چه آشپزخانه? پاسخ سوالات شما | باب ویلا

پیدا کردن جوانب مثبت و منفی از مدرج به پایین آشپزخانه زندگی می کنند و این که آیا یک آشپزخانه برای خانه شما مناسب است و شیوه زندگی است.

What Is a Kitchenette

عکس: depositphotos.com

در حالی که در حال مشاهده از طریق لیست آپارتمان شما به احتمال زیاد در سراسر اصطلاح “آشپزخانه.” اگر شما تا کنون خواسته خودتان چیست آشپزخانه, جواب این است که در واقع بسیار ساده است. پسوند “ette” فقط به معنی “کوچک” پس از یک آشپزخانه است که اساسا یک آشپزخانه کوچک. اما فکر نمی کنم از آن به عنوان یک آشپزخانه استاندارد کهنه را در یک فضای محدود—آشپزخانه آمده ممکن است با تمام لوازم موجود در یک به طور منظم آشپزخانه و آنهایی که آن را اغلب مدرج به پایین. در حالی که kitchenettes نیست برای همه آنها در برخی از شرایط. نگه داشتن خواندن برای پیدا کردن زمانی که آن را حس می کند برای نصب یک آشپزخانه و یا اجاره یک خانه است که یک.

What Is a Kitchenette and How It Differs from Kitchen

عکس: depositphotos.com

آشپزخانه در مقابل آشپزخانه

در حالی که قابل توجه ترین تفاوت بین یک آشپزخانه و یک آشپزخانه است اندازه یک آشپزخانه متفاوت در راه های دیگر نیز هست.

بر خلاف یک آشپزخانه که اغلب اشغال خود اتاق آشپزخانه همیشه باز می شود به یک اتاق مجاور معمولا یک اتاق نشیمن یا اتاق بزرگ.

نیز وجود دارد یک تفاوت بزرگ در ذخیره سازی آشپزخانه. فضای ذخیره سازی است در حق بیمه در آشپزخانه. در حالی که به طور منظم آشپزخانه اغلب یک یا چند ردیف از هر دو بالا و پایین کابینت برای stashing گلدان و تابه و بسته بندی مواد غذایی kitchenettes به ندرت بیش از فقط یک زن و شوهر از کابینت.

Kitchenettes نیز بسیار کمتر فضای آشپزخانه از آشپزخانه انجام دهید. استاندارد آشپزخانه های ارائه فضای کافی برای آماده سازی مواد غذایی از ابتدا اما kitchenettes ممکن است یک واحد کوچک آشپزخانه سطح و آن را معمولا در سمت راست در کنار سینک.

و همچنین لوازم کوچکتر در یک آشپزخانه و برخی ممکن است شامل نمی شود در همه. در حالی که آشپزخانه را یک اجاق یا حتی دو کوره kitchenettes به ندرت کوره و اگر یکی از آن خواهد شد یک آلت کوچک-مدل و یا یک توستر مجموعه در آشپزخانه. بعضی اوقات kitchenettes ارائه تنها یک مایکروفر برای گرم کردن مواد غذایی. به جای چهار سوز محدوده یافت در آشپزخانه, آشپزخانه ممکن است ویژگی های یک و دو-سوز محدوده و یا فقط یک صفحه داغ. یخچال و فریزر در آشپزخانه است که اغلب کوچک شده و به یک مینی یخچال و ممکن است که در یک محفظه فریزر.

آشپزخانه طراحی شده برای حرکت به عقب و جلو بین لوازم و زمینه های کاری و برنامه ریزی شده در اطراف آشپزخانه “مثلث کار” یک زمان آزمایش طرح ایجاد شده توسط تنظیم محدوده سینک و یخچال و فریزر در یک الگوی مثلث. آشپزخانه, از سوی دیگر, نمی کند از ویژگی های این مثلث کار است و اغلب واقع در امتداد یک دیوار کوچک و یا جمع به گوشه ای از یک بزرگتر منطقه زندگی می کنند.

What Is a Kitchenette and Is It a Right Choice

عکس: depositphotos.com

که در آن کار می کنند

Kitchenettes یافت نمی شود و در خانه های استاندارد ساخته شده است که به خانه خانواده های بزرگ, اما آنها در فضاهای دیگر.

 • آپارتمان استودیو: تعریف به عنوان یک اتاق با حمام جداگانه یک آپارتمان استودیو تقریبا همیشه می آید با یک آشپزخانه به جای یک آشپزخانه کامل. اندازه اتاق تک نفره—که همچنین شامل یک تخت خواب, اتاق نشیمن و غذاخوری—یک عامل است اما. برای مثال یک پنت هاوس آپارتمان استودیو با بیش از 1 ، 000 فوت مربع از فضای زندگی را اغلب یک آشپزخانه کامل در حالی که کوچکتر آپارتمان استودیو با 400 فوت مربع از فضای زندگی و یا کمتر داشته باشد معمولا یک آشپزخانه. Kitchenettes معمولا عرف کوچک داخلی-آپارتمان شهرستان.
 • خانه های کوچک: این خانه کوچک جنبش معرفی جمع و جور ترین خانه های با کمتر از 400 فوت مربع از فضای زندگی و برخی از به عنوان کوچک که 80 فوت مربع از فضای زندگی—وجود دارد هیچ جایی برای یک آشپزخانه کامل در این جانوران کوچک خانه.
 • خوابگاه اتاق: یک آشپزخانه در یک اتاق خوابگاه شامل ممکن است فقط یک یخچال کوچک و یک مایکروفر و یک سینک کوچک با دو یخچال و مایکروویو قرار است در یک آشپزخانه فوق یک کابینه که در آن دانش آموزان می توانند ذخیره کردن فنجان یا کاسه.
 • تعطیلات کابین: برای کسانی که می خواهند به صرف تعطیلات آخر هفته خود را در دریاچه و یا در کوه تعطیلات کابین یک سرمایه گذاری بزرگ است. این ساختارهای کوچک ممکن است به دنبال باز طراحی یک آپارتمان استودیو یا ممکن است ویژگی های یک یا دو اتاق خواب جدا برای خواب. به خاطر تعطیلات کابین قیمت مناسب آشپزخانه است که اغلب شامل به جای یک آشپزخانه کامل.
 • مادربزرگ, غلاف: این تبدیل میریزد یا گاراژ طراحی شده به خانه بستگان سالمند (یا مهمان) قرار دارد و در همان ملک به عنوان یک خانه بزرگتر است. بسته به اندازه و بودجه یک غلاف ممکن است شامل یک آشپزخانه اگر چه برخی از آنها طراحی شده فقط با یک حمام, تخت, کیر کوچک منطقه نشسته اگر شخص ماندن وجود دارد می خورد, وعده های غذایی در خانه بزرگتر.

جوانب مثبت و منفی

اینکه آیا یا نه یک آشپزخانه است انتخاب مناسب برای شما بستگی به شیوه زندگی فعلی خود را. اگر شما مجرد هستید همیشه بر روی بروید و صرف بیشتر شب را با دوستان, شما ممکن است نیاز و یا می خواهید یک آشپزخانه بزرگ. اگر شما می خواهم به طبخ و سرگرم کردن در خانه یک آشپزخانه ممکن است کافی نخواهد بود. قبل از اجاره یک آپارتمان با آشپزخانه و یا امید بستن به نصب یک در خانه خود را در نظر بگیرید برخی از جوانب مثبت و منفی.

جوانب مثبت

 • Kitchenettes در حال تعمیر و نگهداری پایین. معمولا سریع پاک کردن و گاهی اوقات شستشو نزول همه آن طول می کشد به نگه داشتن یکی تمیز و مرتب.
 • اگر شما در حال برنامه ریزی طرح یک خانه کوچک یا مادربزرگ, pod, امید بستن برای یک آشپزخانه را ترک خواهد کرد فضای با ارزش برای مبلمان و سایر امکانات رفاهی.
 • مایکروویو و صفحه داغ تمام است که لازم است برای آماده سازی یک طیف گسترده ای از خوشمزه کرایه و شما می توانید یک مجموعه بی پایان از آشپزخانه دستور العمل آنلاین.

منفی

 • فقدان وسایل در آشپزخانه به معنی آن را نمی ممکن است به طبخ غذاهای مختلف در همان زمان.
 • مواد غذایی برای فقط یک یا دو نفر است که به طور معمول همه است که می تواند آماده در آشپزخانه, بنابراین شما نمی خواهد بود قادر به میزبان یک وعده غذایی برای یک گروه بزرگتر مگر اینکه شما سفارش بایگانی اطلاعات.
 • فضای ذخیره سازی را به شدت محدود—شما نمی خواهد که اتاق را برای یک مجموعه ای از گلدان و تابه و ظروف طبخ.
What Is a Kitchenette and How to Optimize It

عکس: depositphotos.com

بهینه سازی یک آشپزخانه

در حالی که یک آشپزخانه کوچک است و محدود و در بسیاری از آن هنوز هم می تواند یک فضای کاربردی برای آماده سازی وعده های غذایی کوچک. اگر شما زندگی می کنند در یک آپارتمان است که دارای یک آشپزخانه و یا شما در حال برنامه ریزی برای نصب یک راهنمایی های زیر کمک خواهد کرد که شما دریافت بیشتر از این جمع و جور فضای آشپزخانه.

 • نصب قلاب در کنار یک کابینه را نگه دار, ظروف و یا گلدان های کوچک است.
 • به حداکثر رساندن بهره وری با قفسه بندی. یک قفسه در دیوار پشت سینک می توانید نگه دارید و ادویه جات ترشی جات و شیشه ها و یا یک فنجان مجموعه است.
 • اگر شما می خواهید یک تازه فنجان قهوه در صبح خیز بزرگ قهوه ساز و سرمایه گذاری در فرانسه را فشار دهید.
 • حفظ رنگ و نور در آشپزخانه. شاد زرد و دیوار و کابینت سفید را کوچک آشپزخانه احساس باز و با روح. جلوگیری از زنگ های تاریک است که می تواند اتاق را به نظر می رسد حتی کوچکتر از آن است.
 • در نظر بگیرید به جای یک آشپزخانه کوچک میز با یک ضد ارتفاع جزیره مانند مسرت و سوزان میز چوب ساج (در دسترس از آمازون) است که در خدمت به عنوان یک بار و دو می تواند به عنوان یک اضافی آشپزخانه آشپزخانه که بیشتر مواد غذایی دبستان فضا مورد نیاز است.

بیشتر از باب ویلا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im