به عنوان تعدادی از فعال COVID-19 موارد در میان بیماران خود را کمی کاهش یافته و این هفته وزارت امور سربازان بازنشسته اعلام کرد سه بخش برنامه ریزی برای از سرگیری عملیات در امکانات خود را در ماه های آینده.

تلاش خواهد شد تا حد زیادی بستگی به محلی COVID-19 شرایط از جمله کاهش تعداد بیماران با علائم کاهش در کسانی که تست مثبت و در دسترس بودن گسترده از تست.

در حالی که VA مرکزی دفتر پیش نویس یک طرح لایه برای عملیات تصمیم گیری خواهد شد ساخته شده در سطح محلی و ممکن است در خط با دیگر ایالت و یا فدرال بازگشایی اهداف و مقامات گفت.

مرتبط: آنها جان سالم به در برده از جنگ جهانی دوم و کره جنوبی در حال حاضر در دولت-اجرای خانه های آنها در حال مبارزه برای زندگی خود را

“یک برنامه ریزی مرکزی راه حل برای از سرگیری منظم عملیات باعث می شود هیچ حس در اینجا به دلیل برخی از مناطق کشور دیگر را به بهبود می یابند در حالی که مناطق دیگر دیده می شود حداقل موارد” VA وزیر رابرت Wilkie گفت: در یک نسخه. “به همین دلیل ما در حال اجازه دادن به شرایط محلی تعیین می کند ما گام های بعدی.”

فاز اول رخ می دهد در ماه آینده را تا حد زیادی شامل ارزیابی و امکانات برای تعیین خطرات و تاثیر افزایش عملیات مانند غیر اضطراری روش های مانند بازدیدکننده داشته بالینی و تست های آزمایشگاهی و پذیرش به آسیب نخاعی واحد است. مقامات نیز کشف ظرفیت برای جامعه ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی به سر شاهد و جانباز بیماران.

در این مرحله جانبازان مزایای دولت افزایش خواهد یافت مجازی جلسات و تدوین برنامه ای برای از سرگیری چهره به چهره جبران و بازنشستگی امتحانات در حالی که ملی گورستان دولت آماده خواهد شد برای از سرگیری خدمات یادبود و تدفین خواهد شد بعد.

فاز 2 شامل گسترش غیر از روش اورژانس و پزشکی در بازدید از بیمارستان ها و درمانگاه; بازگشایی بخش فیشر خانه; از سرگیری خدمات یادبود و تدفین با افتخارات نظامی محدود و حضور و غیاب بر اساس شرایط محلی و فرد خدمات در VBA دفاتر منطقه ای با تعیین وقت قبلی.

مرحله نهایی خواهد ساخت در دیگران: از سرگیری بازدید کننده دسترسی به تمام و امکانات بهداشتی از جمله خانه های پرستاری گسترش خدمات در VHA و VBA مکان و از سرگیری دیگر عملیات عادی.

VA مقامات گفت که این کار انجام خواهد شد با سلامت کارکنان و ایمنی در ذهن و تمام معیارها و پارامترهای “باید قبل از شروع مراحل و ممکن است رسوب بازگشت به قبل از آن مرحله است.”

“همه گیر نشده است و همچنان به ارائه پاسخ تلاش های” طرح یادداشت ها. “جدول زمانی برای حرکت از طریق این روند انتقال خواهد بود بستگی به توانایی برای به حداقل رساندن و کنترل قرار گرفتن در معرض عفونت و سطح و حفظ ثابت کاهش در طول زمان است.”

به عنوان جمعه 8,137 جانباز و بيماران تایید کرد که قرارداد این رمان coronavirus از زمان شروع این بیماری همه گیر و 619 فوت کرده است. اضافی 212 جانبازان و میر گزارش شده به VA.

تعداد بیمار موارد در VA امکانات کاهش یافته در هفته گذشته با هیچ مورد جدید گزارش جمعه از روز قبل و 56 موارد بین چهارشنبه و پنج شنبه. در روز دوشنبه VA گزارش 261 موارد جدید در 24 ساعت.

بیش از 1200 VA کارکنان تشخیص داده شده اند با این بیماری از جمله 26 دادهاند.

ادامه مطلب: جانباز نرخ بیکاری سه برابر شده پس از ژانویه

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de