وزارت دفاع ایران روز شنبه اعلام مکان های که در آن COVID-19 توقف-حرکت محدودیت برداشته شده است و سفر می تواند رزومه و بدون چشم پوشی و یا استثنا.

مقامات پنتاگون گفته بود در جلسه روز شنبه که یک لیست طبقه بندی شده از مکان های است که می تواند “سبز” بود و آماده بودن برای داخلی توزیع و ممکن است آماده برای انتشار چهارشنبه. اما یک سخنگوی گفت: اواخر روز چهارشنبه که جزئیات هنوز هم نیاز به کار کرد.

جزئیات بعدی: سپاه تفنگداران دریایی را تعطیل کاهش 7 خزه به عنوان نیروی آماده برای تغییر

در پنتاگون در جلسه روز سه شنبه گفته است که مرحله به مرحله برنامه ریزی برای محدودیت های بلند برای لباس شخصی و غیر نظامی وزارت دفاع پرسنل در سراسر جهان است که آغاز شده است. اما آنها هشدار داد که این طرح مشروط به شرایط محلی نشان از یک روند رو به پایین در رمان coronavirus موارد است.

مقامات همچنین گفت که وزارت دفاع اقدامات خواهد بود هدایت کاخ سفید را “باز کردن امریکا دوباره” ابتکار و مشاوره از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و وزارت بهداشت و خدمات انسانی.

کاخ سفید طرح خواستار حذف پناهگاه محلی در محل سفارشات و محدودیت برداشته شود که محلات دیدن 14 روز روند نزولی در ویروس جدید یا موارد مثبت تست.

تحت این شرایط Matt Donovan های DoD را تحت, وزیر برای پرسنل و آمادگی گفت: در جلسه روز شنبه که به تعداد نامشخص از مکان می تواند “سبز اگر شما خواهد شد فورا.”

او گفت: یک لیست از مکان های ممکن است منتشر شده در اوایل روز شنبه. اگر نه شنبه و سپس “من فکر نمی کنم این امر می تواند یک مشکل یک بار در هفته” را به یک لیست منتشر شد, او گفت:, اما انجام نمی دهد یک جدول زمانی برای زمانی که هفتگی لیست ممکن است منتشر شود.

خدمت دبیران را نهایی می گویند بر لغو محدودیت بر اساس ورودی از نصب فرماندهان هدایت از جمله معیارهای حذف از محلی محدودیت های مسافرتی; دسترسی به خدمات ضروری از قبیل مدارس و مراقبت از کودکان و توانایی برای درمان و آزمایش پرسنل داناون گفت.

“پس, آن بستگی دارد,” او گفت: “در آن منطقه و یا ایالت و یا کشور میزبان شما در حال صحبت کردن در مورد, چرا که آنها همه شرایط متنوع.”

توقف جنبش محدودیت در دولت-بودجه سفر برای همه DoD پرسنل در محل باقی می ماند مگر اینکه چشم پوشی و یا معافیت اعطا با توجه به تفاهم نامه سه شنبه از وزیر دفاع علامت Esper.

این محدودیت ها همچنین می توانند به سفر “شخصی ترک در خارج از منطقه محلی و غیر رسمی سفر به خارج از منطقه محلی” تفاهم نامه متحده است.

— ریچارد Sisk را می توان در رسید Richard.Sisk@Military.com.

مرتبط با: نظامی توقف-حرکت سفارشات برداشته شود بلافاصله در برخی از پایگاه های

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im