یک مدال افتخار اهدا شد به یک ارتش خصوصی برای نجات قهرمانانه در طول جنگ آمریکا و اسپانیا به حراج گذاشته خواهد شد از این هفته در آلمان-در صورتی که مراحل گرفته شده برای توقف فروش.

مدال اهدا به Pvt. توماس کلی در 22 ژوئن سال 1899 در حال ارائه شده برای در نظر گرفتن جمعه توسط خانه حراج هرمان Historica GmbH در شهر مونیخ آلمان با یک پیشنهاد باز از 3000€. اما تد کروز سناتور. یک جمهوری خواه تگزاس که در تماس با وزیر امور خارجه مایک Pompeo به استفاده از نفوذ خود برای جلوگیری از فروش می باشد.

جزئیات بعدی: روسیه جت های ما مسدود هواپیما در ناامن مانور بیش از مدیترانه نیروی دریایی می گوید:

“فروش سبب عزت و افتخار تمام دریافت کنندگان مدال افتخار” کروز نوشت: در نامه خود مورخ سه شنبه. “کنگره و ایالات متحده به مدت طولانی به دنبال جلوگیری از این اعتراضات و در واقع 18 متحده کد § 704 اجازه جریمه و حبس در هنگام فروش آن رخ می دهد در درون ما صلاحیت. در این زمینه من تماس فوری شما برای کار با آمریکا را شرکای خارجی از جمله با مقامات جمهوری فدرال آلمان برای اطمینان از فروش به حالت تعلیق درآمده است.”

قانون ذکر شده توسط کروز باعث می شود آن را یک جرم به سایش ساختن و یا فروش هر نظامی دکوراسیون یا مدال مجاز توسط کنگره خارج از صورت تجویز می شوند. اما سوء استفاده از این مدال افتخار ارتش معتبر ترین دکوراسیون برای میدان جنگ شجاعت می آید به خصوص با مجازات شدید. متخلفان را می توان با تا یک سال زندان و حتی داد و ستد کالا و یا ارز برای مدال افتخار است که توسط قانون ممنوع است.

روشن نیست چگونه هرمان Historica GmbH آمد به در اختیار داشتن کلی مدال.

مقامات رسمی وزارت امور گفت: Military.com بخش اظهار نظر نمی کنم در کنگره مکاتبات. کروز و خانه حراج بلافاصله پاسخ به Military.com نمایش داده شد.

کلی در ایرلند متولد شد ناشناخته تاریخ و درگذشت Dec. 17, 1920. در حالی که اعزام به سانتیاگو کوبا با شرکت ثانیه, 21st آمریکا پیاده نظام در تاریخ 1 ژوئیه 1898 او “gallantly با کمک نجات زخمی ها از در مقابل خطوط و در حالی که زیر آتش سنگین از دشمن” با توجه به مدال استناد.

در سایت حراج کلی مدال است بسیاری 5099 یکی از بسیاری از تاریخی مدال و روبان نظامی پوشا کشورهای مختلف و درگیری های که فروخته خواهد شد.

“پنج-rayed ستاره (ارتشی مدل اول) نقش برجسته در مس و bronzed راست قامت ایستاده بر روی یک نکته تحمل قلمزن را امضا ‘Paquet F'” حراج شرح مدال افتخار می خواند. “عقاب روبان دست و پنجه نرم بسته با حلقه ها و تعلیق بار با یک پین هر دو نیز نقش برجسته در bronzed مس. در اصل روبان در طراحی صادر بین سال 1896 و در سال 1903. فداکاری ‘کنگره به خصوصی توماس کلی – Co. ثانیه 21st, ایالات متحده Infty., برای شجاعت در عمل در سانتیاگو کوبا 1 ژوئیه 1898’ محاط در پشت.”

گروه های دیگر نیز با پیوستن به این فراخوان برای نجات کلی مدال.

“این مدال افتخار است بی بها آمریکا گنج است که متعلق اینجا در کشور ما” گفت: مدال افتخار موزه جمهور و مدیر عامل جو Daniels, در بیانیه ای. “ما در حال درخواست ما انتخاب رهبران و مقامات در دولت به انجام آنچه آنها می توانند برای جلوگیری از مردم را از غیر قانونی بهره از خصوصی کلی قهرمانی و مدال خانه که در آن تعلق دارد.”

برخی از 3,525 مدال افتخار اعطا شده است به 3,506 افراد پس از این جایزه ایجاد شد و در طول جنگ داخلی. وجود دارد چند داستان از مدال رفتن از دست رفته و هنگامی که آنها را جایگزین. هنگامی که جنگ جهانی اول سرباز آلبرت Baesel را مدال رفت از دست رفته در سال 1980 ارتش خودداری کرد و به جای آن تا 2019.

— امیدوارم که هاج سکک را می توان در رسید hope.seck@military.com. او در توییتر دنبال کنید در @HopeSeck.

مرتبط: مدال افتخار دریافت کننده مرده در 41 بعد از Yearslong مبارزه با سرطان

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de