یادداشت سردبیر: نسخه قبلی این داستان و این تیتر به اشتباه اعلام کرد که عقب Adm. استوارت بیکر شده بود از کار اخراج شدند. خود را توسعه برگزار شده توسط نیروی دریایی است.

نیروی دریایی نمی یافتم کاپیتان که اخراج شد و پس از هشدار جدی بحران بهداشتی در کشتی خود را و کاپیتان برتر نیز تا به حال خود را ارتقاء نکردن به عنوان نتیجه عمیق تر پروب به موضوع بالا رهبران نیروی دریایی گفت: در روز جمعه.

این وزیر نیروی دریایی و دریادار معکوس در دوره های قبلی توصیه برای بازگرداندن سروان. برت Crozier به عنوان افسر فرمانده این ناو هواپیمابر تئودور روزولت. Crozier خواهد بود reassigned. اگر او هنوز هم در دستور امروز رئیس عملیات نیروی دریایی Adm. مایک Gilday گفت: او خواهد او را از بین بردن.

جزئیات بعدی: آلاسکا ارتش هلیکوپتر Airlifts از 1940s, دوران, اتوبوس, Chris McCandless درگذشت

“به این دلیل است که از آنچه که او انجام نداده است که من را انتخاب کرده اند برای بازگرداندن او” Gilday گفت.

Crozier عمل بیش از حد به آرامی خود را به نگه داشتن خدمه ساخته شده و امن است تصمیم مشکوک به آزادی ملوانان از قرنطینه به طور بالقوه قرار دادن دیگران در معرض خطر پارسی اضافه شده است. Gilday همچنین گفت ایمیل Crozier ارسال هشدار در مورد وضعیت در کشتی “غیر ضروری بود.”

Gilday حدود دو ماه پیش توصیه می شود که Crozier می تواند دوباره به عنوان روزولت افسر فرمانده.

“من تا به حال شناخته شده پس از آن چه من می دانم که امروز من می خواهم که نه ساخته شده که توصیه” Gilday گفت: در روز جمعه. “… سروان. Crozier را مسئولیت اصلی بود و ایمنی و سلامت خدمه به طوری که کشتی می تواند باقی می ماند به عنوان عملیاتی آماده به عنوان امکان پذیر است. در بررسی هر دو [عقب Adm. استوارت] بیکر و سروان. Crozier اقدامات آنها انجام نمی به اندازه کافی به زودی به اندازه کافی خود را به انجام برسانند اولیه الزامی است.”

بیکر فرمانده سابق حامل اعتصاب نه نمی توان انتظار بررسی بیشتر Gilday گفت. ارتقاء خود را به دریادار نیمه بالایی تصویب شد مجلس سنا در 20 مارس.

“آنها آهسته egressing ملوانان کردن کشتی و آنها موفق به حرکت ملوانان به در دسترس تر محیط به سرعت” Gilday گفت. “… این اعتقاد من است که هر دو Adm. بیکر و سروان. Crozier کاهش یافت و به خوبی از آنچه انتظار ما از کسانی که در دستور است.”

تصمیم گیری نتیجه بررسی عمیق تر به این وضعیت در روزولت که جیمز مک فرسون کارگردانی در ماه آوریل بیش از آنچه که او به نام “سوالات بی پاسخ” در حالی که خدمت به عنوان اقدام نیروی دریایی ،

Braithwaite روز جمعه گفت او می ایستد آخرین تحقیقات یافته است. جاناتان هافمن یک سخنگوی پنتاگون همچنین گفت: وزیر دفاع علامت Esper شد جریان یافته و پشتیبانی از نیروی دریایی تصمیم گیری.

بیکر بود روی روزولت زمانی که Crozier ایمیل به چند نفر در مورد تعداد فزاینده ای از COVID-19 موارد در میان خدمه. Crozier که ایمیل درخواست برای کمک به بیرون درز شد به سان فرانسیسکو کرونیکل شد و در نهایت اخراج و سپس اقدام وزیر نیروی دریایی توماس Modly بیش از دست زدن به او از این وضعیت است.

Modly به خبرنگاران گفت: زمانی که اعلام تصمیم خود برای از بین بردن Crozier فرماندهی که کاپیتان باید تو راه “راهرو” به بحث در مورد نگرانی های خود را با بیکر قبل از ارسال ایمیل. Modly بعد از استعفا از پست خود به عنوان سرپرست وزیر نیروی دریایی در میان واکنش بیش از این وقایع است.

روزولت کشیده به گوام در اواخر ماه مارس به بیش از 100 خدمه آزمایش مثبت برای COVID-19 گاهی اوقات کشنده بیماری ناشی از کوروناویروس. Crozier هشدار داده بود در ایمیل خود که ملوانان می میرند اگر آنها نمی به سرعت تخلیه کشتی.

“اگر ما نمی کنند در حال حاضر ما در حال شکست به درستی مراقبت از ما اعتماد ترین دارایی — ملوانان ما,” او گفت:.

در نهایت بیش از 1200 نفر از اعضای تقریبا از 4800 نفر خدمه آزمایش مثبت برای این ویروس از جمله Crozier. یک ملوان 41 ساله Chief Petty Officer چارلز رابرت Thacker جونیور درگذشت این بیماری است.

Gilday گفت: initial توصیه برای بازگرداندن Crozier تنها بر اساس “دقت مورد بررسی” که نگاه تنها در چرا او تا به حال ارسال ایمیل هشدار.

“من وظیفه بود به نگاهی به آن حقایق در برابر آن اقدام وزیر Modley را توجیهی برای تسکین او” Gilday گفت: “من احساس می کنم که … حقایق پشتیبانی توجیه.”

پارسی گفت: دو ماه است عمیق تر بررسی دستور McPherson ساخته شده اضافی حقایق قابل مشاهده است. که شامل تصمیم به بلند قرنطینه در بخشی از این کشتی اجازه داده است که حدود 1000 نفر از اعضای خدمه به طور بالقوه در معرض ملوانان دیگر به این ویروس Gilday گفت. او همچنین گفت Crozier و بیکر موفق به بهره برداری از 700 تخت در یک باشگاه ورزشی در گوام شد که با فاصله 6 پا از هم جدا انتخاب خود قرار داده ملوانان’ “آسایش بیش از ایمنی است.”

در تایید حرف همراه با نتایج حاصل از تحقیقات Gilday گفت که او فکر Crozier تا به حال بهترین منافع خود را خدمه و آمادگی کشتی در ذهن است. اما او اضافه کرد Crozier نه “زور و اجبار و در اسرع وقت اجرا به بهترین شکل ممکن و در دسترس برنامه ریزی و یا انجام به اندازه کافی به زودی به اندازه کافی.”

بیکر و Crozier صحبت شد به آمریکا فرمانده ناوگان هفتم هر روز Gilday به خبرنگاران گفت: روز جمعه و اگر این دو تا به حال مسائل مربوط به آنها باید آنها را مطرح.

“اگر [Crozier] ترس با ابلاغ این ایمیل که او فرستاده — که من هرگز مخالفت با او بی باک ارسال ایمیل — سپس او قطعا باید فقط [به عنوان] ترس ابلاغ مسائل هر روز در آن تصویری teleconferences,” Gilday گفت.

تشکر. آدام اسمیت واشنگتن دموکرات و رئیس کمیته نیروهای مسلح مجلس گفت: در روز جمعه که همه بالا و پایین نیروی دریایی زنجیره ای از فرمان تا به حال نقش بازی در پاسخ ناکافی به وضعیت حامل. اسمیت اعلام کرد که کمیته خود را راه اندازی کرده است تحقیقات خود را به روزولت COVID-19 شیوع.

“این گروه را رهبری غیر نظامی به تصویر کشیده کاپیتان Crozier تصمیم گیری روی روزولت به عنوان مهم ضعف در نیروی دریایی پاسخ, اما حقیقت این است که رهبری غیر نظامی نیز به سرزنش” اسمیت گفت. “… در حالی که این کمیته کار خود ما تحقیق و امید من این است که نیروی دریایی را یاد بگیرند از این سری از اشتباهات است.”

— Gina Harkins را می توان در رسید gina.harkins@military.com. او در توییتر دنبال کنید @ginaaharkins.

مرتبط با:نیروی دریایی سفارشات عمیق تر بررسی Crozier شلیک بیش از ‘سوالات پاسخ داده نشده’

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im