چگونه به جای سر بارانی در یک سیستم زمین | باب ویلا

نگه داشتن باغ خود را به دنبال بزرگ و صرفه جویی در پول نقد بیش از حد!—با این سریع و آسان DIY جایگزینی.

How to Replace a Sprinkler Head

عکس: istockphoto.com

خود را چمن سرسبز خواسته های آبیاری منظم و شما به احتمال زیاد تکیه می کنند خود را از سیستم بارانی که. مشکل این است که حتی قابل اعتماد در زمین و سیستم های بارانی نیست تا ابد; قطعات همه بیش از حد آسان به آسیب خود را با ماشین چمن زنی و یا ممکن است به سادگی ترک خورده و فرسوده در طول زمان است. نشانه هایی که بارانی سر نیاز به جایگزین شامل آب کم فشار مکرر نشت و ضعیف و یا غیر موجود اسپری.

هنگامی که سر بارانی است, شما صرفه جویی در پول نقد مقابله با جایگزینی خودتان: سر اجرا خواهد شد شما بیش از $20 در حالی که استخدام یک نرم افزار برای این کار محدوده بین 75 $و $250. نصب سر بارانی نسبتا ساده DIY کار نیاز به چند ابزار اساسی و لوله کشی ندارد و تجربه است. بنابراین در حفظ و سبز در چمن و در جیب خود را با پیروی از این شش مرحله ساده چگونه به جای بارانی ،

مواد و ابزارهای در دسترس در آمازون
– جایگزینی بارانی سر
– ماله
– نوار مهر و موم
– انعطاف پذیر شلنگ
– سحر ابزار حذف

How to Replace a Sprinkler Head When It Breaks

عکس: istockphoto.com

مرحله 1: فروشگاه جایگزینی مناسب.

انتخاب اشتباه جایگزینی برای سر بارانی می تواند در نتیجه یک overwatered یا تحت آبیاری بخش از چمن و ممکن است تداخل با عملکرد دیگر بارانی سر شما نصب کرده اید در این نزدیکی هست. خوشبختانه بالای موجود بارانی سر باید حاوی تمام اطلاعات مورد نیاز برای پیدا کردن یک رئیس جدید که منطبق است.

بررسی کنید که آیا آن است که یک پاپ آپ و یا تاثیر بارانی سر; pop-up سر باید بیشتر شناخته ثابت و روتور و محور یا چرخ دنده محور. جایگزینی سر نیاز باشد همان نام تجاری به عنوان سر قبلی اما باید آن را به همان نوع.

بعدی مشخصات شناسایی هستند اینچ در ساعت (iph) و یا گالن در هر دقیقه (gpm) تحویل دهی و اسپری, الگوی, و پرتاب از راه دور. اگر هر گونه امکانات از دست رفته از بالای پیر بارانی, سر, شما به احتمال زیاد برای پیدا کردن اطلاعات در کنار سر پس از شما آن را حذف کنید (جزئیات در زیر). شکست این مرجع با نام تجاری و شماره قسمت در سایت سازنده برای مشخصات.

جدید بارانی سر می تواند خریداری شده در فروشگاه های بهبود خانه محلی و یا آنلاین. اگر مشخصات دقیق از بارانی هنوز نامشخص به سر به فروشگاه و مقایسه آن با سران جدید مشاوره با تجربه کارمند فروشگاه برای مشاوره.

How to Replace a Sprinkler Head on a Broken System

عکس: istockphoto.com

مرحله 2: حفاری آسیب دیده بارانی ،

بارانی سر نشستن درست در زیر یا خیط و پیت کردن با زمین خیلی محکم ماله باید مناسب برای حفر کردن سر. حذف چمن و یا پچ چمن اطراف سر با دقت به طوری که می توان آن را جایگزین بعد. سپس حفاری سوراخ در حدود 6 سانت و در قطر در اطراف سر بارانی مراقبت به سوراخ آب خط خود را با ماله. جای خاک در یک ظرف پس از آن می تواند به راحتی جایگزین می شود اما شمار هیچ خطر ابتلا زدم به آب باز خط.

بررسی کنید تا اطمینان حاصل شود که خط آب آسیب ندیده است. در صورت وجود نشت و یا پارگی در خط عملکرد ضعیف ممکن است با خدمات لوله کشی و نه بارانی ، در این مورد باید یک لوله کش کردهاید و تعمیر این مسئله است.

How to Replace a Sprinkler Head: Unscrew the Old Sprinkler Head

عکس: istockphoto.com

مرحله 3: باز کردن پیر بارانی ،

بارانی سر نشسته بر روی یک لوله به نام یک بالابر که متصل به آب خط. باز کردن سر بارانی از سحر با چرخاندن عقربه های ساعت. اگر سحر می آید خط آب با آبپاش سر جدا کردن این دو بخش را با دقت. شما متوجه نوار مهر و موم در سحر استفاده شده است که برای پر کردن هر گونه فضای اضافی بین نر موضوعات بالابر و زن از موضوعات بارانی سر کاهش احتمال نشت. حذف نوار و بازرسی موضوع الگوی در سحر. اگر این موضوعات در حال ترک خورده به شدت فرسوده و یا به نظر می رسد misaligned و بالابر نیاز به جا شود. اگر سحر خوب به نظر می رسد درخواست جدید نوار مهر و موم و reattach سحر به آب لوله مراقبت برای جلوگیری از ضربه زدن خاک به آب باز خط.

اگر سحر است آسیب دیده و جایگزین کردن آن آسان است. اگر سحر آمد با بارانی سر به سادگی خرید یک جدید سحر که منطبق طول و قطر شکسته. درخواست نوار مهر و موم به هر دو به پایان می رسد و پیچ در جدید سحر. اگر سحر را شکست زمانی که بارانی سر آن را حذف با سحر حذف t-ابزار و سپس جایگزین جدید سحر.

گام 4: ضمیمه جایگزینی بارانی ،

سحر در حال حاضر باید در محل با نوار مهر و موم پیچیده در اطراف موضوعات. به نوبه خود در آب به سیستم به خیط و پیت کردن هر خاک که ممکن است کاهش یافته است به لوله. انعطاف پذیر شلنگ باغ را می توان بیش از بالابر برای تغییر مسیر آب به نزدیکی و تخلیه در طول این فرایند است.

خاموش کردن آب و پیچ جدید بارانی سر بر روی بالابر در جهت عقربه های ساعت حرکت محکم با دست تا زمانی که آن را امن است و اشاره در جهت مورد نظر. برخی از آبپاش اسپری در یک الگوی 360 درجه در حالی که دیگران با اسپری در یک چرخش 180 درجه الگوی.

گام 5: آزمون بارانی ،

روشن کردن سیستم و رعایت رئیس جدید برای حدود یک دقیقه برای تست قابلیت ها و هر گونه نشت در اطراف سحر و بارانی ، اگر وجود دارد به نظر می رسد نشت خاموش کردن سیستم و سفت بارانی سر و یا درخواست مجدد نوار مهر و موم برای snugger مناسب است. تست سیستم دوباره برای نشت.

همچنین بررسی ارتفاع بارانی در مقایسه با دیگران در چمن خود را. اگر درست سر بارانی خریداری شد باید آن را به نشستن در همان ارتفاع به عنوان سر دیگر است. نه تنها باید سر بارانی بود پایین به اندازه کافی برای جلوگیری از آسیب از ماشین چمن زنی تیغه ای سر ارتفاع نیز تضمین می کند دقیق ترین الگوی اسپری برای چمن.

اگر جدید نیست سر از چین با دیگران سعی کنید محکم کردن آن بیشتر است. یا اگر سحر بود نیز جای بررسی ظهر جدید سحر در برابر یکی از قدیمی برای ارتفاع قوام. اگر وجود دارد یک اختلاف جدید سحر نیاز به تعویض می شود—به همین دلیل آن را بسیار مهم برای اندازه گیری قدیمی سحر قبل از تعویض آن است.

در نهایت اطمینان حاصل شود که بارانی اسپری در جهت مورد نظر. اگر نه سفت بارانی سر تا پاش در جهت درست است.

How to Replace a Sprinkler Head: Testing the Sprinkler

عکس: istockphoto.com

مرحله 6: پر کردن سوراخ.

هنگامی جدید بارانی سر به درستی پر کردن حفره با پارو خاک را به باز کردن با ماله مطمئن شوید به گسترش آن را به طور مساوی در سراسر پایه. تمبجربهي خاک سست پایین تخت را با دست و پا و یا پشت ماله.

اگر چمن برداشته شد در یک قطعه باید آن را آسان برای اضافه کردن پس از شما جای پاش در سر آن نشسته در بالای خاک دور آبیاری ثابت. Tamp آن را و آب آن را بلافاصله برای کمک به چمن دوباره ریشه های آن است. اگر چمن آسیب دیده بود در طول حذف reseed زمین در اطراف بارانی سر و بارور برای کمک به رشد است. اجتناب از راه رفتن در اطراف جدید بارانی سر برای چند هفته به طوری که چمن می تواند دوباره خود را.

بیشتر از باب ویلا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im