دوم درگیر در یک تیراندازی-سلاح سرد حادثه در این آخر هفته در کارولینای شمالی دریایی سپاه, پایگاه درگذشت.

سرجوخه مارتین پری ، William J. Luce یک پیاده تفنگدار با 2 گردان 8th, دریایی, درگذشت, روز دوشنبه مقامات با فرمان خود گفت: در روز پنج شنبه.

Luce ذکر شده بود در شرایط پایدار پیش از آن روز پس از انتقال به مرکز پزشکی نیروی دریایی Camp Lejeune اوایل صبح روز شنبه پس از تحمل چند زخم چاقو. او توسعه یافته عوارض و تسلیم به آسیب های خود را.

جزئیات بعدی: دریایی مهاجم می میرد در طول برنامه های آموزشی در Fort Benning

سرهنگ جان Rochford, 8th دریایی هنگ را افسر فرمانده به نام لوس با ارزش عضو واحد است.

“8 دریایی هنگ خانواده غمگین از دست دادن یکی از خود ما در سرجوخه مارتین پری ، ویلیام لوس” Rochfordsaid در بیانیه ای. “… ما تفنگداران و ملوانان را هرگز فراموش نکنید که حافظه خود را. ما برای گسترش صمیم همدردی و حمایت از خانواده اش در طول این زمان دشوار است.”

Luce شد چاقو در یک خانه روی Camp Lejeune. یک مرد متاهل فعال-وظیفه دریایی نیز درگذشت این حادثه ، مقامات گفت که فرد که هویت منتشر نشده رنج می برد از یک آشکار زخم گلوله.

این Naval Criminal Investigative Service است که منجر به یک پروب به این موضوع است. آژانس است و نه در پاسخ به پرسش از Military.com در مورد ماهیت رابطه بین نور و دریایی مرد متاهل. آن را نیز معلوم نیست اگر هر کس دیگری بود و در حال حاضر در زمان تیراندازی و سلاح سرد.

Luce داوطلب خدمت سربازی در سپاه تفنگداران دریایی در اکتبر 2015 با توجه به سوابق خدمات. او فارغ التحصیل از Marine Corps Recruit Depot parris در جزیره ای در ایالت کارولینای جنوبی در ماه ژانویه سال 2016 قبل از اتمام مدرسه پیاده نظام-شرق در آوریل آن سال است.

این پیاده نظام خدمت سپاه تفنگداران دریایی نیروی امنیتی گردان در بنگور واشنگتن قبل از گزارش به 2 گردان, 8th تفنگداران دریایی. شخصی خود جوایز شامل دریایی سپاه خوب رفتار مدال جهانی جنگ با تروریسم مدال خدمت و دفاع ملی مدال.

— Gina Harkins را می توان در رسید gina.harkins@military.com. او در توییتر دنبال کنید @ginaaharkins.

مرتبط:مرحوم در Lejeune تیراندازی-سلاح سرد حادثه دریایی همسر, مقامات می گویند

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im