نرخ بیکاری در این کشور جانبازان مشخصی به 11.7 درصد در ماه آوریل به طور چشمگیری بالاتر از 3.8 درصد در ماه مارس و 3.5 درصد در ماه فوریه است. اما کهنه بیکاری باقی مانده کمتر از کلی 14.7% نرخ برای کل نیروی کار وزارت کار ایالات متحده روز جمعه گزارش داد.

نرخ بیکاری برای post-9/11 جانبازان در نظر گرفته شده بیشتر در معرض رکود اقتصادی شد 13.0 درصد نیروی کار بخش دفتر آمار کار (BLS) گفت: در گزارش ماهانه خود را.

برای سربازان از جنگ اول خلیج فارس با نرخ بیکاری بود 7.1%. آن 17.0% برای ویتنام و کره و جنگ جهانی دوم دامپزشکان نشان می دهد که پیری جانباز جمعیت بود و سخت ترین ضربه از اثرات مخرب رمان coronavirus همه گیر در بازار کار.

مرتبط: به عنوان گارد رزرو اعضای صورت مختل تمرین دوره برخی از تماس برای رفع حقوقی

برای همه نر جانبازان ماه آوریل نرخ بیکاری بود 11.4%; برای زن جانبازان آن 14.0 درصد BLS گفت.

در طول رکود اقتصادی آغاز شد که در سال 2008 به طور کلی نرخ بیکاری برای همه جانبازان هرگز رز به دو رقم اگر چه میزان برای post-9/11 دامپزشکان آمار 11.1% در یک نقطه با توجه به بانک فدرال رزرو سنت لوئیس.

14.7% نرخ بیکاری برای کل نیروی کار — بیش از 10 نقطه پرش از 4.4 درصد در مارس — نشان دهنده “اثر [COVID-19] همه گیر و تلاش برای مهار آن است. اشتغال به شدت کاهش یافت و در تمام بخش های صنعت و به خصوص با سنگین زیان در اوقات فراغت و مهمان نوازی” را BLS گفت.

علاوه بر این 14.7% شکل است که “بالاترین نرخ و بیشترین بیش از ماه افزایش در تاریخ” از گزارش ماهانه قدمت to1948 آن اضافه شده است.

این BLS گزارش داد که اقتصاد ایالات متحده از دست 20.5 میلیون شغل در ماه آوریل سریعترین و بیشترین کاهش برای شغل از آنجا که دولت شروع به ردیابی داده ها در سال 1939.

فکر می کنم مخازن و وال استریت پیش بینی کرده بود که نرخ بیکاری برای ماه آوریل خواهد بود در محدوده 16 درصد به 17 درصد و یا احتمالا بالاتر, اما آنها همچنین هشدار داد که BLS آمار برای مارس منعکس کننده اطلاعات از تنها دو هفته از ماه.

وزارت کار در هفتگی خود براده گزارش جدید که ادعا می کند برای مزایای بیکاری ادامه داد: در سرسام آور نرخ در هفته آخر ماه آوریل است.

روز پنجشنبه وزارت کار ایالات متحده گزارش داد که 3.16 میلیون مدعیان بیکاری واصل شد در هفته پایان مارس 2, آوردن تعداد کل جدید ادعا می کند به بیش از 33 میلیون نفر بیش از شش هفته است.

علاوه بر این BLS گفت که نرخ مشارکت نیروی کار کاهش 2.5 درصد در ماه آوریل به 60.2 درصد پایین ترین میزان از ژانویه سال 1973 هنگامی که آن را 60.0%.

این داستان به روز خواهد شد.

— ریچارد Sisk را می توان در رسید Richard.Sisk@Military.com.

بیشتر بخوانید: آنها جان سالم به در جنگ جهانی دوم و کره جنوبی. در حال حاضر در دولت-اجرای خانه های آنها در حال مبارزه برای زندگی خود را

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de