این یک داغ (صورتی) دقیقه پس از نینتندو اعلام کرد که این امر می تواند آوردن یک مرجان علاوه بر این برای اضافه کردن به آن آرایه رنگارنگ از نینتندو سوئیچ Lite کنسول و در حال حاضر روز است که در اینجا.

برای اولین بار اعلام کرد در ماه فوریه جدید نینتندو سوئیچ Lite شده است تا در نهایت اجازه دهید شل به وحشی در حال حاضر در دسترس برای خرید در به جای آوردن مرجان و صورتی رنگ.

نشسته در کنار آن فیروزه ای و زرد و خاکستری خواهر و برادر و همچنین به عنوان Pokémon Zacian & Zamazenta special edition, مرجان نینتندو سوئیچ Lite قطعا احساس می کند مانند یک لمس از بهار به عنوان صورتی زیبا از اعضای خانواده.

اتخاذ بسیاری از عناصر مشابه به عنوان اصلی نینتندو سوئیچ کنسول سوئیچ Lite foregoes برخی از full-fat ترکیبی کیفیت موجود صرفا به صورت دستی بر روی بروید بازی با آن لذت-منفی ساخته شده است در به جای اینکه قادر به جدا کنید.

مرتبط: بهترین تعویض بازی

این ارائه می دهد یک حاشیه کوچکتر طرح با یک صفحه نمایش است که در سراسر امتداد 5.5 اینچ به جای 6.2 اینچ صفحه نمایش اصلی سوئیچ وزن در 275g در مقابل 297g با عمر باتری 4-7 ساعت.

گرافیک همچنین نگاه خیره کننده با قطعنامه تا 720p, همان, شما می توانید از اصلی سوئیچ در حالت دستی. در واقع دیگر از دست رفته متصل و اتصال به تلویزیون تنها از دست دادن واقعی است و حسگرهای مادون قرمز و اختصاصی کنترل حرکت به صورت خاص عنوان Just Dance.

ما 4 از 5 ستاره نقد و بررسی بازی, نویسنده جید پادشاه گفت: “نینتندو سوئیچ Lite قابل حمل بسیار عالی کنسول که برطرف نمایش دکمه ها و شکل کلی خواهر و برادر بزرگتر خود. اما قربانی لنگر انداخت بازی خواهد بود یک معامله شکن برای برخی از. اگر شما هنوز برای خرید یک سوئیچ, اگر چه, و صرفا علاقه مند به بازی های قابل حمل و بدون نیاز به محلی چند نفره, نینتندو سوئیچ مطلب یک بدون ذهن و بسیار خوشحال.”

نینتندو سوئیچ کنسول شده است در تامین کوتاه مدت به تازگی با توجه به Covid-19 گیر با بازیکنان در سراسر جهان به دنبال خرید یک کنسول در حال حاضر آنها در حال قفل شده در داخل. نینتندو گفته است که قصد دارد به سطح شیب دار بالا عرضه برای پاسخگویی به تقاضای هر چند, بنابراین امیدوارم همه چیز به حالت عادی بازگشت ،

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید.
به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im