نیروی دریایی ملی رئیس کارگزینی حذف شد از کار خود را در هفته گذشته پس از رهبران از دست داده و اعتماد به نفس در قضاوت خود را.

استاد ارشد نیروی دریایی مشاور فرانکلین Tiongco برطرف شد با عقب Adm. دنیس بلس, سر, نیروی دریایی, استخدام, فرماندهی, on May 13. مقامات کاهش یافته است به آنچه به طور خاص منجر به امداد رسانی خود را که برای اولین بار گزارش شده توسط نیروی دریایی بار.

Cmdr. لارا بولینگر یک نیروی دریایی استخدام فرماندهی سخنگوی گفت: رهبران در حال بررسی دو تکمیل تحقیقات: یکی رهبری Tiongco فرمان و دیگری توسط Naval Criminal Investigative Service

جزئیات بعدی: نیروی دریایی آتش سر از مدرسه آموزش هوانوردی

“هیچ اراده گناه یا بی گناهی شده است” بولینگر گفت. “ما قادر به ارائه هر گونه اطلاعات بیشتر به این موضوع همچنان در دست بررسی است.”

Tiongco کاهش یافته است یک درخواست برای نظر.

ولز است که خواهان نامزد جدید ملی رئیس کارگزینی او اضافه شده است. فرد در آن نقش به عنوان بلس اولیه مشاور در استخدام تمام مسائل و ماموریت.

که شامل کار در تماس نزدیک با دو منطقه ای رئیس استخدام, 14, نیروی دریایی, استخدام مناطق و 12 کسب استعداد گروه که در خدمت بیش از 815 ایستگاه های استخدام سراسر جهان بولینگر گفت. تا ملی جدید رئیس کارگزینی نام دو منطقه ای ارشد استخدام به طور مشترک توصیه بلس او اضافه شده است.

Tiongco شد نیروی دریایی ملی رئیس کارگزینی در جولای 2017. او داوطلب خدمت سربازی در نیروی دریایی در سال 1991 و در خدمت هدایت موشک رزمناو نرماندی قبل از ترک وظیفه فعال در سال 1994 با توجه به رسمی زیستی.

او به یاد می آورد به وظیفه فعال در سال 1995 و خدمت در چندین استخدام مشاغل از جمله معاون رئیس کارگزینی نیروی دریایی استخدام فرماندهی منطقه غرب و رئیس استخدام در نیروی دریایی استخدام منطقه سان Diego.

Tiongco جوایز عبارتند از: نیروی دریایی خدمات شایسته مدال پنج نیروی دریایی و سپاه تفنگداران دریایی, Commendation, مدال, پنج نیروی دریایی و سپاه تفنگداران دریایی دستاورد مدال و سه شایسته واحد, تقدیر, جایزه, در میان دیگران.

— Gina Harkins را می توان در رسید gina.harkins@military.com. او در توییتر دنبال کنید @ginaaharkins.

ادامه مطلب: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید اخراج نیروی دریایی کاپیتان ‘می خواستم به ارنست همینگوی” در نامه هشدار

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de