دریافت چمن خود را به دنبال سالم و سبز با انتخاب محصول مناسب برای چمن خود را.

BobVila.com و شرکای آن ممکن است کسب یک پورسانت اگر شما خرید یک محصول از طریق یکی از لینک های ما.

The Best Weed and Feed Options

عکس: istockphoto.com

نگه داشتن باغ خود را به دنبال شکوه و سبز بدان معنی است که شما نیاز به علف های هرز اغلب و درخواست بهترین کود در زمان مناسب از سال است. می توان آن را وقت گیر ورزش به خصوص اگر شما یک حیاط بزرگ. اگر چه شما ممکن است قادر به حفاری تا انبوه crabgrass یا قاصدک با دست در مناسبت نیست قابل قبول به دست علف های هرز و یا بارور کل چمن به طور منظم.

خبر خوب این است که اگر باغ خود را به نظر می رسد کمی یکنواخت و خسته کننده و هرز, شما می توانید آن را به زندگی با استفاده از علف هرز تغذیه و کود و علف کش ها. طراحی شده برای معرفی مواد مغذی ضروری به زمین است که به سرعت رشد چمن خود را از این محصولات کمک چمن خود را رشد ضخیم و سالم و بدون مزاحم چمن علف های هرز.

نگاهی به راهنمای ما برای کمک به شما را در درک و حق انتخاب نوع چمن محصولات است که کار بر روی چمن خود را همراه با تراکم بالا در میان بهترین علف های هرز و تغذیه برای خرید امروز.

 1. بهترین کلی: Scotts چمن سازنده علف های هرز و تغذیه
 2. بهترین برای چمن جدید: Scotts چمن ساز استارت
 3. بهترین و خنک فصل: GreenView Fairway فرمول
 4. بهترین فصل گرم: Scotts چمن جنوبی سه گانه عمل
 5. بهترین علف های هرز علفهای هرز پیشگیری: Preen یکی LawnCare
 6. بهترین مایع: Scotts مایع چمن ساز کنترل علف های هرز
The Best Weed and Feed Options

عکس: istockphoto.com

قبل از اینکه شما خرید

حفظ چمن سالم شامل زنی آبیاری و کود. اما لقاح نیست همیشه لازم است. بیش از لقاح چمن خود را رشد چمن با شور و نشاط بیشتر باعث شما را به توده یونجه یا کاه بیشتر و یا منجر به راهیابی آن به پایان می رسد تا در محلی خود را آبخيز. بیش از حد کود می تواند در نتیجه چمن رایت است که زمانی که نیتروژن و نمک در سطح خاک بیش از حد بالا هستند و باعث زرد به قهوه ای نوار و یا تکه های مرده چمن. چمن به عنوان با هر نوع گیاه تنها نیاز لقاح اگر خاک فاقد مواد مغذی حیاتی برای کمک به رشد آن. در شرایطی مانند این کود خاک ضروری است.

انواع علف های هرز و تغذیه

علف های هرز و خوراک می آید در دو شکل: مایع و گرانول. اگر چه مایع اشکال هستند راحت تر به درخواست و ارائه نتایج سریع تر آن را بیشتر مقرون به صرفه برای استفاده از شکل دانه. اسپری یا مایع علف های هرز و تغذیه طراحی شده برای کوچک متری. دانه علف های هرز و تغذیه را پوشش می دهد و بیشتر در منطقه اغلب از 5000 فوت مربع یا بیشتر و در دسترس هستند در 18-lb کیف و بزرگتر است. گرانول نسخه های ارائه ارزش برای پول خود را, اما شما نیاز به آب چمن خود را پس از نرم افزار برای آن به نفوذ چمن.

برخی از علف های هرز و تغذیه از ویژگی های آهسته رهش فرمول بنابراین شما لازم نیست که به بارور به عنوان اغلب. اما برای رسیدن به نتایج خوب برنامه ریزی در درمان چمن خود را حداقل یک بار در هر هشت هفته از شروع بهار.

کلید خرید ملاحظات

نوع چمن چمن

بهترین علف های هرز و تغذیه محصول برای چمن بستگی به نوع چمن شما. چمن و گونه های مختلف مواد مغذی مورد نیاز پس از آنها بی خطر هستند برای هر گونه از چمن. با استفاده از این محصول اشتباه می تواند آسیب خود را به چمن. به طور کلی گونه های چمن ها به دو دسته تقسیم کرد: فصل گرم و فصل سرد. فصل نه اشاره به زمان از سال در اما آب و هوا و دمای خاک محدوده دما.

 • فصل گرم turfgrasses بهترین رشد را با خاک های متوسط درجه حرارت بین 80 تا 95 درجه فارنهایت است. فصل گرم علف رشد در آب و هوای گرمتر در بر داشت در جنوب شرقی و جنوب غربی ایالات متحده و شامل باهیا چمن برمودا چمن فرش چمن سنت آگوستین چمن و zoysia چمن (ژاپنی چمن چمن).
 • سرد-فصل turfgrasses بهترین رشد را با دمای درجه حرارت خاک بین 60 و 75 درجه فارنهایت. سرد-فصل علف رشد در آب و هوای سردتر از میانه و مناطق شمال و شمال غربی ایالات متحده است. برخی از سرد-فصل علف ها کنتاکی بلوگراس, perennial ryegrass و قد بلند و سخت فسکيو.

انتخاب یک کود و علف های هرز قاتل که سازگار با خود را از گونه های چمن را به شما نتایج به مراتب بهتر.

مواد مغذی

به رشد چمن سرسبز خاک نیاز به مواد مغذی ضروری است. کودهای شیمیایی به طور موقت اضافه کردن مواد مغذی به خاک است. کود معنی مواد مغذی خود را نسبت به NPK. این معنی و مفهوم نشان دهنده درصد نيتروژن (N) و فسفر (P) و پتاسیم (K) در این محصول است. این است که چگونه این مواد مغذی کمک چمن:

 • نیتروژن کمک می کند تا چمن به درستی رشد و توسعه سبز رنگ.
 • فسفر کمک می کند تا به منظور توسعه سیستم ریشه ای قوی.
 • پتاسیم محافظت گیاهان از بیماری خشکی و سرد است.

وجود دارد حداقل 11 آمده است که بان کی مون کود فسفر استفاده و یا فروش. خوشبختانه بسیاری از چمن علف های هرز و تغذیه محصولات در دسترس اقتباس کرده اند به این و باید حذف فسفر از این محصول است. نگران نباشید—علف های هرز و تغذیه هنوز هم سبز و ضخیم شدن چمن بدون فسفر اضافی.

کودهای همچنین می تواند شامل ثانویه و عناصر ریز مغذی مورد نیاز برای رشد سالم مانند گوگرد و کلسیم و منیزیم و بور و آهن و مولیبدن, روی, مس, کلرید نیکل و منگنز می باشد. برای پیدا کردن دقیقا چه مواد مغذی چمن نیاز تعیین می شود با انجام آزمون خاک. شما هم می توانید با خرید یک تست برای استفاده در خانه و یا خاک نمونه های محلی خود را فرمت تعاونی تست ،

هدف قرار دادن علف های هرز

بسیاری از کودهای شیمیایی نیز ساخته شده اند در علف کش ها و یا علف های هرز جلوگیری. برخی از محصولات بهتر در کشتن انواع خاصی از علف های هرز و آفات بیش از دیگران است. به طور کلی در اکثر علف های هرز و تغذیه هدف مشترک انواع علف های هرز پهن برگ از جمله چنار chickweed, خزنده چارلی قاصدک ها و شبدر. علف های هرز preventers یا preemergent علف های هرز قاتلان بلوک تخم علف های هرز که در حال حاضر در خاک مانند crabgrass, poa annua, chickweed و henbit از جوانه زدن. شناسایی نوع علف های هرز که infesting چمن و سپس مطمئن شوید که شما یک محصول را انتخاب کنید ساخته شده است که به مراقبت از آن.

ما تراکم بالا

The Best Weed and Feed Option: Scotts Turf Builder Weed and Feed

عکس: amazon.com

1. بهترین کلی: Scotts چمن سازنده علف های هرز و تغذیه

اسکاتس شناخته شده چمن مراقبت های تجاری است که دارای طیف گسترده ای از محصولات مراقبت از چمن از جمله کود و علف های هرز قاتلان. این محصول ترکیبی از قوی ترین علف های هرز و تغذیه در دسترس از اسکاتس به دست کشیدن از قاصدک ها شبدر و سایر علف های هرز رایج در حالی که تغذیه چمن خود را. اسکاتس چمن سازنده است در سراسر هیئت مدیره یکی از محبوب ترین و مقرون به صرفه کود و کنترل علف های هرز ترکیب محصولات در دسترس برای خرید. اگر چه آثار آن را در بسیاری از مشترک چمن چمن مانند فسکيو, پرپا, چمن, کنتاکی بلوگراس ryegrass, Bahia, چمن, zoysia چمن و چمن برمودا آن را توصیه می شود برای برخی از فصل گرم علف مانند سنت آگوستین چمن Dichondra چمن یا فرش چمن.

The Best Weed and Feed Option: Scotts Turf Builder Starter

عکس: amazon.com

2. بهترین برای چمن جدید: Scotts چمن ساز استارت

چمن جدید نیاز به یک بیت از TLC به رسیدن به یک شروع خوب است. اسکاتس چمن ساز استارت طراحی شده است برای زمانی که کاشت چمن جدید. این ویژگی 2-در-1 فرمول که تغذیه چمن و مانع crabgrass و قاصدک ها تا شش هفته. شما می توانید آن را بر روی هر نوع چمن چمن و چمن شمع. اسکاتس چمن ساز استارت کار می کند اگر اعمال حق قبل از آبیاری در تازه کاشته چمن برای اولین بار.

The Best Weed and Feed Option: GreenView Fairway Formula

عکس: amazon.com

3. بهترین و خنک فصل: GreenView Fairway فرمول

GreenView Fairway فرمول بارور کردن چمن ها را می کشد بیش از 200 گونه از چمن علف های هرز و جلوگیری از crabgrass از در حال رشد است. این شامل هر دو آهسته آزادی و سریع انتشار مواد مغذی است که به ارائه مواد مغذی به مدت 12 هفته در یک زمان. با توجه به سرعت انتشار فرمول GreenView Fairway فرمول بهتر است برای استفاده در تاسیس چمن که سالم سیستم ریشه. استفاده از آن را بر روی چمن جدید ممکن است منجر به سوزش و رشد. این محصول ایمن برای استفاده در سرد-فصل علف تنها.

The Best Weed and Feed Option: Scotts Turf Southern Triple Action

عکس: amazon.com

4. بهترین فصل گرم: Scotts چمن جنوبی سه گانه عمل

فصل گرم علف نیاز به یک علف هرز و تغذیه است که می تواند ایستادن به گرما و خشکسالی شرایط در حالی که ساختمان ضخیم و سبز چمن. اسکاتس چمن جنوبی اقدام سه گانه ساخته شده است برای جنوب چمن و امن برای استفاده در سنت آگوستین چمن zoysia چمن پرپا چمن و فرش چمن. آن است که توصیه می شود برای استفاده در چمن برمودا. این محصول همچنین شامل یک حشره کش است که هدف آتش مورچه ها, خال جیرجیرک sod webworms کک armyworms و بیشتر و آن را نگه می دارد و آنها را دور تا شش ماه.

The Best Weed and Feed Option: Preen One LawnCare

عکس: amazon.com

5. بهترین علف های هرز علفهای هرز پیشگیری: Preen یکی LawnCare

این علف های هرز و تغذیه محصول با این نسخهها کار بهترین در چمن که در آن علف های هرز در حال حاضر در حال رشد و مصرف بیش حیاط. Preen یک preemergent علف کش است که می توان به تاسیس turfgrass برای کنترل و از بین بردن بیش از 250 علف های هرز از جمله قاصدک ها و کم-انتشار کود است که خوراک خود را از چمن تا هشت هفته. این علف های هرز و تغذیه سالم برای بسیاری از انواع سرد و گرم-فصل علف, اما از آن است که توصیه می شود برای استفاده در سنت آگوستین چمن Dichondra چمن یا فرش چمن.

The Best Weed and Feed Option: Scotts Liquid Turf Builder Weed Control

عکس: amazon.com

6. بهترین مایع: Scotts مایع چمن ساز کنترل علف های هرز

به راحتی بارور کردن چمن خود را در حالی که کشتن قاصدک ها و شبدر. اسکاتس مایع چمن می دهد سازنده چمن خود را سریع افزایش نیتروژن در حالی که کنترل علف های هرز. از آن آسان است به درخواست بیش از حد—به سادگی ضمیمه برس به باغ خود شلنگ و اسپری. اسکاتس چمن سازنده کمک می کند تا برای کنترل buckhorn, chickweed, شبدر, قاصدک, زمین پیچک henbit, knotweed و بیشتر. اسکاتس مایع چمن ساز کنترل علف های هرز می توان در طول هر فصل تقریبا با هر نوع چمن. زمانی که به عنوان کارگردان آن را نمی سوزاند چمن و آن را امن برای استفاده در اطراف کودکان و حیوانات خانگی.

بیشتر از باب ویلا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im