با الهام از مکالمات در Food52 تدریس خصوصی در خانه ما در حال به اشتراک گذاری راهنمایی و ترفندها است که مرور همه آشپزخانه های ما ساده تر و بیشتر سرگرم کننده است.

امروز: اتهام مواد تشکیل دهنده خود را; فروشگاه خود را شکر قهوه ای بدون ظروف سرباز یا مسافر و بدون توده.

How to Store Brown Sugar on Food52

فروشگاه داستان

آشپزخانه ها وجود دارد که messes ما می دانیم که ما را بر خودمان: نفت براشهای در هر گوشه ای از اجاق گاز میگذرد از خمیر را در مقابله. در این موارد ظروف سرباز یا مسافر هر چند خسته کننده است ما تقصیر خود.

اما یک عنصر است که هرگز نتواند به کارهای دشوار را به طور کامل از توافق خود: شکر قهوه ای. مهم نیست که چگونه شما با دقت بریزید یا قاشق آن را از جعبه آن نشت. ریز گرانول نم نم همه جا رفته و یک درد به تمیز کردن.

بسته بندی کاملا غیر مسئولانه مزخرف فقط ساده احمق—که تنها راه برای آن قرار داده است. شکر سفید جریان را از بسته بندی خود را مرتب و بدون مشکل. اما نه شکر قهوه ای. آن چوب و دهان جعبه بزرگ نیست به اندازه کافی اجازه می دهد تا شما را به چوب در دست خود را و شکستن توده. (برخی از برندها از شکر قهوه ای در می آیند بدون منفذ پلاستیکی, کیسه, اما آنها کار نمی کند خیلی بهتر است—تا کنون یک گرانول شکر گیر در لب کیسه, ارائه آن را غیر ممکن به نزدیک؟) بدترین و در عین حال آن را دشوار است به نزدیک جعبه های مقوایی به طور موثر باعث شکر به سخت. شما قطعا نمی خواهید که نوع ناخوشایند تعجب زمانی که شما ولع مصرف خود را مورد علاقه شکلات کوکی تراشه.

How to Store Brown Sugar on Food52

راه حل: اولین حرکت خود را از شکر قهوه ای به یک متفاوت است و بهتر است محل که در آن می توان آن را به راحتی منتقل می شود آیا که یک قوطی در مبارزه خود را (همراه با بیشتر مظنونین از آرد سفید و شکر سفید و قهوه/چای) و یا در یک Tupperware در شربت خانه خود را. مهم نیست. فقط مطمئن شوید که ظرف مهر و موم شده است.

How to Store Brown Sugar on Food52

بعد قرار دادن یک باد صبا در ظرف. این را حفظ خواهد کرد شکر قهوه ای نرم با توجه به رطوبت در باد صبا. شما همچنین می توانید با استفاده از یک تکه از نان سفید و یا یک زن و شوهر برش قاچ از سیب که هر دو باید رطوبت کافی را برای انجام کار بیش از حد. اگر شما را از طریق بسیاری از شکر قهوه ای (یا اضافی پیش بینی), شما همچنین می توانید انتخاب کنید تا قرمز مایل به قهوهای شکر قهوه ای محافظ برای ذخیره کردن در کنار. این سفال دیسک جذب آب زیبا و انتشار رطوبت به شکر آن را به عنوان نشسته است.

در نهایت اگر شما اتفاق می افتد به خودتان پیدا کنید در یک وضعیت که در آن شما در میانهی شب به دنبال توصیه های بالا (یا اگر دوست نشده و تماس های شما در وحشت که مایل به دانستن چه باید بکنید) وجود دارد یک ترفند ساده برای ساخت خود را سخت شکر قهوه ای نرم و یک بار دیگر. این ایده آل نیست اما قطعا با این نسخهها کار در خرج کردن: قرار دادن جرم شکر را به یک مایکروویو امن کاسه. بالای آن را با یک حوله کاغذی مرطوب و zap آن را برای حدود 30 ثانیه و سپس شکستن آن را با چنگال. Voila! این ترفند کار می کند اگر شما با استفاده از تا بقیه را شکر قهوه ای حق دور اگر شما مایکروویو آن را پخت و تنها برخی از آن و سپس ذخیره آن را دوباره به عنوان بالا به قند تبدیل خواهد شد به عنوان سخت به عنوان سنگ و نمی تواند تقریبا به عنوان آسان به نجات.

پس پیش بروید و کثیف. مجسمه نیم تنه از همه شکر قهوه ای شما نیاز به محصولات پخته شده است. اما آن را در شرایط خود را.

عکس های جیمز باج

آیا شما هر گونه کلاهبرداری های دیگر برای ذخیره شکر قهوه ای? در نظرات به ما بگویید!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im