اوه ماکارونی. چه ما بدون شما ؟ شما ما در آخرین لحظه یابو ما یقین جمعیت pleaser ما ثابت آسایش همراه است. و به ما غذا ویرایشگر فوق العاده اما Laperruque است علاقه گفت: “من اعتماد به نفس—بلكه متقاعد شده—که مهم نیست که چقدر سر یخچال و شربت خانه, اگر شما یک جعبه ماکارونی شما باید شام.” دیدن ؟ شما واقعا می توانید آن را تمام.

اما وجود دارد بسیاری از پاستا را انتخاب کنید! شاید شما یک کلاسیک بولونی فن یا شما به نفع خامه ای آلفردو یا gnocchi پر شده با پنیر پارمسان. (من همیشه از پایین به بالا رشته فرنگی با پنیر بز خودم).

از فروشگاه ما

واقعا وجود دارد هیچ راه اشتباه به پاستا, اما ما می خواستیم برای کمک به شما در پیدا کردن بهترین بهترین ها: در این دستور ما میلیون ها نفر از اعضای جامعه به نوبه خود به وقت و زمان دوباره. بنابراین ما خار از طریق Food52 را دهه پیر جعبه دستور غذا برای اکثر پخته, ترین, ترجمه, پاستا, دستور العمل های تا کنون. آنها را بررسی کنید و مطمئن شوید که برای به اشتراک گذاشتن مورد علاقه خود را در نظرات زیر!

1. مارتا استوارت یک ظرف ماکارونی

این پاستا باعث می شود آن را سس, همه در یک ماهی تابه در 9 دقیقه. جای تعجب نیست که آن را در زمان از طریق اینترنت (و تغییر راه ما فکر می کنم در مورد پخت و پز ماکارونی).

2. روندا را اسپاگتی با تخم مرغ سرخ شده & Pangrattato برای یک

مقرون به صرفه و خوشمزه, این ماکارونی ساده از جامعه عضو Rhonda35 ممکن است یا نه ممکن است الهام گرفته اند مداخله: “به تنهایی زندگی می کنند در خارج از کشور در حالی که شوهر من مستقر شد با USAF شدم کمی با وسواس این ظرف به نقطه ای که من خواهر آماندا فکر او ممکن است مجبور به اجرای مداخله! ده سال بعد من به اضافه شده و تغییر این دستور غذا را متناسب با سلیقه خود.”

3. ویکتوریا Granof ماکارونی را باهم Ceci

پنج عنصر شام کنسرو نخود کوچک ماکارونی شکل و سیر و رب گوجه فرنگی و روغن زیتون —است که واقعا همه چیز در این یکی طول می کشد. (بله, هیچ سهام.) حفظ در حال حاضر و برای همیشه لطفا برای بیشتر.

4. تند بادمجان پاستا

تند بادمجان سس در Gena Hamshaw دستور باعث می شود به اندازه کافی برای پوشش کل پوند از لینگوئینی. خوراک ارتش خوردن برای روز و بسته آن را برای ناهار (آن reheats خوب بیش از حد).

5. سفید پاستا با سیر Parmigiano پودرهای سوخاری

عضو جامعه sdebrango به ما معرفی این شام سریع فرمول در سال 2012: “ماکارونی از انتخاب شما (من با استفاده از لینگوئینی) با ریکوتا و شیر به علاوه یک با شکوه از خرده نان, سیر, جعفری, کره, و Parmigiano.” Perfetto!

6. Ina Garten را پاستای آلا Vecchia Bettola

راز Ina Garten نسخه ماکارونی آلا Vecchia Bettola? کباب کاملا خوب سس در فر به مدت یک ساعت و نیم و شما متمرکز کاراملی تقریبا-habib شاهکار. چه آسان است ؟

7. بوکاتینی ماکارونی با گوشت خوک Ragu

این نوع از ماکارونی است که مستلزم به ستاره در یکشنبه شام. مطمئن شوید که آن را طول می کشد یک مقدار مناسب و معقول از زمان به جلو و با هم یک زن و شوهر از ساعت نهفته نتایج یک سس با چنین غنی و عمیق طعم شما شناور در ابر نه در تمام طول هفته.

8. خامه قارچ, پاستا,

نیز می رود به نام “هیچ تاسف ماکارونی.”

9. مادر بزرگ, ipad education را, ایتالیایی, Ricotta Gnocchi

در آن زمان حدود 20 سال قبل از cdilaura در نهایت به پایین دوخته مادر بزرگ او (خوب شاید) و او را به نوشتن این دستور که همیشه ساخته شده توسط حافظه و احساس. ما بسیار سپاسگزار او بود.

10. مارتا استوارت ماکارونی و پنیر

مارتا اعتصاب دوباره! این بار با یک نابغه دستور به صورت کاملا خامه پخته ماکارونی و پنیر.

11. سو Kreitzman را, لیمو, کره, فرشته, مو ماکارونی

وقتی که می آید به پاستا آن را دریافت نمی کند ساده تر و یا رضایت بخش تر از سو Kreitzman فرشته ماکارونی مو که تقریبا در هر عنصر شما می خواهید در عنوان دستور غذا.

12. کریگ کلیبورن ماکارونی را باهم Asparagi

نگاهی به سه نفر از بهترین ماکارونی سس—گوجه فرنگی مارچوبه و carbonara—و خمیر آنها را به صورت شگفت انگیزی هماهنگ (و خوشمزه duh) نتیجه.

13. Miso-قارچ ماکارونی

Miso در دیدار قارچ در عشق می افتد باعث می شود این خاکی اومامی نمی تواند-put-it-down ظرف ماکارونی—یک عاشقانه برای سنین.

14. دایان Kochilas’ ماکارونی با ماست & پیاز کاراملی

پیاز کاراملی راز سلاح عنصر خود را پاستاها شده اند از دست رفته و این خامه-شیرین-مرزه ظرف اثبات شده است. (این است که پخته و پیاز و سس با pappardelle.)

15. ماکارونی با کلم کدو در فصل زمستان & گردو

راز این زمستان آماده پاستا, عطر و طعم, با توجه به Dorie greenspan: سرکه. آه و شیرین-ترش خشک زغال اخته.

16. پخته ماکارونی با سوسیس مرغ

نگه داشتن این بینهایت آرامش پخته ماکارونی با سوسیس دلچسب ragu است که در heavy rotation در طول chillier ماه—در نظر گرفتن یک گاز است که معادل بسته بندی خود را در یک پتو گرم و نرم.

17. ماکارونی Piselli

این مسابقه برنده ماکارونی می آید از اعضای جامعه sdebrango و unapologetically خم در آن brothy تقریبا سوپ مانند پایه.

18. پاستا با آهسته پخته شده و کلم آنچوی و سیر

آهسته پخته شده گل کلم باعث می شود دوست داشتنی بوم خالی برای دیگر پررنگ طعم در این پاستا مانند آنچوی سیر و یک خط تیره از رزماری.

19. زونی پوبلوو را ماکارونی با کنسرو ماهی تن

اقتباس از زونی پوبلوو کافه کتاب آشپزی این کنسرو ماهی تن ماکارونی تضمین شده است به صورت جدید خود را از رفتن به آشپزخانه ظرف—بیشتر از همه چیز شما نیاز به آن را می آید از یک جعبه می تواند و یا شیشه.

20. ماکارونی Al Forno با کدو تنبل و Pancetta

دوم اکتبر رول در اطراف شما می توانید گرفتن ما از ساخت این خامه پنیری (و بله کدو تنبل-y) پخته ماکارونی از ما بنیانگذاران مریل استابز در تکرار کنید.

21. اندی بنت خامه ای گل کلم ماکارونی Carbonara

این سس کاربنارا در این خامه ای گل کلم ماکارونی ندارد هر تخم مرغ در همه, اما در واقع با استفاده از انبار-پختند گل کلم حاوی روغن زیتون.

22. برگ چغندر سوئیس و لیمو ریکوتا ماکارونی

برگ چغندر سوئیس (یا در خرج کردن کلم) و لیمو را روشن تلخ مکمل برای تمام پنیر و بیکن در این آسان آخرین لحظه ظرف.

23. ماکارونی e Fagioli

داستان واقعی: هنگامی که این دستور را نویسنده به خانه آمد از تحصیل در خارج از کشور در رم او به خوردن این غذا به طوری که اغلب دوستان او شروع به تماس با او و ماکارونی فا-جولی.

24. سقوط Weeknight ماکارونی

در نظر Food52 نویسندگان اریک کیم نوای سقوط کامل با guanciale فصلی کدو و دلچسب اهل توسکانی kale.

25. پاستا با Prosciutto, ضربه محکم و ناگهانی و نخود فرنگی و نعنا و خامه

مناسب برای بهار این نور و پاستا تازه تماس بسیار سبز مخلوط نخود ضربه محکم و ناگهانی و نعناع همراه با یک بیت از prosciutto و کرم.

26. آخر هفته تابستان ماکارونی

ما راه های مورد علاقه به شروع تابستان در آشپزخانه: ما از بنیانگذاران آماندا Hesser را آخر هفته تابستان ماکارونی با استفاده از همه پر جنب و جوش بازار کشاورز تولید کند.

27. ماکارونی Puttanesca

ماکارونی puttanesca کلاسیک است و این نسخه از جامعه عضو snafu06 یکی از ما به نوبه خود به اغلب.

28. پاستا با نخود سبز با سس & بسیاری از Pecorino

اگر شاد رنگ سبز را ندارد شما می خواهید به خوردن این پاستا شاید وعده ابریشمی صاف علفی سبز نخود سس—به طور طبیعی صدر با کل مقدار زیادی از پنیر—ترفند را انجام دهد. در هر صورت, آیا خواب در ساخت این.

29. شب اول ماکارونی از سام Sifton

این دستور العمل است که بسیار یک دستور به عنوان یک ایده…یا حداقل طوری می گوید سام Sifton افسانه ای نیویورک تایمز مواد غذایی ویرایشگر. در اینجا رب گوجه فرنگی گوشت چرخ کرده و سوسیس شیرین و یک دانش سطحی از سبزی خشک و ادویه جات ترشی جات را واقعا خاص اتصال و سپس همه را که خوبی به آید تپه بشقاب ماکارونی. دستور العمل و یا ایده مهم نیست به ما—همه ما می دانیم این است که آن را یکی از درخشان بدون در نظر گرفتن.

30. Rendang فرنگی لوله لوله و کوتاه

این است که خود را مورد علاقه های قدیمی جهان, ایتالیایی, ragù—یک ویترین خیره کننده از جنوب شرقی آسیا طعم و مواد تشکیل دهنده. اما بسیار شبیه ایتالیایی کلاسیک می دانید و عشق این مجموعه از گوشت آروماتیک و ادویه جات ترشی جات سلیقه و حتی بهتر از روز دوم.

31. سبزی مک ‘n’ پنیر از جیمی الیور

بیشتر سبز پاستا به همراه پنیر! ما واقعا نمی تواند به اندازه کافی دریافت کنید. در اینجا اسفناج broccolini و معطر نشت قرض دادن یک لذت رنگ به قشنگ غذای مرکب از گوشت وارد (دو نوع پنیر اگر شما لطفا!), و این همه در صدر با ترد-بادام برشته.

32. ما بهترین Baked Ziti

هیچ کس نمی تواند مقاومت در برابر یک توده بزرگ از ziti—تراوش با سس و پنیر و بیت browned گوشت. یک خواننده raved که آن را “در میان بهترین پخته غذاهای پاستا که من تا به حال من چیزی را تغییر نمی دهد!” یکی دیگر: “این است که برخی از بهترین پاستا, من و ام تا به حال. این خیلی خوب است!” ما در حال سرخ بلکه nodding در توافق است.


شما چه تمام زمان های مورد علاقه ماکارونی دستور العمل است ؟ هر چیزی از Food52 archives ما ، اجازه دهید ما را در نظرات می دانم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im