب بازنشستگی, برنامه, تا زمانی که آنها را جمع آوری 90 روز فعال خدمات.

یک زمان سفارش از سازمان مدیریت اضطراری فدرال تنظیم شده است برای پایان دادن به فعال سازی دوره برای بیش از 40 ، 000 سرباز گارد به نام تا به کمک coronavirus پاسخ در ژوئن 24. که “سخت توقف” را اعضای گارد یک روز خجالتی واجد شرایط برای آموزش و پرورش فدرال و مزایای بازنشستگی.

در اوایل این ماه Rep. حداکثر رز نیویورک از حزب دموکرات و گارد ملی ارتش کاپیتان تقبیح این حرکت به عنوان “بی عاطفه” گفت: این نه تنها صدمه دیده از اعضای گارد خدمت به ملت, اما همچنین در سمت چپ این کشور آسیب پذیر با کار هنوز انجام می شود.

در مه 22, وزیر دفاع علامت Esper ارائه شده خود را برای حمایت از گسترش سفارشات اگر کار باقی مانده برای اعضای گارد برای تکمیل. همان روز 129 اعضای کنگره شامل نمایندگانی از هر دو طرف نوشت: به Esper و FEMA مدیر پیتر Gaynor خواستار یک فرمت از سفارشات.

در صدای جیر جیر خود را تهمت مشخص نیست دقیقا زمانی که او به منظور گسترش.

در روز پنج شنبه فرمانداران از 42 متحده امضا در نامه ای از ملی انجمن فرمانداران گفت: گارد بود و نیاز به کمک همه گیر بازیابی.

“با توجه به ماهیت COVID-19 بحران ویروس تحت تاثیر هر دولت و خاک در راه های مختلف و در زمان های مختلف” در این نامه اعلام کرد. “به عنوان متحده و سرزمین های حرکت به سوی بازیابی و بازگشایی ما گارد ملی حیاتی خواهد بود در حمایت از عملیات مانند تست توزیع تجهیزات حفاظت شخصی تامین و زنجیره غذایی, پشتیبانی, افزایش کارکنان در خانه های سالمندان و حمایت از عملیات انبار.”

یک سخنگوی گارد ملی اداره مارس کانینگهام اشاره خاص نمایش داده شد به کاخ سفید است.

“گارد ملی متعهد است خدمات خود را در حمایت از مبارزه با COVID-19 باقی خواهد ماند و در این مبارزه تا زمانی که ما نیاز به او گفت:” در یک بیانیه ارائه شده به Military.com. “ملت ما این است که به دنبال به گارد ملی برای کمک به ما را نمی خواهد اجازه دهید آنها را.”

— امیدوارم که هاج سکک را می توان در رسید hope.seck@Military.com. او در توییتر دنبال کنید @HopeSeck.

مربوط به: پشتیبانی می کند می تواند به امن مزایای فدرال برای فعال اعضای گارد

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net