نیروی هوایی ژنرال چارلز “CQ” براون رسما رهبر بعد از نیروی هوایی ایالات متحده و اولین آفریقایی آمریکایی مامور به خدمت به عنوان افسر لباس شخصی هر یک از شاخه نظامی.

مجلس سنا روز سه شنبه تایید قهوه ای, در حال حاضر سر از اقیانوس آرام نیروهای هوایی در یک اتفاق 98-0 رای دادن به این سرویس را 22nd, رئیس ستاد.

جزئیات بعدی: دریایی V-22 Osprey آسیب دیده پس از ضربه نظامی هواپیما در باند فرودگاه

“نیروی هوایی ایالات متحده, فضا, نیروی و من تبریک می گویم ژنرال قهوه ای و همسرش, Sharene در جهت تایید به عنوان #CSAF!” نیروی هوایی وزیر باربارا Barrett توییتی پس از رای دادن. “ژنرال قهوه ای بی نظیر رهبری عملیاتی تجربه و دیدگاه جهانی ثابت خواهد کرد بسیار مهم برای نوسازی #USAF برای دیدار فردا چالش های امنیت ملی.”

هر چند این رای هنوز به جای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پرسیدم من تصمیم به تعیین @ecowatch ژنرال چارلز براون ایالات متحده آمریکا, اولین آمریکایی آفریقایی نظامی رئیس خدمات در حال حاضر تصویب شده توسط سنا.

“یک روز تاریخی برای امریکا!,” او اضافه شده است. “هیجان زده به کار حتی بیشتر از نزدیک با ژنرال قهوه ای که یک وطن پرست و رهبر بزرگ!”

هفته گذشته قهوه ای, صحبت کردن در مورد یک زندگی که در آن او تلاش کرده است به جا به عنوان یک آمریکایی آفریقایی تبار انسان در زندگی روزمره و همچنین در.

“من فکر کردن در مورد چگونه کامل من با احساسات نه فقط برای جورج فلوید اما بسیاری از آمریکایی های آفریقایی تبار است که دچار همان سرنوشت جورج فلوید گفت:” در پرشور تصویری ارسال شده در رسانه های اجتماعی.

قهوه ای, F-16 Fighting Falcon, خلبان توصیف نظامی خود را تجربه به عنوان “زندگی در دو جهان” با برخی از سوال که آیا او حتی متعلق در صفوف.

“من فکر کردن در مورد نیاز به نمایندگی های کار دو بار به عنوان سخت به اثبات [که سرپرستان’] ادراکات و انتظارات از آمریکایی های آفریقایی تبار بودند نامعتبر است,” او گفت: در این ویدئو. “من فکر کردن در مورد نیروی هوایی است که یک زندگی شبیه به معدن و لازم نیست که به حرکت از طریق دو جهان است. من فکر کردن در مورد چگونه این سربازان ببینید نژادپرستی جایی که آنها را نمی بینید, آن را به عنوان یک مشکل به دلیل آن را نمی کند به آنها اتفاق می افتد و یا اینکه آیا آنها در حال همدلانه است.”

در حالی که رهبران در سراسر شاخه اند و از آنجا که ممکن است 25 مرگ فلوید یک نوجوان سیاه پوست به دست ماموران پلیس در مینیاپولیس, نیروی هوایی ایستاده بود در این موضوع است.

کاخ سفید در ماه مارس مطرح براون نامزدی. او زیر ژنرال دیوید Goldfein است که مجموعه ای به بازنشسته در تابستان امسال پس از چهار سال در این سمت است.

قهوه ای را نیز برای اولین بار, سیاه, افسر به نشستن در ستاد مشترک ارتش پس از ژنرال کالین پاول در حال حاضر بازنشسته به عنوان رئیس بین سال های 1989 و 1993.

قبل از اینکه پست خود را در PACAF قهوه ای شد معاون فرمانده فرماندهی مرکزی ایالات متحده در پایگاه نیروی هوایی مک دیل, فلوریدا. او همچنین به عنوان رئیس درجه فرماندهی مرکزی نیروهای بین 2015 و 2016 در ارتفاع هوایی علیه جنگجویان دولت اسلامی در عراق و سوریه است.

تزئین بسیار فرمانده سفارش در سال 1984 و انباشته شده بیش از 2900 ساعت پرواز از جمله 130 مبارزه با ساعت در هواپیما های مختلف با توجه به شرح حال او.

قبل از تاریخی خود را تایید قهوه ای در هفته گذشته به نام سربازان توجه به بحث اختلافات در صفوف.

“من می خواهم به دانستن آنچه که شما در حال فکر کردن در مورد” او گفت:. “من می خواهم به شنیدن آنچه که شما در حال فکر کردن در مورد چگونه ما می تواند تفاوت را.”

در اینجا دیگر نیروی هوایی ژنرال نامزد برای موقعیت های بالا در سراسر نیروی:

  • سرهنگ ژنرال کنت Wilsbach نامزد چهارم خود را ستاره و به جای قهوه ای به عنوان بعدی اقیانوس آرام نیروی هوایی فرمانده. Wilsbach است که در حال حاضر فرمانده 7th نیروی هوایی و معاون فرمانده نیروهای آمریکایی در کره جنوبی.
  • سرهنگ ژنرال مارک کلی نیروی هوایی معاون رئیس کارکنان برای انجام عملیات در پنتاگون نامزد شده است به پین در چهارم خود را ستاره و تبدیل شدن به رئیس Air Combat Command در پایگاه مشترک لنگلی-Eustis ویرجینیا جایگزین ژنرال مایک هولمز مجموعه ای به بازنشسته.
  • سرهنگ ژنرال ژاکلین ون Ovost نیز فرستاده شده به پین در چهارمین ستاره نامزد دریافت جایزه شده است برای تبدیل شدن به فرمانده Air Mobility Command. ون Ovost در حال حاضر AMC معاون فرمانده اسکات در پایگاه نیروی هوایی در ایالت ایلینوی است. او را جایگزین ژنرال Maryanne میلر که فرض بر این موقعیت در سال 2018 است.
  • سر هوایی آمریکا فرماندهی مرکزی نیروهای دگرمن. ژنرال جوزف Guastella جونیور تایید شد به آینده معاون رئیس کارکنان برای انجام عملیات در پنتاگون با یک صدا رای در سنا در ماه مه.
  • سرلشگر حسن فیروزآبادی ، ژنرال گرگوری Guillot, مدیر عملیات برای آمریکا شمالی فرمان را دریافت سومین ستاره و اگر تایید جایگزین خواهد شد Guastella به گفته یک افسر ارتقاء اعلام شده است.
  • وزارت دفاع همچنین اعلام کرد در ماه مه که مسلح ، ژنرال مایکل لوح کلرادو آجودان ژنرال نامزد دریافت جایزه شده است برای سومین ستاره و برای تبدیل شدن به مدیر گارد ملی هوایی, مصرف بیش از سرهنگ ژنرال L. Scott برنج.

— Oriana Pawlyk را می توان در رسید oriana.pawlyk@military.com. او در توییتر دنبال کنید در @Oriana0214.

مربوط به: ‘تنها آمریکایی های آفریقایی تبار در اتاق:’ بعدی نیروی هوایی رئیس ستاد صحبت می کند در نژادپرستی در صفوف

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im