این که آیا آن را باز کردن سوپ برای ناهار خود را در سس گوجه فرنگی خود را برای شام یا غذای سگ برای Fido صبحانه خوب می تواند درب بازکن است که یک مادر باید داشته باشند.

BobVila.com و شرکای آن ممکن است کسب یک پورسانت اگر شما خرید یک محصول از طریق یکی از لینک های ما.

The Best Can Opener Options

یک درب بازکن قوطی نیست یکی از هیجان انگیز ترین ابزارهای آشپزخانه, اما آن را قطعا یکی از مهمترین و ضروری است.

متاسفانه با استفاده از یک درب بازکن قوطی است بیش از حد اغلب, ورزش در نا امیدی. انگار دستی می تواند درب بازکن نگه می دارد که لیز کردن لبه می تواند یا الکتریکی می بازکن است که هرگز کاملا قطع تمام راه را در اطراف.

همین دلیل است که ما به گرد ما پنج مورد علاقه در میان بهترین بازکن می تواند گزینه های خارج وجود دارد وجود دارد. در ادامه به دیدن ما بر میدارد و به یادگیری همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد گزینه های موجود امروز, آیا شما در حال راه اندازی خود را برای اولین بار آشپزخانه و یا جایگزین قدیمی دهه می توانید درب بازکن که دیگر کار انجام می شود.

  1. بهترین کلی: ZYLISS Lock N’ بالابر دستی درب بازکن قوطی
  2. ارتقا انتخاب کنید: همیلتون ساحل لمسی صاف برقی اتوماتیک قوطی بازکن
  3. بهترین برای چپ: چپ دست دستی می تواند درب بازکن
  4. بهترین ارزش: نوسان-یک طرفه قابل حمل می توانید درب بازکن
  5. ذکر شریف: آشپزخانه مامان One Touch برقی درب بازکن قوطی
The Best Can Opener Options

عکس: amazon.com

انواع می تواند افتتاحیه

وجود دارد دو نوع اصلی می توانید افتتاحیه—دستی و برقی. هر دو نوع از ویژگی های یک تیغ تیز است که سوراخ می تواند درب را به عنوان به خوبی به عنوان یک چرخ دنده است که می چرخد در اطراف تا زمانی که درب قطع شده است. اما آنها متفاوت است که در آن انرژی می آید از به انجام آن دسته از توابع است.

کتابچه راهنمای کاربر می تواند افتتاحیه نیاز خود را به دست قدرت به کار دستگاه و همچنین به عنوان یک مقدار عادلانه از مهارت و چابکی برای نگه داشتن می تواند در محل در حالی که آن می چرخد. این روش ساده می توانید افتتاحیه را دور دستگیره و یک میل لنگ. برش تیغه متصل به سر یکی رسیدگی چرخش چرخ دنده دیگر. برای استفاده می توانید درب بازکن شما موقعیت تیغه برش در بالای تواند حق علیه لب و سپس با فشار دستگیره زور و اجبار تا تیغه برس فلزی. بعد از آن شما به نوبه خود میل لنگ به چرخش می توانید تا زمانی که درب برش از طریق تمام راه را در اطراف.

در حالی که این روند در تئوری ساده است آن را غیر معمول نیست برای این می تواند به لغزش در حالی که چرخش و یا برای تیغه برای بلند کردن یک بیت اگر دست خود را فشار مردد است که برگ یک بخش جدا نشده از درب قرار گرفته است. به علاوه برای کسانی که با ضعف و ناراحتی در دست و انگشتان دست و یا مچ دست با استفاده از یک دستی می تواند درب بازکن می تواند دردناک و دشوار و یا حتی غیر ممکن است. هنوز این ابزار ارزان و موثر و مفید برای بسیاری از مردم است. به علاوه شما قادر خواهید بود برای باز کردن قوطی حتی در هنگام قطع برق که به نظر مهم است برای کسانی که زندگی در مناطق که در آن چنین حوادث نسبتا شایع است.

الکتریکی می تواند افتتاحیه انجام کار سنگین برای شما. این وسایل باید یک آهنربا است که نگه می دارد می تواند در محل در حالی که تیغه به صورت خودکار برس فلزی و یک دنده چرخش به چرخش می تواند. وجود دارد هیچ نیازی نیست برای شما به هماهنگی فشردن و تبدیل وجود دارد با دستی می تواند افتتاحیه. از آنجا که دستگاه خودکار این فرایند را برای شما به این معنی که هیچ دست درد یا فشار به طوری که حتی کسانی که مبتلا به ورم مفاصل و یا ضعف دست به راحتی می توانید باز کردن قوطی. اما در حالی که یک قوطی بازکن برقی باعث می شود کار سریع و آسان از باز کردن کنسرو خوب, آن را نمی خواهد از استفاده در هنگام قطع برق در یک سفر کمپینگ و یا به دور از یک پریز برق.

ایمنی می تواند افتتاحیه

سنتی می تواند افتتاحیه اعم از برقی یا دستی برش را باز کنید می توانید از بالا با تیغه برش زاویه دار به قطعه از طریق فلز در اطراف بالای محیط می تواند. در حالی که قطعا موثر است, آن می تواند ترک یک لبه تیز در اطراف لبه می تواند که به راحتی می توانید برش انگشت خود را اگر شما دقیق نیست. به عنوان یک جایگزین و امن تر گزینه سمت برش می توانید افتتاحیه نیز در دسترس هستند. شناخته شده به عنوان ایمنی می تواند افتتاحیه این محصولات را می توان در هر دو برقی و دستی, نسخه, اما معکوس موقعیت تیغه و دنده از سنتی دستگاه. به جای تیغه در بالا و چرخش چرخ دنده در سمت ایمنی می تواند افتتاحیه موقعیت چرخش چرخ دنده در بالا می توانید با تیغه زاویه دار در برش به طور مستقیم در زیر می توانید به لبه بالا. این بدان معناست که کل بالای می تواند پاک و قطعه قطعه دور لب و از بین بردن برنامه به طور بالقوه خطرناک درونی لبه تیز چپ سنتی می تواند افتتاحیه.

در حرکت نزولی از آنجا که این می تواند افتتاحیه تکه از طریق کنار می که در آن فلز است که کمی ضخیم تر از بالا تیغه های خود تمایل به کسل کننده به مراتب سریع تر از سنتی می تواند افتتاحیه. اگر شما با استفاده از ایمنی خود را می توانید درب بازکن چند بار در هفته آن را به احتمال زیاد به تنها یک یا دو سال قبل از تبدیل شدن بیش از حد کسل کننده به کار به طور موثر. در مقابل سنتی می تواند درب بازکن می تواند بسیاری از سال قبل از پوشیدن ، علاوه بر ایمنی می تواند افتتاحیه به طور معمول هزینه دو برابر مدل های سنتی. هنوز, اگر شما از اعضای خانواده مشغول به کار در آشپزخانه–یا بزرگسالان مستعد ابتلا به اتفاقات ناگوار–ایمنی می تواند درب بازکن است که ارزش هزینه اضافی.

کلید خرید ملاحظات

به عنوان هر دو دستی و برقی می توانید افتتاحیه انجام همان وظیفه آن جوانب مثبت و منفی است که به طور کلی سریع خریداران به انتخاب یکی بر دیگری.

هزینه

معمولا دستی می تواند افتتاحیه هزینه کمتر از $20 در حالی که شما به طور معمول پرداخت بین $20 و 30 دلار برای مدل الکتریکی.

سهولت استفاده

به عنوان یک قاعده کلی برقی بازکن می تواند بسیار آسان تر به استفاده از یک مدل دستی به عنوان دستگاه تامین فشار و هماهنگی برای نگه داشتن می تواند چرخش در حالی که تیغه برش را از طریق درب. که به ویژه درست است اگر دست شما درد و یا ضعیف است. اما کاربر می تواند درب بازکن با صندلی های خالی و گرد دستگیره آسان است به اندازه کافی برای اکثر کاربران به دستگیره به راحتی و به طور موثر.

ذخیره سازی

کاربر می تواند درب بازکن طول می کشد تا فضای کمی در داخل کشو آشپزخانه. مقابل برقی درب بازکن قوطی طول می کشد تا کابینت آشپزخانه فضا–که محدود است و در بسیاری از آشپزخانه ها–مگر اینکه شما آن را ترک در مقابله با همه زمان ها است.

راحتی

چرا که بند ناف قدرت در برقی درب بازکن قوطی است که به طور معمول بیش از یک زن و شوهر از پا شما نمی توانید با استفاده از این دستگاه بسیار دور از یک خروجی. با دستی می تواند درب بازکن البته شما آزاد هستید به استفاده از آن در هر نقطه.

مواد

در هر دو نوع می تواند درب بازکن, فولاد ضد زنگ برش مونتاژ بهتر است برای استحکام و طول عمر.

برطرف کننده درب

بهترین می توانید افتتاحیه–دستی یا برقی–یک آهنربا که آسانسور و دارای درب یک بار آن را قطع و رایگان از می توانید. این شما صرفه جویی از نیاز به ماهی درب از می توانید با انگشتان دست خود را, است که یک راه آسان برای قطع کنید.

می توانید اندازه

در حالی که هر دو نوع می تواند درب بازکن به راحتی مقابله با میانگین اندازه قوطی اگر شما برای باز کردن بسیاری از بزرگتر از اندازه قوطی یا بسیار کوچک, قوطی, پیدا خواهید کرد که یک دستی می تواند درب بازکن دارای یک مزیت در اینجا به عنوان عجیب و غریب به اندازه قوطی گاهی اوقات نمی توان به راحتی متناسب با پایه برقی قوطی بازکن.

دست اولویت

مهم نیست که اگر شما چپ دست یا راست دست در هنگام استفاده از برق می بازکن اما اکثر دستی می تواند افتتاحیه به طور خاص طراحی شده برای استفاده از دست راست. اگر شما یک lefty, شما نیاز به نگاه برای یک چپ دست نسخه. خوشبختانه آنها نیست بیش از حد دشوار است برای پیدا کردن در آمازون و یا آشپزخانه فروشگاه های عرضه.

افزودنیهای پیشنهاد شده

بیشتر می تواند افتتاحیه ارائه استفاده از یک یا دو فراتر از باز کردن قوطی. بسیاری از دستی می تواند افتتاحیه همچنین دارای یک ساخته شده در بطری بازکن در حالی که مشترک برای پیدا کردن مدادهای رنگی چاقو در مدل الکتریکی است.

پایان

در حالی که پایان ندارد بسیاری از تفاوت وقتی که می آید به یک دستی می تواند درب بازکن, آن می تواند مهم در مدل الکتریکی است که نشسته است بر ضد خود. اگر شما پیدا کردن الکتریکی می تواند افتتاحیه با فولاد ضد زنگ سیاه و سفید و رنگی پس از اتمام از جمله قرمز و زرد و آبی.

تمیز کردن

الکتریکی بیشتر می توانید افتتاحیه اند انفصال برش مجامع که ماشین ظرفشویی امن. همه دستی می تواند افتتاحیه ماشین ظرفشویی امن, اما, پس از بررسی دستورالعمل سازنده را قبل از تمیز کردن ابزار جدید.

ما تراکم بالا

The Best Can Opener Option: Zyliss Lock N’ Lift Manual Can Opener

عکس: amazon.com

1. بهترین کلی: ZYLISS Lock N’ بالابر دستی درب بازکن قوطی

آن را نمی ممکن است یک کار هیجان انگیز اما ZYLISS Lock N’ بالابر دستی می تواند درب بازکن می آید به عنوان نزدیک که ممکن است به ساخت باز کردن تقریبا می توانید لذت بخش است. با یک اسلاید از انگشت شست خود را, شما می توانید “قفل” برش چرخ در جای خود در می, از بین بردن مشترک سرخوردگی از یک درب فقط تا حدی قطع با توجه به خستگی و یا عدم هماهنگی. به علاوه این دسته هستند به راحتی خالی ارگونومی شکل و نمی لغزش و یا اسلاید در گرفتن خود را به عنوان میل لنگ. بهترین از همه وجود یک آهنربا را به امن جدا درب و یک اهرم کوچک در قسمت زیرین می بازکن که منتشر درب سمت راست به سطل زباله: بدون نیاز را برای شما به آن را لمس و خطر قطع و یا ظروف سرباز یا مسافر. برش مونتاژ فولاد ضد زنگ برای دوام و می تواند درب بازکن ماشین ظرفشویی امن است.

The Best Can Opener Option: Hamilton Beach Smooth Touch Electric Can Opener

عکس: amazon.com

2. ارتقا انتخاب کنید: همیلتون ساحل لمسی صاف برقی اتوماتیک قوطی بازکن

در اینجا الکتریکی می تواند درب بازکن که دسته اکثر قوطی به طور موثر و با خیال راحت و خوب به نظر می رسد در حالی که انجام آن. همیلتون ساحل لمسی صاف قوطی بازکن برقی دارای عملکرد کارآمد کروم و پایان سیاه و سفید است که به اندازه کافی جذاب برای ترک کردن در آشپزخانه شمارنده و فوق العاده قد بلند طراحی به معنی آن می تواند حتی بزرگتر قوطی را با سهولت. با استفاده از این نسیم: فقط موقعیت می توانید در قسمت پایین برش مجمع لمس اهرم دستگاه را قفل می تواند در محل در حالی که تیغه برش ، این یک ایمنی می تواند درب بازکن بنابراین تیغه برش از سمت آزادی کل بالای می توانید بدون هیچ لبه های تیز پشت سر گذاشت.

The Best Can Opener Option: Lefty’s Manual Can Opener

عکس: amazon.com

3. بهترین برای چپ: چپ دست دستی می تواند درب بازکن

بدون نیاز به southpaws به مبارزه با یک کتابچه راهنمای کاربر می تواند درب بازکن نیست که برای آنها ایجاد شده. از چپ را با دست چپ دستی می تواند درب بازکن طراحی شده است که با خم و برش مکانیزم معکوس از موقعیت به طور منظم می تواند درب بازکن, ساخت آن را یک نسیم برای یک چپ دست کاربر برای باز کردن قوطی های کوچک و بزرگ به عنوان لنگ عقربه های ساعت می چرخد. میل لنگ به اندازه کافی بزرگ است به نوبه خود به راحتی و دستگیره در حالی که به شدت نسبتا راحت و nonslip. وجود دارد یک دستی بطری بازکن ،

The Best Can Opener Option: Swing-A-Way Portable Can Opener

عکس: amazon.com

4. بهترین ارزش: نوسان-یک طرفه قابل حمل می توانید درب بازکن

اگر شما فقط نیاز به یک دستی می تواند درب بازکن برای اورژانس عرضه کیت–بعد از همه, شما, شده, کنسرو شده کالا انجام نمی شما خیلی خوب در طولانی قطع برق اگر شما نمی توانید آنها را باز کنید–بدون نیاز به صرف بیش از چند دلار است. نوسان یک طرفه قابل حمل می توانید درب بازکن بودجه خود را شکستن نیست و در حالی که تصور می شود کار انجام می شود. این دسته هستند تشک بادی مجهزند و میل لنگ است فوق العاده طولانی و ارائه برخی از راحتی برای خود دست و ساخت ابزار آسان تر به استفاده از. آن را ساخته شده از فولاد بنابراین آن را برای سال گذشته و جست و خیز ضد دنده می چرخد می تواند هموار تا درب severs پاک–بدون مزاحم هنوز هم متصل شده بخش شما باید به مقابله با دو بار. وجود دارد ساخته شده در بطری بازکن به عنوان به خوبی.

The Best Can Opener Option: Kitchen Mama One Touch Electric Can Opener

عکس: amazon.com

5. ذکر شریف: آشپزخانه مامان One Touch برقی درب بازکن قوطی

آشپزخانه مامان یک تماس الکتریکی می بازکن است outlier در برقی درب بازکن قوطی جهان آن را به عنوان طراحی شده توسط چهار باتری AA نه توسط خود AC-پریز برق. اما از آن جایی که می درخشد در آن آه-تا-عملیات آسان است که نیاز به هیچ قدرت دست و یا هماهنگی: فقط مجموعه ای از دستگاه های بالا می توانید با مکانیسم برش راست قرار زیر می توانید به لب با فشار دکمه بالا و ایستادگی در حالی که هوشمندانه دستگاه آن چیز است. به سرعت و براحتی می توانید درب بازکن می چرخد خود را در اطراف می توانید برش درب از سمت و آمدن به توقف به طور خودکار هنگامی که درب به طور کامل قطع. بدون لبه های تیز شما می توانید با خیال راحت حذف و پرت کردن درب بدون ترس از برش انگشت خود را. این بهترین چیز بعدی به داشتن شخص دیگری باز می تواند برای شما.

بیشتر از باب ویلا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im