گابریل مندز رامیرز حمل به سپاه تفنگداران دریایی بوت کمپ در اواخر ماه مه با یک کل خیلی کمتر چمدان از او استفاده می شود به انجام.

دوستان در رانچو Buena Vista دبیرستان در کالیفرنیا مورد استفاده برای فریاد “کوفته!” زمانی که رامیرز راه می رفت پایین سالن.

جزئیات بعدی: ملوانان که متوقف کورپس کریستی حمله تروریستی ممکن است دریافت جوایز

به عنوان یک دانشجوی سال اول او وزن 365 پوند است. در زمان او برای Marine Corps Recruit Depot San Diego, روز دوشنبه, هر چند رامیرز بود outrunning دیگر poolees در استخدام, ایستگاه کاهش یافته است با داشتن 186 پوند در تلاش خود را برای پیوستن به این سرویس است.

“او بسیار مناسب” گفت: گروهبان دوم ، آنا Rodrigues خود و همکاران. “او انگیزه دیگر بچه ها به فشار خود گذشته مرزهای خود.”

رامیرز مشترک خود را در سال-نبرد طولانی به از دست دادن وزن به اندازه کافی برای واجد شرایط بودن برای سپاه تفنگداران دریایی در نسخه های اخیر منتشر شده توسط خود استخدام منطقه. او در حال حاضر در دو هفته قرنطینه قبل از شروع بوت کمپ بنابراین در دسترس نیست برای مصاحبه.

در آزادی او اعتبار Rodrigues با دیدن گذشته خود را وزن اولین بار آنها را ملاقات کرد. بیش از دو سال گفت: او کارگزینی به چالش کشیده و او را تشویق به دیدار هدف خود را.

رودریگز در حال حاضر کارکنان درجه دار و افسر مسئول استخدام Sub-Station Oceanside, ملاقات رامیرز زمانی که او دانشجوی سال دوم دبیرستان. او ممکن است مانند نگاه یک نمونه دریایی, چشم انداز, اما رودریگز گفت که زمانی که او یک همکاران او به خودش گفت که هرگز به هر کسی بسته به پایین.

“من نه به دنبال قویترین; من به دنبال باهوش ترین یا اصلح” او گفت:. “من به دنبال افرادی است که قلب به دلیل که شما را حمل بیشتر از هر چیز دیگری است.”

در 5 پا و 8 اینچ رامیرز به مراتب سنگین تر از 180 پوند حداکثر دریایی سپاه مجموعه برای ارتفاع خود را. رودریگز گفت: معلم مدرسه ابتدایی بالا که اگر او واقعا علاقه مند در تبدیل شدن به یک دریایی او باید نشان می دهد تا به poolee حوادث و آموزش با آنها — و او.

آن را رفتن به صدمه زدن به او به یاد می آورد گفتن او در آغاز, اما, او می خواهم نیاز به فشار خود را از لحاظ جسمی. با وجود چند موانع او قوی تر و سریع تر در طول زمان.

در حال حاضر او در حال برنامه ریزی برای پیوستن به پیاده نظام است.

“من صادقانه واقعا تحت تاثیر قرار با گابریل و تا چه حد او آمده” رودریگز گفت. “و اگر من می خواهم که آن شخص به او را تعطیل می داند که در آن جبرئیل خواهد بود در حال حاضر. او اثبات تمام کسانی که مردم اشتباه که شک او.”

تعدادی از افراد جوان که برآورده نمی نظامی وزن و تناسب اندام استانداردهای یک نگرانی عمده برای استخدام مقامات در هر سرویس. یک 2018 گزارش از شورای قوی امریکا که طرفداران سیاست های که ترویج سلامتی و تغذیه برای کودکان و نوجوانان دریافتند که چاقی disqualifies حدود یک سوم از افراد جوان از خدمت در ارتش است.

رودریگز گفت که او کار خود را با یکی دیگر از poolee که از دست رفته 180 پوند به واجد شرایط برای بوت کمپ.

“هستند بسیاری از بچه ها که در آرزوی به انجام این کار,” او گفت:, و اضافه کرد که استخدام نباید سریع به نوبه خود کسی دور اگر آنها نشان می دهد عزم دیدار سختی هدف است.

به عنوان رامیرز کار به سمت اهداف خود رودریگز گفت که او با انگیزه دیگران در طول راه. او آوازی در مورد همه چیز خود را استخدام کردند و به او کمک کند و گفت: دیگر poolees به دنبال مشاوره خود را.

“او صادقانه توسعه یافته به یک رهبر واقعی,” او گفت:. “این واقعا یک لحظه افتخار برای من فقط به ببینید تا چه حد او آمد. من واقعا خوشحال هستم او را از طریق رفت با آن است. او انجام همه چیز است.”

— Gina Harkins را می توان در رسید gina.harkins@military.com. او در توییتر دنبال کنید@ginaaharkins.

مرتبط: دریایی سپاه تعلیق PFT برای باقی مانده از سال 2020

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im