چگونه برای حذف لکه از چوب: یک راهنمای DIY | باب ویلا

از بین بردن رنگ آمیزی چوب ممکن است به نظر می رسد مانند یک وظیفه دلهره آور است اما می توان آن را یک پروژه ساده DIY با حق است.

How To: Remove Stain from Wood

عکس: istockphoto.com

اگر شما در حال به روز رسانی و یا طبقه چوب بازپرداخت یک قطعه از مبلمان برای بهترین نتایج شما نیاز به حذف موجود لکه ، از بین بردن رنگ آمیزی چوب می تواند یک درگیر مراحل پس از آن را جذب کند به دانه چوب.

ترین رنگ آمیزی چوب دارای یک پوشش محافظ لاک است که باید حذف شود و همچنین. از نظر فنی شما باید اول با استفاده از مواد شیمیایی کن به دور پاک کردن لاک (و برخی از لکه بلند خواهد شد بیش از حد) و سپس شن و ماسه دور یک لایه نازک از سطح چوب به حذف بسیاری از لکه. شما همچنین می توانید شن و ماسه دور خراش جزئی و پر کردن عمیق gouges. پس از آن درخواست یک کت تازه رنگ و لاک الکل زدن به خود را قطعه ای از مبلمان و یا کفپوش چوب نگاه با نام تجاری جدید.

از بین بردن رنگ آمیزی چوب آسان است, بهبود صفحه اصلی پروژه که اولین بار DIYers می تواند به مقابله با در یک بعد از ظهر. یاد بگیرید چگونه برای حذف لکه ها از چوب با برخی از نکات حرفه ای برای کمک به کار انجام حق.

مواد و ابزارهای در دسترس در آمازون
– رها کردن پارچه
– مقاوم در برابر مواد شیمیایی دستکش
– عینک ایمنی
– ماسک یکبار مصرف
– قلم مو قلم مو طبیعی
– شیمی چوب, رقص برهنه
– ظرف فلزی
پلاستیک زداینده
– پشم فولاد
– دستمال
– شن متوسط کاغذ سنباده
– خوب شن کاغذ سنباده
برقی دست ساندر

مرحله 1: آماده سازی محل کار خود را.

How To Remove Stain from Wood Tip: Prepare your work area

عکس: istockphoto.com

قبل از اینکه شما شروع آن مهم است که بدانید که اکثر چوب کشش (و حتی رنگ سیاه طراحی شده برای رسیدگی به لاک) حاوی مواد شیمیایی خشن و خطرناک که به تنفس و نباید لمس پوست خود را. اگر امکان کار در خارج از منزل. اگر خود را چوب قطعه بیش از حد بزرگ است یا نه متحرک, مطمئن شوید که ویندوز باز می شوند و اتاق است که به خوبی تهویه مناسب. غیر روحانی کردن یک قطره پارچه برای حفاظت از محل کار (اگر شما در حال رقص برهنه کردن لکه از یک قطعه از مبلمان).

مرحله 2: سازماندهی ابزار و مواد.

باید paintbrush, استرپتیزر و پلاستیک لیسه در فاصله رسیدن به. قرار دادن بر روی لباس های محافظ مانند یک تی شرت آستین بلند با شلوار بلند و بسته-کفش پا. قبل از اینکه شما برای باز کردن, استرپتیزر, قرار, مقاوم در برابر مواد شیمیایی از دستکش و عینک ایمنی. شما نمی خواهید هر یک از کن برای آمدن به تماس با پوست و یا ترشح در چشم خود را. در نهایت قرار بر این ماسک.

نرم افزار نکته: جزئیات دستورالعمل کارخانه سازنده به صورت شیمیایی کن. آنها ممکن است ارائه توصیه های خاص در دنده محافظ مناسب استفاده کنید.

مرحله 3: پور داشتنی در یک ظرف کوچک.

تنها با استفاده از یک ظرف است که به طور خاص طراحی شده برای نگه داشتن خورنده و حلالها مانند یکبار مصرف آلومینیوم ظرف یا کاسه فلزی. پور, استرپتیزر به ظرف با دقت بنابراین شما نمی توانید هر روز لباس های خود را و یا طبقه.

How To Remove Stain from Wood: Applying Stripper

عکس: istockphoto.com

مرحله 4: یک لایه ضخیم از رقص.

غوطه قلم مو در ظرف لکه کن و یک لایه ضخیم از کن به چوب. با دقت و با قلم مو آن را در سراسر سطح چوب تا تمام سطح پوشیده شده است. مطمئن شوید که برای نگه داشتن لایه از پوست کن حتی ،

نرم افزار نکته: اگر قطعه ای از مبلمان شما در حال کار بر روی بزرگ است, آن را آسان تر به نوار لکه دار کردن یک منطقه کوچک برای اولین بار به عنوان مخالف به کل قطعه در یک بار.

گام 5: اجازه دهید آن را خیس خوردن.

از نیاز به خیس خوردن برای 15 تا 20 دقیقه. اما بهتر است به خواندن برچسب روی خود, لکه داشتنی برای زمان خاص عزل دستورالعمل حذف. در آن چک کنید هر چند دقیقه. اگر شما متوجه هر گونه مناطق خشک اعمال می شود بیشتر کن.

مرحله 6: خراش لکه, رقص برهنه کردن چوب.

استفاده از پلاستیک زداینده به خراش لاک و لکه. در شروع یک لبه و به آرامی فشار لیسه در سراسر سطح چوب در یک خط مستقیم. خراش خاموش مانده و تکرار در یک نقطه دیگری. ادامه تا زمانی که همه لکه کن شده است خراشیده کردن سطح چوب.

گام 7: پاک کردن سطح.

شیب یک جراحی-پشم پد در کن و پاک کردن سطح. دنبال جهت دانه. مطمئن شوید که برای رسیدن به هر گوشه و از شکاف دیوار. هنگامی که شما راضی هستند که تمام پوشش های محافظ حذف شده است, پاک کردن سطح چوب را با یک دستمال مرطوب. اجازه می دهد تا تکه چوب خشک برای 24 ساعت.

How To Remove Stain from Wood: Sanding the Surface

عکس: istockphoto.com

گام 8: شن و ماسه خود را به سطح.

هنگامی که چوب خشک شن و ماسه سطح متوسط-سنباده دانه. اگر کار بر روی یک منطقه بزرگ با استفاده از یک دست برقی سنباده. در ادامه سنباده تا زمانی که شما حذف همه آثار از لاک و لکه. به عنوان شما همچنان به شن و ماسه موجود لکه را محو و خام چوب زیر خواهد شد در معرض.

با پیگیری خوب شن کاغذ سنباده برای صاف کردن هر گونه خراش ساخته شده از کاغذ سنباده درشت. هنگامی که شما راضی هستند با رنگ چوب, پاک کردن سطح با یک دستمال مرطوب برای پاک کردن گرد و غبار چوب. در حال حاضر قطعه ای از چوب های آماده برای رنگ آمیزی جدید و حفاظتی به پایان برسد.

بیشتر از باب ویلا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im