ساخت ملات حذف سریع تر و آسان تر با ابزار مناسب برای نوع و میزان پروژه های بهبود صفحه اصلی.

BobVila.com و شرکای آن ممکن است کسب یک پورسانت اگر شما خرید یک محصول از طریق یکی از لینک های ما.

The Best Grout Removal Tool Options

عکس: istockphoto.com

مصرف در پروژه های بهبود صفحه اصلی هیجان انگیز است اما از بین بردن ملات—انبوه مواد که پر از شکاف و مهر و موم مفاصل اغلب در سطوح كاشي—می تواند به سرعت تعدیل یک DIYer شور و شوق. قدیمی, کثیف گروت یکی از اصلی ترین مجرمین در ساخت یک حمام یا آشپزخانه نگاه نخ نما پس از باز کردن آن یک راه عالی برای تازه کردن فضای خود را. و در حالی که ملات حذف به طور معمول یک کار فشرده فرآیند ابزار مناسب می تواند همه چیز را بیشتر هموار و به سرعت و ارسال به شما در راه خود را به رضایت از جنبه های این پروژه ملات جایگزین.

دوغاب را می توان با استفاده از انواع ابزارهای و حتی دستی ملات ابزار حذف می آیند در اندازه و اشکال مختلف. هر نوع ابزار آدرس خاص گروت حذف وضعیت این راهنمای کمک خواهد کرد که شما را انتخاب کنید در میان آنهایی که تلقی خود دسته بندی:

 1. بهترین ابزار نوسان: دی والت 20V حداکثر XR نوسان کیت ابزار
 2. بهترین رفت و برگشتی دیدم: دی والت رفت و برگشتی دیدم
 3. بهترین ابزار دوار: Dremel 4000 بالا-عملکرد ابزار روتاری
 4. بهترین دستی ملات REMOVER: REETREE گروت ابزار حذف
 5. بهترین زاویه چرخ: PORTER-کابل فرز
The Best Grout Removal Tool Options, Mechanical or Manual

عکس: istockphoto.com

انواع ملات ابزار حذف

وجود دارد بسیاری از روش ها برای از بین بردن ملات اما هر ابزار برای این کار همراه با مزایا و اشکالاتی. به طور کلی قوی تر از ابزار گرد و غبار آن را تولید خواهد کرد, بنابراین مطمئن شوید که به پوشیدن یک ماسک صورت—و دیگر قابل استفاده تجهیزات حفاظت فردی—در حالی که از بین بردن ملات.

 • یک نوسان ابزار مجهز به یک دوغاب حذف blade یکی از بهترین گزینه ها و با حق تیغه می تواند مورد استفاده قرار گیرد در هر نوع ملات. به جای سنگ زنی ملات به کثیف گرد و غبار مانند یک رفت و برگشتی دیدم دوار ابزار یا زاویه چرخ این ابزار در عمل کمتر و با سرعت به قطعات بزرگتر از ملات با استفاده از یک نوسان حرکت است. هر چند به مراتب سریع تر و راحت تر از دستی ملات حذف یک ابزار نوسان بیشتری طول می کشد زمان و تلاش بیش از یک بالاتر-صفحه گزینه.
 • یک رفت و برگشتی دیدم با ملات دکمه تیغه است ایده آل برای از بین بردن سخت ملات مانند سمباده و یا اپوکسی انواع. آن را می تواند انجام این کار به سرعت اما اگر شما فاقد تجربه با این اره ها—که می تواند به پرش در اطراف در طول استفاده و آسیب نزدیکی کاشی—به آرامی پیش بروید تا زمانی که شما از آن آویزان است.
 • یک ابزار دوار با ملات حذف و لوازم جانبی است که کمترین از طراحی دوغاب حذف گزینه و در عین حال آن را هنوز هم پا زدن تا مقدار زیادی از گرد و غبار بنابراین بهتر است برای کوچکتر گروت حذف پروژه ها. برای جلوگیری از برخورد به لبه کاشی با یک ابزار دوار مطمئن شوید که فاصله بین کاشی است که حداقل 1/8 اینچ.
 • یک زاویه چرخ یک ابزار قدرتمند بهترین راه حل برای بزرگ گروت حذف پروژه ها با تعداد زیادی از خطوط مستقیم. آنها به راحتی می توانید برش از طریق اپوکسی سمباده یا unsanded ملات. مانند روتاری, ابزار خود را در حال چرخش دیسک نیاز به یک 1/8 اینچ فاصله بین کاشی برای جلوگیری از آسیب. اشکال اصلی با زاویه چرخ است که مقدار بیش از حد گرد و غبار آنها پرت کردن به هوا به سرعت ایجاد یک تنفس خطر پس از پوشیدن یک استاندارد N95 ماسک گرد و غبار برای فیلتر کردن ذرات.
 • یک دستی ملات ابزار حذف به طور کلی متشکل از یک دسته و تیغه با درجات مختلفی از شکل و ارگونومیک پشتیبانی می کند. آنها را ملات حذف سخت و طولانی و خسته کننده کار می کنند بنابراین تنها تکیه بر آنها برای پروژه های کوچک با unsanded ملات و یا برای تمیز کردن کاشی و خطوط پس از استفاده از یک صفحه گزینه.

کلید خرید ملاحظات

هنگامی که به دنبال بهترین ملات ابزار حذف در نظر برخی از جنبه های مهم برای اطمینان از شما در انتخاب بهترین ابزار برای شما و پروژه خود را.

کتابچه راهنمای کاربر مقابل مکانیکی

اندازه و قاب زمان از این پروژه تعیین خواهد کرد که آیا شما با استفاده از دستی یا مکانیکی ملات ابزار حذف. توجه داشته باشید که این ابزار ذکر شده در اینجا همه استفاده های مختلف فراتر از بین بردن ملات مانند برش و سنباده.

 • دستی ملات راهنمای ابزار را می توان برای پروژه های کوچک مانند یک پودر کف اتاق یا آشپزخانه backsplash. آنها همچنین در مفید آمده است برای دقیق جزئیات کار مانند از بین بردن جریمه سپرده چپ روی کاشی پس از یک ابزار قدرت حذف بخش عمده ای از ملات. یک ملات چاقو برای sanded ملات و کاربید برش unsanded ملات در میان گزینه های خود را سعی کنید به حذف اپوکسی گروت با یک کتابچه راهنمای ابزار.
 • مکانیکی ملات حذف ابزارهای سریعتر و بهتر-مناسب برای پروژه های بزرگ. کمتر گزینه های قدرتمند مانند یک ابزار نوسان و یا یک ابزار دوار به راحتی از طریق قطع unsanded ملات در حالی که بیشتر گزینه های قدرتمند مانند یک رفت و برگشتی دیدم یا فرز خواهد شد مراقبت از سمباده و حتی اپوکسی گروت.

تیغه مواد

تیغه مواد مهم می شود در هنگام کار با سخت تر انواع ملات مانند سمباده و اپوکسی گروت.

 • کاربید تیغه در حال رفتن به برای بسیاری از ملات ابزار حذف به عنوان آنها هر دو متوسط قیمت و سخت به اندازه کافی برای تحمل سخت ترین ملات.
 • تنگستن تیغه های فولادی سخت تر و گرانتر از گزینه های کاربید اما آنها کار سریع, و به ویژه برای برخورد با بسیاری از اپوکسی گروت.
 • تیغه های فولادی ضد زنگ از نرمترین و ارزانترین گزینه موثر نیست برای ملات. استفاده از آنها برای unsanded گروت حذف و یا به تمیز کردن کاشی لبه.

انواع ملات

وجود دارد سه نوع اصلی از دوغاب شما به احتمال زیاد به روبرو می شوند و آنها در محدوده دشواری برای حذف.

 • Unsanded دوغاب است به احتمال زیاد دیده می شود در كاشي ديوار و دوش در خانه های جدیدتر. آن را آسان به نفوذ با حذف دستی عبارتند ابزار حتی با تیغه های فولادی ضد زنگ. اگر قصد مکانیکی چوب به پایین گزینه های قدرت مانند یک نوسان یا ابزار دوار به منظور کاهش خطر آسیب رساندن به کاشی.
 • Sanded ملات است که معمولا بر روی کف یا خارج تنظیمات از خانه های قدیمی تر. بسیار متراکم و جامد با یک جزء اصلی از شن و ماسه سیلیس و سیمان آن را دشوار است برای حذف دستی است و باید با پنجه های مکانیکی راه حل و کاربید تیغه.
 • اپوکسی ملاتهای سخت coarsest نوع است که به طور معمول مورد استفاده در دوش از استخرهای شنا و ورزشگاه اگر آن را شروع به دست آوردن محبوبیت با مسکونی کاشی کاری پیمانکاران. اگر یک دستی ملات ابزار حذف به سختی خراش دوغاب در سوال ممکن است اپوکسی-بر اساس. یک ابزار قدرتمند مانند یک زاویه چرخ ها یا رفت و برگشتی دیدم باید مورد استفاده قرار گیرد برای حذف اپوکسی گروت.

ویژگی های اضافی

ویژگی های اضافی در ملات ابزار حذف محدوده به طور گسترده ای. مکانیک ابزار ممکن است گزینه های سرعت ماشه قفل ساخته شده است در چراغ های LED برای دید بهتر و مناسب حمل موارد. گزینه های دستی می تواند شامل ارگونومیک مدتها جایگزینی تیغه و متغیر تیغه نکاتی برای خوب متوسط یا عمیق ،

ما تراکم بالا

دوغاب حذف ابزارهای زیر انتخاب شدند بر اساس قیمت, محبوبیت, تایید مشتری و هدف.

Best Grout Removal Tool DeWalt Oscillating

عکس: amazon.com

1. بهترین ابزار نوسان: دی والت 20V حداکثر XR نوسان کیت ابزار

این DDEWALT 20V حداکثر XR نوسان ابزار کیت همراه با یک کاربید گروت برداشتن تیغه, و آن را دارای قدرت کافی برای مقابله با هر نوع ملات. جمع و جور و سبک طراحی اجازه می دهد تا شما را به کار برای ساعت بدون بی خستگی و تغییر سریع سیستم لوازم جانبی و دوگانه-گرفتن متغیر با سرعت ماشه آن را آسان برای استفاده و کنترل است. ساخته شده در LED نور را فراهم می کند اضافه شدن نور در هنگام کار در اتاق تیره تر. کیت ابزار مفید برای یک میزبان از دیگر پروژه هایی مانند از بین بردن و تمیز و یا برش تیغه بنابراین با 27 اضافی لوازم جانبی و کیف حمل آن علاوه بر مفید به شما ابزار قدرت مجموعه با وجود آن تا حدودی قیمت های شیب دار.

Best Grout Removal Tool DEWALT DWE305

عکس: amazon.com

2. بهترین رفت و برگشتی دیدم: دی والت رفت و برگشتی دیدم

دوالت اره رفت و برگشتی با استفاده از 12 آمپر موتور به سرعت حذف هر نوع ملات و آن را طناب دار به صورت مداوم قدرت خروجی. جفت آن را با یک کاربید گروت دکمه تیغه و امکان استفاده از سرعت متغیر باعث افزایش کنترل—مهم برای جلوگیری از آسیب رساندن به کاشی. که بدون اهرم-اکشن تیغه گیره باعث می شود برای سریع تیغه تغییرات و وجود چهار تیغه موقعیت برای افزایش تنوع. اره وزن در بیش از 8 پوند است که بسیار سنگین است و می تواند افزایش خستگی اما قدرت آن را فراهم می کند می تواند کمک به کار انجام می شود سریع تر.

Best Grout Removal Tool Dremel

عکس: amazon.com

3. بهترین ابزار دوار: Dremel 4000 عملکرد بالا Rotary Tool Kit

با یک نام تقریبا مترادف با روتاری ابزار Dremel ورود در “بهترین” لیست جای تعجب نیست. این Dremel 4000 عملکرد بالا دوار ابزار ویژگی های یک متغیر سرعت شماره گیری است که محدوده از 5,000 35,000 RPM قدرت کافی برای unsanded یا سمباده گروت حذف. این سبک طراحی ارگونومیک و اجازه می دهد برای افزایش کنترل و استفاده طولانی تر و بدون خستگی. مانند تمام ابزار های دوار, اما آن را تنها می تواند مورد استفاده در ملات که در آن کاشی ها حداقل 1/8″ از هم جدا. این ابزار همه کاره—مطمئن است در مفید آمده است برای برش شیشه ای یا پایان سنباده و همچنین ملات حذف—شامل 30 لوازم جانبی مختلف و دو پیوست و یک کیف قابل حمل.

Best Grout Removal Tool ReeTree

عکس: amazon.com

4. بهترین دستی ملات REMOVER: REETREE گروت ابزار حذف

برای کوچک ملات حذف مشاغل و همچنین جزئیات کار ابزارهای مدیریت نمی تواند به ReeTree Grout Removal Tool یک انتخاب برتر. آن فولاد تنگستن نکات می تواند رسیدگی به هر دو unsanded و سمباده ملات. وجود دارد سه نکته اشکال طراحی شده برای, خوب, متوسط و نفوذ عمیق بین کاشی در حالی که هشت تیز خراش دادن لبه های افزایش بهره وری است. ارگونومیک گرفتن و 13 اینچ طول آن را آسان تر برای تمیز کردن سخت برای رسیدن به مکان در حالی که به حداقل رساندن خستگی.

Best Grout Removal Tool PORTER-CABLE

عکس: amazon.com

5. بهترین زاویه چرخ: PORTER-کابل فرز

برای, بزرگ, رابطه جنسی خشن گروت راهنمای مشاغل پورتر-کابل فرز دارای یک قدرتمند 7-آمپر موتور مناسب برای سمباده و اپوکسی گروت (در واقع آن را بیش از حد ابزار برای unsanded ملات). این 11,000 RPMs از زور به سرعت از طریق برش ملات و محکم طراحی به معنی آن ساخته شده است به آخرین. در 4 وزن آن نصف وزن یک رفت و برگشتی دیدم به شما اجازه کار طولانی بدون خسته کننده است. یک چرخ-گارد کمک می کند تا محافظت از صورت خود را و دست در حالی که شما خرد دور اما انتظار می رود مقدار زیادی از گرد و غبار به عنوان شما می خواهم پیدا کردن با هر زاویه ای چرخ.

بیشتر از باب ویلا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im