قانونگذاران می خواهید مطمئن شوید که نیروی هوایی ایالات متحده می تواند ترکیب مناسبی از هوش نظارت و هواپیمای شناسایی بیش از چند سال آینده با توجه به پیش بینی shutdown از MQ-9 Reaper خط تولید و پیشنهاد بازنشستگی از خدمات دوربرد و هواپیماهای بدون سرنشین گلوبال هاوک.

در آن نشانه گذاری مالی 2021 دفاع ملی مجوز قانون قانون, نیروهای مسلح مجلس تاکتیکی هوایی و زمینی نیروهای فرعی گفت: نیروی هوایی بازنشسته می تواند بخشی از آن گلوبال هاوک ناوگان به عنوان طولانی به عنوان آن می شود مناسب ثبت نام از بالای وزارت دفاع افغانستان اطمینان از آن ایجاد یک قابلیت شکاف در خدمت ماموریت.

جزئیات بعدی: پلیس: ارتش دامپزشک خالی تفنگ در زن SUV در dick’s Sporting Goods پارکینگ

در بودجه خود را تسلیم منتشر شده در بهمن ماه نیروی هوایی گفت: این امر بازنشسته 24 RQ-4 Global Hawk هواپیماهای بدون سرنشین که برخی از آنها مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک شبکه میدان جنگ هوابرد ارتباطات گره یا BACN. این سرویس به طور خاص پیشنهاد سازندگان: 21 از آن بلوک 20 و بلوک 30 RQ-4s و سه BACN EQ-4Bs.

کمیته فرعی گفت: آن را منع کسانی که بازنشستگی تا زمانی که وزیر دفاع برای کسب و تقویتی الن خداوند اطمینان می دهم که هر یک قابلیت های توسعه یافته به جای RQ-4 هواپیما ارزان تر است برای حفظ و تداوم. علاوه بر این ژنرال جان Hyten معاون رئیس ستاد مشترک ارتش باید تصریح در مشترک خود را با الزامات نظارت شورای نقشی که پتانسیل جایگزینی خواهد بود “در برابر یا بیشتر قابلیت های موجود برای فرماندهان مبارز دستورات” با توجه به قوانین.

متناوبا, وزیر دفاع علامت Esper می تواند این تصمیم را می افزاید.

خانه خدمات مسلح اعضای کمیته گفت: ژنرال کنت مکنزی رئیس فرماندهی مرکزی ایالات متحده همچنین باید OK بازنشستگی از EQ-4 هواپیما استفاده می شود به عنوان ارتباط گره ها. در آن درخواست بودجه خدمات پیشنهاد جدید خرید پنج E-11A سرنشین دار BACN هواپیما به جای EQ-4s; آن را از دست داد E-11 در افغانستان در اوایل این سال است.

این قانون را در زبان نشان می دهد نمایندگان مجلس با بی میلی به بازگشت نیروی هوایی پیشرفته نبرد سیستم مدیریت (ABMS) طراحی شده است که به اهرم هوا و فضا سیستم عامل را با یکدیگر ترکیب داده های اطلاعاتی از سراسر جهان پس از آن ساخته شده است. دولت دفتر پاسخگویی در ماه آوریل منتشر شد و تحلیل آن از ABMS بیان کرد نیروی هوایی هنوز به اثبات چگونه شبکه پیچیده کار می کنند.

“مقامات نیروی هوایی دفاتر به برنامه ریزی و اجرای ABMS تلاش به طور کامل تعریف” گائو گفت. “مگر در مواردی که خطاب به نامشخص تصمیم گیری مقامات مانع از نیروی هوایی توانایی به طور موثر اجرا و ارزیابی ABMS توسعه در سراسر چندین سازمان است.”

نمایندگان مجلس صورت گرفت که یک گام بیشتر, شنبه, بیان, آنها قطع خواهد شد ABMS بودجه تلاش 50 ٪ اگر نیروی هوایی در جلو حرکت می کند با RQ-4 بازنشستگی.

“در حال حاضر هیچ کدام از این شرایط برآورده شده است به ما هر نوع صلح از ذهن است که نیروی هوایی در سال مالی 2021 [حرکت] به سمت بلوک 30 [یک] ریسک قابل قبول” گفت: یک کمیته مشاور صحبت با خبرنگاران در پس زمینه.

نیروی هوایی می خواهد بیش از 300 میلیون دلار — بیش از دو برابر سال گذشته تصویب بودجه از $144 میلیون — برای ABMS پروژه با توجه به بودجه درخواست.

تحت قبلی توقف خدمات نمی تواند بازنشسته آن E-8 Joint هدف نظارت رادار حمله سیستم (JSTARS) هواپیما تا یک مقایسه قابلیت شناسایی شده است و می توان به راحتی در دسترس نمایندگان مجلس تاکید کرد. ABMS در نظر گرفته شده است به جای به برخی از رشته JSTARS.

قانونگذاران می خواهند بیشتر توجه به افزایش جهانی استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین به همین دلیل است که آنها همچنین درخواست برای هواپیماهای بدون سرنشین نقشه راه — از جمله آینده خرید و تقویتی — همزمان با سرویس outlook.

نیروی هوایی را “[بودجه] درخواست پیشنهاد فوری سرمایه گذاری از همه RQ-4 Global Hawk بلوک 30 multi-هوش هواپیما و همچنین پایان دادن به MQ-9 Reaper خط تولید در سال مالی 2020 بدون هر زمان اجازه می دهد تا به صورت مناسب مدیریت زنجیره تامین, برنامه ریزی” قانونگذاران گفت: در این قانون. “در حالی که ممکن است این تغییرات تراز دراز مدت نیروی هوایی استراتژی عدم وجود چنین استراتژی ترکیب فعلی و آینده قابلیت های مربوط به کمیته.

“وزیر نیروی هوایی [باید] ارائه یک استراتژی جامع برای نیروی هوایی هوابرد هوش نظارت و شناسایی (ISR) برای اطمینان از تراز بین نیازهای آینده نیروی هوایی بودجه ارسالی و مجوز تخصیص” آنها اضافه شده است.

— Oriana Pawlyk را می توان در رسید oriana.pawlyk@military.com. او در توییتر دنبال کنید در @Oriana0214.

مرتبط با: نیروی هوایی به ارسال بیش از 100 هواپیما به Boneyard آن را به عنوان سرمایه گذاری در آینده مبارزان

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de