من می خواهم به یک فریاد به ورق تابه. چرا که آن را شگفت انگیز است که چگونه ساده ترین و ارزان ترین ابزار می توانید انجام سریع و خوشمزه و بدون سر و صدا (در برنامه ریزی شاخص و تمیز کردن) وعده های غذایی کل خانواده ميپرستد. مطمئن, ما عاشق فوری گلدان هوا Fryers و مانند آن, اما ورق تابه OG مشغول (و گرسنه) طبخ بهترین دوست.

اما من به سختی نیاز به گفتن شما این است. ورق-پان دستور العمل برخی از محبوب ترین جاذبه های (ahem لطفا به این لیست). وجود دارد و روغنی flakey دال گلدان پای کباب-y سالاد کامل صبحانه آمریکایی…من می توانم نگه داشتن رفتن!

اما من نمی خواهم به نگه داشتن شما در اینجا در تمام طول روز, بنابراین من خار از طریق Food52 نزدیک دهه, پیر جعبه دستور غذا برای اکثر پخته ترین ترجمه ورق-پان دستور تا کنون. بله, آن را سخت به آن محدود به فقط 15 (love ya ورق-پان Croquembouche!). اما این ستاره بهترین بهترین—جامعه ما مطلق مورد علاقه های شما. در حال حاضر بدون ado بیشتر:

از فروشگاه ما

1. ورق پان میگو میگو درشت برای یک

سردبیر ارشد اریک کیم الهام گرفته شده بود به این, انفرادی, میگو, میگو درشت شام پس از یک سفر به هاوایی. در حال حاضر ما می تواند لذت بردن از آن بیش از حد (بدون پله در هواپیما).

2. ورق تابه تخم مرغ

این تخم مرغ cellent (نه ببخشید) صبحانه مناسب برای کسانی که تار صبح هنگامی که شما باید به طبخ برای جمعیت. به سادگی ماهوت پاک کن زدن تخم مرغ و پور را به یک ظرف روغن پخت و سپس خود را پت در پشت.

3. ورق-پان مرغ با کلم بروکلی و نخود و پنیر پارمسان

این همه در یک traybake از ملکه weeknight suppers, EmilyC با استفاده از تن از smartypants کلاهبرداری. من مورد علاقه ؟ اضافه کردن بکینگ پودر برای بهتر براونینگ.

4. All-In-One Sheet-ظرف برنج قهوه ای با سیب زمینی شیرین و کلم بروکلی Rabe

این دستور غذا را برجسته و قابل اعتماد آمرزنده روش برای پخت و پز دانه در یک ورق تابه ای در فر و نتایج در یک ومزه, do-it-همه دانه سالاد شما را به دوباره و دوباره.

5. ورق تابه کباب مرغ و کلم

فقط در 40 دقیقه, شما, آبدار, ترد-پوست مرغ و, شیرین, مناقصه, کلم, طعم, نه تنها تند پانسمان بلکه معطر drippings از مرغ است. چه از شما انتظار دارند ؟

6. بو داده شیرین, سیب زمینی, نخود & Kale ورق-ظرف سالاد

بله سالاد می تواند به راحتی گرم و نرم و مواد غذایی بیش از حد. پایین را نگاه کنید.

7. ورق پان مرغ و گل کلم پخت

این سینی پخت تند, دودی, شاورما-الهام شام است که شما قطعا می خواهید برای اضافه کردن به خود را weeknight چرخش است.

8. ورق-پان ترد برنج را با گوشت و کلم بروکلی

مطلق بهترین تست نویس الا Quittner صحبت می کند حقیقت: “ترد بیت بافت و عطر و طعم سحر و جادو است.” و این ظرف پر از اونا.

9. ورق پان بره کوفته با گل کلم و بخارا-سس ماست

واقعیت: فوق العاده مناقصه بره کوفته و آرامش گل کلم همراه با طراوت روشنایی انار باعث می شود جمعیت وحشی.

10. ورق-پان مرغ با انجیر و نان سالاد

با یک تکه سرکه بریزید که سه وظیفه و همچنین به عنوان ضربه زدن به کیف پول دوستانه فله bin (سلام انجیر خشک) این شام است هر دو ارزان و رضایت بخش است.

11. Nuta-کاراملی مرغ و کدو

متشکل از سفید miso, زرد, پودر خردل و شکر و سرکه برنج nuta یک ژاپنی معمولی پانسمان برای blanched سبزی و غذاهای دریایی است که مزه واقعا خوب عسل و خردل. در اینجا nuta آثار دو وظیفه: caramelized در ران مرغ و کدو و به عنوان یک سس تند و با مزه برای تند منداب.

12. ورق-تابه کلم بروکلی & Chorizo سالاد با تراشه های نان ذرت مکزیکی Gremolata

سالاد ؟ بر روی یک ورق-پان ؟ دستور توسعه دهنده EmilyC فکر می کند بله ساخت سه موارد برای آن است.

13. ما بهترین جوانه بروکسل با بیکن

ما بهترین نسخه از بهترین مواد غذایی مشارکت (خوب حداقل با کره بادام زمینی و تخم مرغ). بالا یک کاسه از این کلم بروکسل و ترد بیت بیکن با نرم oozy تخم مرغ به صورت یک مربع (دور؟) وعده غذایی.

14. ورق-پان لغو احکام صادره ی گوشت خوک و سبزیجات با سرکه بریزید جعفری

در حالی که یک شنیسل آماده نازک بدون استخوان گوشت کتلت است به احتمال زیاد به dessicate در فر ضخیم تر برش استخوان در ریز ریز کردن آماده است. خشک-rub هر فرد و ذخیره کردن در بالای تخت سبزی ریشه hunks—دستور غذا خواستار هویج و رازیانه اما چرا چغندر هویج و شلغم?—مشتاق به نوشیدن در هر (ورق)ظرف آب میوه.

15. ورق-ظرف سیب ترد

سنتی apple crisp سنگین در سیب فندک در streusel. نه با این ورق-پان ریف از مواد غذایی ویرایشگر اما Laperruque. “به جای استفاده از یک ظرف غذای مرکب از گوشت وارد ظرف یک ورق پان ایجاد کم عمق واضح است که قسمت مساوی jammy سیب و oaty streusel,” اما می نویسد. اگر بیشتر مناسب استفاده برای هشتم-تابه من نمی خواهم در مورد آن می دانیم.


فقط شوخی من—به اشتراک گذاری برخی از بهترین چیزهایی که می آیند از نیمه چهارم و هشتم-ورق-تابه در نظرات زیر!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im