رهبران نیروی دریایی به دنبال نقاط در سراسر جهان که در آن کشتی می تواند به جلو به پورت و ملوانان می توانید لذت بردن از وقت آزاد و بدون خطر بزرگ که آنها را به ارمغان بیاورد رمان coronavirus را بر روی کشتی.

این سرویس گرفته شده گام های فوق العاده ای برای جلوگیری از گسترش COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس. بیش از 2500 ملوانان باید آزمایش مثبت برای این بیماری که از طریق خدمه از دو اعزام کشتی های جنگی sidelining هر دو.

جزئیات بعدی: Mattis می شکند سکوت مغلوب ساختن پیشی جستن تقبیح تفرقه به عنوان تظاهرات خشم

شیوع مجبور است نیروی دریایی به تغییر زیادی در مورد راه آن را عامل که شامل که در آن کشتی ها — که گرفته اند یک میزبان از اقدامات برای حفظ و خدمه خود را سالم — باید جلو به پورت. در حال حاضر رهبران به دنبال در مناطق است که می تواند به عنوان “پناهگاه های امن” به عنوان جهانی و همه گیر است و انتظار می رود برای ادامه برای ماه می باشد.

پایگاه نیروی دریایی گوام خواهد بود یکی از کسانی که “پناهگاه امن” نقاط میلر ، فیلیپ سایر نیروی دریایی عملیات مدیر مسئول آن COVID-19 پاسخ به خبرنگاران گفت: روز شنبه. این سرویس همچنین در امن و پناهگاه بنادر در دریای مدیترانه و خاورمیانه است.

“ما باید یک زن و شوهر از مکان های که ما شناسایی کرده ایم … به طوری که ما می تواند به جلو در و [استراحت و تمدد اعصاب] برای خدمه یک فرصت برای استراحت کمی — برخی از همبرگر شنا کردن در آب است که نوع از چیزی” ساویر گفت. “اما این یک چالش است. و آن را یک بعدی در افق ما برای ما واقعا از طریق کار است.”

این سوال که آیا پورت تماس می تواند ترک خدمه کشتی در معرض خطر ابتلا به COVID-19 مطرح شد به زودی پس از شیوع ویروس آغاز شده روی ناو هواپیمابر تئودور روزولت در ماه مارس است. کشتی متوقف شده در ویتنام است که در ماه پس از آن روشن شد همه گیر در سراسر جهان پخش شد.

مقامات بعد گفت: آنها بر این باورند که شیوع آغاز شد و پس از آلوده خدمه پرواز در آورده تحویل روی عرشه کشتی به جای توقف در ویتنام, اما به همه گیر جهانی است منجر به تغییر سیاست برای کشیدن کشتی به و یا خروج از بنادر است.

ساویر همراه با نیروی دریایی جراح عمومی عقب Adm. بروس گیللینقم به تازگی به رهبری تلاش ها برای توسعه خدمات گسترده ای راهنمایی برای عامل جدید “عادی” در طول بیماری همه گیر. سیاست های جدید در این آثار در پایگاه نیروی دریایی در سراسر جهان, اما کشیدن به بنادر خارجی می تواند ثابت کند بیشتر به چالش کشیدن.

“مناطق تحت کنترل ما [که] توانایی برای ایجاد یک پناهگاه امن قطعا اولین گام است” گیللینقم گفت. “پس چگونه ما این کار را در همکاری با میزبان ما و کشور های همکار من فکر می کنم خواهد شد و سپس به دنبال.”

مقامات گفته اند که نیروی دریایی COVID-19 اقدامات کاهش انتظار می رود در محل “برای یک دوره طولانی.” ساویر اضافه شده است که به احتمال زیاد تا یک واکسن برای این بیماری در دسترس می شود.

خدمه از دوزیست فرماندهی کشتی آبی ریج به تازگی تجربه “پناهگاه امن” آزادی در طول توقف در اوکیناوا ژاپن پس از شکستن رکورد 70-به همراه روز متوالی در دریا. رکورد قبلی بود 64 روز متوالی در دریا با توجه به انتشار اخبار نیروی دریایی که کشتی مجموعه در سال 1972 در طول جنگ ویتنام.

در طول پورت آبی ریج خدمه می تواند دسترسی به مناطق خاصی از اسکله و همسایه ساحل. ملوانان اجازه نداشتند به تعامل فیزیکی با کسی خارج از خدمه خود را از جمله هر کسی که بر روی پایه و یا در جامعه محلی است.

این فقط یکی از راه های نیروی دریایی رهبران به دنبال حفاظت از “حباب” آنها در حال کار برای ساخت در اطراف کشتی و خدمه خود را برای جلوگیری از دیگر COVID-19 شیوع ساویر گفت.

“هر زمان که شما در حال رفتن به اجازه می دهد تهدید بردار به حباب خود را, شما باید نگران,” او اضافه شده است. “آیا که تدارکات آینده بیش از یک تانکر و یک [حامل پردازنده تحویل] پرواز در آمدن و یا یک کشتی کشیدن به یک پورت. بنابراین ما در حال توسعه آن روش در بنادر ما به عنوان ما صحبت می کنند.”

— Gina Harkins را می توان در رسید gina.harkins@military.com. او در توییتر دنبال کنید@ginaaharkins.

مرتبط با: نیروی دریایی اعلام کرد قوانین جدید برای استقرار پس از کشتی COVID-19 شیوع

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im