آناپولیس, Md.— این آکادمی نیروی دریایی ایالات متحده در حال برنامه ریزی برای آن 4,400 midshipmen بازگشت به دانشگاه در آناپولیس مریلند برای سقوط دانش آموزان پس از اتمام ترم آخر با آموزش آنلاین از خانه های خود در سراسر کشور با توجه به coronavirus آکادمی مقامات روز دوشنبه گفت:.

میلر ، شان باک سرپرست گفت: آکادمی هیئت بازدید کننده بوده و در برقراری ارتباط با رهبران این کشور را از دیگر خدمات آکادمی و آنها نیز برنامه را به دانش آموزان خود را در پردیس در پاییز.

جزئیات بعدی: پنتاگون سفارشات فعال وظیفه پلیس نظامی واحد به DC منطقه اعتراض

“من می توانم به شما بگویم که از امروز صبح هر سربازی آکادمی در این کشور باز است در پاییز” باک گفت: هیئت مدیره در یک نشست آنلاین. “همه ما در حال توسعه بسیار برنامه ریزی دقیق با توجه به سلامت و ایمنی و پروتکل است که ما نیاز به در محل قرار داده برای مدیریت خطر است.”

سرهنگ سرهنگ کریستوفر Ophardt سخنگوی آکادمی نظامی ایالات متحده در وست پوینت, n. y. گفت: آکادمی باید یک ترم پاییز با دانشجویان حاضر, هر چند این آکادمی است که هنوز ساخت برنامه های. نیروی هوایی ایالات متحده آکادمی در کلرادو اسپرینگز کلرادو را بلافاصله بازگشت یک ایمیل و تماس به دنبال اظهار نظر در مورد برنامه های خود را.

در حالی که دانشگاهیان انجام می شود آنلاین, باک گفت: دو ستون دیگر از آکادمی بیانیه ماموریت در حال توسعه midshipmen از نظر اخلاقی و جسمی و اهداف آن نیاز به دست به تجربه در محوطه دانشگاه.

“ما نمی توانیم توسعه رهبران برای ملت ما خدمات نظامی آنلاین” باک گفت.

سرپرست گفت: هیئت مدیره است که حتی اگر یک آنلاین آموزش از راه دور باید همچنان با استادان خارج از دانشگاه آکادمی است که برنامه ریزی برای آن midshipmen در آناپولیس.

“در ارتش ما آموخت چگونه به قبول ریسک, مدیریت ریسک و سرب از طریق این خطر و این چیزی است که من قصد دارم به انجام” باک گفت. “و من می خواهم به همه شما اعتماد به نفس است که خود را در آکادمی نیروی دریایی تیم بسیار postured و تفکر سخت برای به حداقل رساندن خطر از آوردن آن 4,400 midshipmen بازگشت در اواسط ماه اوت برای شروع در فرد توسعه رهبران.”

در حالی که midshipmen دور بودند شروع مارس 6 برای نه روز از رخصتی بهار, باک تصمیم گرفت آنها را به بازگشت با توجه به کوروناویروس. به دانش آموزان آموزش داده شد به بازگشت به خانه خود را از ضبط و انتقال به آموزش آنلاین.

“من نمی توانست بیشتر تحت تاثیر قرار گرفته با اعضای هیات علمی و کارکنان و midshipmen خود را که در زمان سفارش و اعدام آن بسیار هوشمندانه و ما دگرگون و در 20 مارس به آموزش آنلاین” باک گفت.

ماه گذشته آکادمی برگزار شد اولین-همیشه مجازی فارغ التحصیلی و راه اندازی کرد. وزیر دفاع علامت Esper تبریک فارغ التحصیلی midshipmen در اظهارات ثبت شده قبلا.

آکادمی کلاس 2020 از بازگشت گروه از اواسط تا اواخر آوریل برای جمع آوری وسایل خود را. آکادمی برگزار شد پنج مینی-راه اندازی حوادث با حدود 210 فارغ التحصیل از سالمندان هر روز به مدت 10 روز باک گفت و آن وقایع شد و بخیه با هم در ویدئو و عکس به صورت مجازی مراسم فارغ التحصیلی در ماه گذشته.

این مقاله در نوشته شده بود توسط برایان WITTE از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

مرتبط با: آکادمی نیروی دریایی دارای اولین-همیشه مجازی فارغ التحصیلی رویداد

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im