امنیت می رود دست در دست با آزادی و قفل یکی از بهترین ابزار برای حفاظت از شما و خانه خود را.

BobVila.com و شرکای آن ممکن است کسب یک پورسانت اگر شما خرید یک محصول از طریق یکی از لینک های ما.

The Best Padlock Option

عکس: depositphotos.com

آیا اجاره موقت قفل در سالن ورزش های محلی و ذخیره سازی اقلام متشکرم یا تامین یک دوچرخه در حالی که رفت و آمد به دلایل بسیاری وجود دارد برای محافظت از ما همه چیز. بهترین قفل otions در بازار امروز ارائه یک راه برای حفظ اموال خود را امن بنابراین شما لازم نیست که به نگرانی در مورد ریخته خود را شکسته و یا داشتن یک دوچرخه به سرقت رفته استفاده می شود و یا نابود شده است.

کیفیت مسائل به خصوص که در آن امنیت نگران است. شل و ول تخفیف قفل نمی خواهد کار برای مدت طولانی یا در حال سقوط از هم جدا و افشای اموال خود را و یا انجماد و قفل شما. بهترین قفل حلق آویز, باز کردن با کلید خود را و یا ترکیبی از هر زمان به شما صلح خود را از ذهن و خارج را به خوبی هر کس.

  1. بهترین کلی: ABUS Granit فولاد آلیاژی قفل
  2. بهترین ارزش: ابزار مورد نظر 4 رقمی قفل های ترکیبی
  3. بهترین دست انداز حفاظت: Master Lock قفل با BumpStop تکنولوژی
  4. بهترین در بیرون,: FJM سه گانه کروم اندود قفل
  5. بهترین کفن: استنلی سخت افزار کفن قفل
The Best Padlock Option

عکس: depositphotos.com

انواع قفل حلق آویز

قفل حلق آویز آمده در دو بخش اصلی با استانداردهای: کوک و ترکیبی. این نوع است که مشخص نیست چگونه قفل به نظر می رسد اما در مکانیزم استفاده می شود برای باز کردن قفل. به عنوان نشان داده شده توسط نام خود را, شما با استفاده از یک کلید برای دسترسی به یک کوک قفل و وارد کردن یک سری از اعداد را به باز کردن یک قفل ترکیبی. فراتر از این ساده تفاوت این مقاله توصیف قفل ساز بیشتر به طور کامل در زیر کلیک کنید.

کوک قفل حلق آویز

کوک قفل حلق آویز فلزی که نیاز به یک کلید وارد می شود قفل را به اسلاید چندین قفل پین به موقعیت قبل از اینکه شما می توانید برای باز کردن قفل. قفل پین نازک فلزی پین که اسلاید در داخل هسته از قفل. هر پین باید در یک ارتفاع خاص توسط کلید به نوبه خود درام و باز کردن قفل. کلید های که درست ندارد قطع نمی خواهد موقعیت پین به درستی و شما قادر خواهد بود برای باز کردن قفل.

این قفل سبک ترین و امن در برابر lockpicks, اما شما باید برای نگه داشتن آهنگ از کلید.

ترکیب قفل حلق آویز

ترکیب قفل حلق آویز فلزی با استفاده از یک شماره ترکیبی به چرخش چند دوربین به یک موقعیت اجازه می دهد تا غل منتشر خواهد شد. دوربین کوچک دیسک است که یک دندانه در آنها است. غل منتشر شده است که هر بادامک را دندانه خطوط با هم و قفل باز می شود. یک غل و زنجیر است, منحنی, نوار فلزی که باز می شود و یا قفل در محل.

ترکیب قفل حلق آویز مناسب برای آیتم های ارزان قیمت است که مردم نمی رفتن به بسیاری از مشکلات به سرقت و یا برای مناطق نسبتا امن مانند یک مدرسه است. در حالی که شما نمی خواهد که به نگرانی در مورد کلید به طور کلی آنها ضعیف تر گزینه از نظر امنیتی است.

ویژگی های به دنبال در بهترین قفل

هنگامی که برای خرید یک جدید قفل آن را ضروری است به درک ویژگی های است که بهترین نمونه از یک محصول با کیفیت. در حالی که یک چکش ممکن است از سود سادگی قفل باید یک مقدار متوسط از پیچیدگی برای حفظ اموال خود را امن. ما آدرس چند از برجسته ترین ویژگی های به نظر زیر.

غل مواد

غل بیشتر در معرض بخشی از یک قفل. به عنوان یک نقطه آسیب پذیر در غیر این صورت کاملا امن طراحی قفل, تولید کنندگان به طور کلی استفاده از مواد محکم برای جلوگیری از آسیب. غل انواع مواد می تواند شامل برنج, فولاد ضد زنگ, فولاد سخت سخت boron فولاد آلیاژ بور کاربید و مولیبدن فولاد آلیاژی.

برنج و فولاد ضد زنگ با کیفیت پایین تر گزینه های که ارائه حداقل حفاظت در برابر ضربه هر چند فولاد ضد زنگ قید هستند, هوای آزاد, امتیاز, به دلیل مقاومت در برابر خوردگی.

فولاد سخت و سخت boron فولاد آلیاژی هستند میانی انواع مواد استفاده مي شود. آنها تحت عملیات حرارتی برای ایجاد یک سخت لایه بیرونی هر چند برخی از ابزارهای هنوز هم می توانید برش از طریق آنها.

بور کاربید و مولیبدن فولاد آلیاژی هستند و با دوام ترین و گران ترین غل مواد گزینه است. در حالی که شما نمی خواهد که به نگرانی در مورد آنها در رفتن از دست رفته شما ممکن است چند دلار در کوتاه مدت.

کفن شانه

کفن شانه یا بسته غل قفل حلق آویز فلزی را پوشش می دهد که محافظت در معرض غل. قفل را شانه فلزی دو طرف که منجر به پوشش غل چپ و راست.

قفل حلق آویز است که ترکیب کفن شانه های خود را طراحی مقاوم تر هستند به ابزار قدرت و کنجکاو میله به عنوان کفن جلوگیری از دسترسی به غل. این همان حفاظت می توانید آنها را دشوار است به استفاده از به عنوان اضافه شده بخش عمده ای از پوشش را کاهش می دهد به اندازه باز کردن قفل. برخی از قفل ارائه یک جابجایی غل گزینه ای است که به طور کامل جدا از بدن اجازه می دهد تا دسترسی بهتر به حداقل رساندن این موضوع را با شانه.

تعداد پین در کلید

تعداد پین تعیین سطح حفاظت در برابر lockpicks,. به عنوان یک قاعده بیشتر پین که یک قفل بیشتر امن قفل خواهد شد.

یک کلید حرکت پین تا به تراز پایین قسمت زیر برشی خط و قسمت بالای پین نشسته است در بالای برشی خط. به عنوان نشان داده شده با نام برشی خط است که در آن پین باید آن را به نوبه خود در داخل هسته است. هنگامی که تمام پین چین با برشی خط درام می توانید چرخش آزادانه در قفل هسته.

پین تنظیمات می تواند به عنوان کم به عنوان یک روش ساده 3-pin قفل به مجتمع 7-پین قفل حلق آویز, اگرچه اکثر, قفل حلق آویز, نشستن در وسط مقیاس با 5 پین هسته.

نگه داشتن در ذهن مردم هنوز هم می توانید انتخاب کنید یک قفل با پین با استفاده از یک چکش و یک طراحی کلید دست انداز. این روش شناخته شده به عنوان تداوم و چکش را جنبشی نیروی انتقال از طریق هسته باعث پین به پرش. یک دست انداز توقف های ایمنی ویژگی های در دسترس است برای جلوگیری از انتقال انرژی جنبشی جلوگیری از این رو روش lockpicking بیشتر.

جایگزین حفاظت در برابر تداوم دیسک حکم ادامه توقیف. نیز نامیده می شود یک دیسک لیوان قفل گذاری قفل ترکیبی از ویژگی های دیسک چرخش به یک موقعیت خاص به انتشار غل در همان راه به عنوان یک شماره گیری حرکت دوربین به موقعیت. تفاوت بین این و به طور منظم قفل های ترکیبی است که دیسک در دیسک لیوان قفل در حال نقل مکان کرد توسط یک کلید است که دارای شیار به فشار دیسک به موقعیت. این قفل نمی توان ضربه و استفاده از چشمه های آب, به طوری که آنها را جایگزین عالی برای انجماد آب و هوای.

قابل حمل هسته ای

قابل حمل هسته ای که بسیار عالی اگر شما به دنبال یک قفل برای تسهیلات اجاره یا ظرف ذخیره سازی. شما می توانید تغییر مرکز قفل بدون نیاز به تعویض قفل خود را. هسته قفل مکانیزم داخلی که شامل پین و درام.

برای حذف هسته ای, شما نیاز به یک کلید کارشناسی ارشد هل که قفل پین به یک جایگزین برشی خط که disengages آن را از قفل به جای چرخش درام در درون هسته است. دلایل شما می خواهید به جای یک هسته شامل کسانی که آسیب دیده و یا با دستکاری آنهایی که مربوط به یک کلید متعلق به یک مستاجر که به تازگی داده شده تا خود را اجاره و یا اخراج شد. این تضمین می کند که کسی نمی تواند با استفاده از یک کلید تکراری را دوباره وارد محوطه و شما لازم نیست برای خرید یک قفل جدید در هر زمان شما اجاره یک فضا برای یک فرد جدید.

ضد تمرین صفحه

قفل می توان به حفر و با قرار دادن یک مته به قفل در یک نقطه خاص و استفاده از فشار و گشتاور با مته به شکستن سوزن در نقطه برش اجازه می دهد تا قفل باز شود. این روش قفل چیدن از بین می برد قفل هسته نگه می دارد اما بدن دست نخورده است.

ضد تمرین صفحه ساخته شده از سرامیک یا فلز سخت را درج می کند. این را درج قرار می گیرد به قفل برای محافظت از آن را از هر گونه تلاش برای مته پین. صفحه منحرف بیت مته یا می چرخد درون قفل جلوگیری از مته از به دست آوردن خرید و یا هل دادن بیشتر به قفل.

قفل کردن اندازه

بزرگتر قفل امن تر از آن است که به دلیل ضخیم فلزات مقاوم تر در برابر شکستن. همچنین بزرگتر بدن قفل ارائه فضای بیشتر برای اضافی یا پین داخلی ایمنی ویژگی های داخلی و قفل ساز نیز می تواند بزرگتر و قوی تر.

یکی وجود دارد حرکت نزولی قابل توجه به قفل: وزن. برخی از سنگین آنهایی که می تواند وزن بیش از دو پوند خود به خود آنها را فقیر جایگزین برای ساده locker قفل های ترکیبی.

همچنین نگه داشتن در ذهن که بزرگتر از یک قفل بزرگتر غل قطر. اگر قفل بیش از حد بزرگ است, آن را نمی ممکن است قادر به از طریق حلقه های زنجیره ای یا ماکو اصلی.

ما تراکم بالا

ما انتخاب کرده ایم موارد زیر با توجه به قفل ویژگی های و اثر و نام تجاری و یا تولید کننده اعتبار.

The Best Padlock Option: ABUS Granit Alloy Steel Padlock

عکس: amazon.com

1. بهترین کلی: ABUS Granit فولاد آلیاژی قفل

این انتخاب است که شناخته شده به عنوان “بیمه قفل’ به دلیل آن را ارائه می دهد حداقل سطح حفاظت شما نیاز به بیمه اموال تحت سوئدی استاندارد بیمه. با 25000 پوند یا 12.5 تن از استحکام کششی هیچ کس نمی تواند فضولی غیر این قفل. کفن شانه حفاظت از غل از ابزار برش و غل می تواند به طور کامل حذف شده را برای از دست دادن در دسترس است.

این Abus Granit فولاد آلیاژی قفل حتی یک فولاد سخت ضد تمرین صفحه برای حفاظت اضافی و دیسک لیوان قفل bump-اثبات است. اما در 2.4 پوند این قفل عظیم است. قبل از خرید مطمئن شوید که غل کوچک است به اندازه کافی برای هدف مورد نظر خود را.

The Best Padlock Option: desired tools 4-Digit Combination Padlock

عکس: amazon.com

2. بهترین ارزش: ابزار مورد نظر 4 رقمی قفل های ترکیبی

رنگ روشن باعث می شود این قفل آسان به انتخاب کردن در شلوغ بدنسازی اتاق قفل و یا در مدرسه و شما می توانید مجموعه ای از چهار شماره گیری تنظیمات به 10000 ترکیب های مختلف. نگران نباشید با استفاده از یک فراموش شدنی کد مورد نظر ابزار ترکیبی 4 رقمی قفل به شما اجازه می دهد خود را تنظیم کنید.

فقط در پنج اونس می توان آن را در یک کوله پشتی, کیسه, یا حتی در جیب بدون موضوع مهم. اما انتظار نداریم که این قفل می شود یک راه حل عالی برای ذخیره سازی ریخته و یا اموال با ارزش. آن را به اندازه کافی قوی به آخرین طولانی در برابر تعیین می شود حمله است. اما در قیمت پایین آن است که یک گزینه ایده آل برای استفاده گاه به گاه.

The Best Padlock Option: Master Lock Padlock with BumpStop Technology

عکس: amazon.com

3. بهترین دست انداز حفاظت: Master Lock قفل با BumpStop تکنولوژی

استاد قفل قفل با BumpStop تکنولوژی تداخل با تداوم یک نوظهور قفل چیدن روش جلوگیری از انتقال نیروی از دست انداز کلید به پین.

سخت-boron آلیاژ غل کمک می کند تا برای متوقف کردن این قفل از قطع بودن و 5 پین هسته شمار یک چالش برای lockpicks,. کروم rustproofing بیش از یک فولاد سخت بدن اجازه می دهد تا این قفل برای استفاده در خارج از منزل در حالی که هنوز حفظ قدرت خود را در طول زمان. در 1.68 پوند این قفل نیست نور است و گزینه خوبی برای ریختن و یا موتور سیکلت.

The Best Padlock Option: Stanley Hardware Shrouded Padlock

عکس: amazon.com

4. بهترین کفن: استنلی سخت افزار S828-160 کفن قفل

استنلی سخت افزار S828-160 کفن قفل با استفاده از فولاد سخت کفن شانه برای حفاظت از قفل را غل از ابزار قدرت است. با وجود قیمت پایین این قفل 6-pin هسته ای ارائه می دهد شگفت انگیزی قابل توجهی حفاظت در برابر lockpicking بیشتر تلاش.

هسته می تواند حذف و جایگزین برای آسان rekeying و یا برای جایگزینی با پیچیده تر هسته ای ساخت این ایده آل قفل برای اجاره خواص مناطق بالای جرم و جنایت و یا قالبهای ذخیره سازی. این 2.05-پوند قفل قابل توجهی به اندازه کافی برای ایستادن به هرگونه تلاش برای کنجکاوی آن را از یک زنجیره یا ماکو اصلی و یک محافظ ضد مته پوشش مانع از قفل از مته.

The Best Padlock Option: FJM Triple Chrome Plated Padlock

عکس: amazon.com

5. بهترین برای خارج از منزل: FJM سه گانه کروم اندود D-شکل قفل

مستقیم افقی غل در این D-شکل قفل حذف U شکل غل را در معرض آسیب پذیری. این غل سبک به طور قابل توجهی کاهش نقاط ضعف در قفل و همچنین این مجموعه این ورودی در یک زاویه افقی اجازه می دهد باران و برف به اسلاید به دور از قفل به جای اقامت در نقطه دسترسی است.

سه گانه آبکاری کروم نگه می دارد و مکانیزم داخلی حفاظت در برابر باران و برف و حتی از آب در کاربردهای دریایی. در 1.2 پوند این قفل است راه حل ایده آل برای ذخیره سازی قالبهای دیسک لیوان قفل نمی خواهد رنج می برند از دمای انجماد.

سوالات متداول در مورد جدید خود را بهترین قفل

در حالی که حلق آویز, ممکن است به نظر می رسد مانند ساده ابزار آنها پیچیدگی شده است که افزایش تقریبا 2000 سال است که به همین دلیل پیچیدگیهای چالش می تواند به درک. در زیر سوالات رایج در اطراف قفل حلق آویز.

Q. چه قفل نمی توان برداشت ؟

وجود ندارد قفل ایمنی بدن به lockpicking بیشتر. قفل طراحی شده برای باز کردن پس از چیدن یک قفل پایین می آید به تجربه با این نوع قفل دانش در مورد کاستی از قفل و توانایی برای ایجاد یک کلید. بهترین قفل نسبتا ناشناخته زیرا کمتر کسی می داند در مورد قابلیت های خود را دیگر آنها باقی خواهد ماند unpicked.

Q. چه بهترین, هوای آزاد, قفل?

بهترین قفل حلق آویز از ویژگی های آب و هوا-مقاوم در برابر طرح مانند یک سخت بدنه استیل آبکاری کروم و افقی قید برای حفاظت از قفل مکانیزم. مستقیم غل قفل حلق آویز از ویژگی های یک طراحی مسطح نیست که در معرض قفل کردن نوار به سقوط آسمانی و یا تجمع آب.

بیشتر از باب ویلا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im