دادگاه نظامی یک آکادمی نیروی دریایی midshipman به اتهام تجاوز جنسی و سرقت موکول شده است برای ماه جولای.

دادگاه-رزمی, برنامه ریزی شده برای ماه مه پس از چندین تاخیر و به تعویق افتاد در اوایل این ماه برای coronavirus نگرانی.

جزئیات بعدی: Naval Air Station کورپس کریستی تیراندازی “تروریسم مرتبط با’ اف بی آی می گوید:

کلاس سوم Midshipman نیکسون Keago متهم شده بود در ماه اکتبر با تجاوز جنسی اقدام به تجاوز جنسی و دزدی و انسداد عدالت برای حوادث در آناپولیس مدرسه نظامی در بهمن ماه سپتامبر و اکتبر 2018 و در نیویورک در آوریل 2019.

یک شنوایی برای این مورد در واشنگتن نیروی دریایی حیاط در سی برنامه ریزی شده است برای جولای 2 قبل از محاکمه تعیین شده برای ماه جولای 9-24.

آکادمی نیروی دریایی سخنگویان پاسخ نمی دهند وقتی پرسید که آیا Keago ارسال شده است خانه را به تگزاس و یا در حال برگزار شد توسط نیروی دریایی است.

در حالی که در وظیفه فعال در ماه فوریه 2018, Keago شکست را به اتاق خوابگاه از دیگر midshipman بود و با او در حالی که او خواب, شارژ اسناد وزارت امور خارجه. این اتفاق دوباره در حالی که او در وظیفه فعال در Oct. 21, 2018 اسناد وزارت امور خارجه. اسناد و مدارک طرح که او متهم شده است تحت ماده 120 یکنواخت کد عدالت نظامی که تعریف درجات مختلف جنسی و تجاوز.

در سپتامبر 2018 و دوباره در نیویورک این گذشته ممکن است شارژ اسناد دولت Keago شکست را به خواب چهارم از زن midshipmen و اقدام به رابطه جنسی با آنها را در حالی که خواب آنها به عنوان نیروی دریایی بار اول گزارش شده است.

Keago شد متهم با انسداد عدالت برای گفتن midshipmen به دروغ به مقامات نظامی پس از حوادث در ماه سپتامبر و ممکن است با توجه به اسناد و مدارک.

او یک شیمی عمده و خدمت در نیروی دریایی قبل از پیوستن به آکادمی با توجه به نیروی دریایی ورزشی بیوگرافی. او یک عضو از تیم فوتبال در سال 2017 خود را در سال اول.

این مقاله نوشته شده توسط Selene San Felice از سرمایه آناپولیس, Md. و از نظر قانونی مجوز از طریق تریبون محتوای آژانس از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

مرتبط با: Midshipman تجاوز جنسی محاکمه به تعویق افتاد برای Coronavirus نگرانی

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 سرمایه آناپولیس Md.. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de