LOUISVILLE, Ky. — افسران پلیس و سربازان گارد ملی اجرای حکومت نظامی در لوییویل کشته شدن یک مرد در اوایل روز شنبه به هنگام بازگشت از آتش سوزی پس از کسی که در یک گروه بزرگ از کار اخراج آنها برای اولین بار در کابل گفت.

رئیس استیو کنراد تایید تیراندازی در اطراف اتفاق افتاد 12:15 صبح در خارج از بازار مواد غذایی در غرب برادوی که در آن پلیس و گارد ملی به نام شده بود به شکستن یک گروه بزرگی از مردم جمع آوری و در سرپیچی از این شهر مقررات منع رفت و آمد.

جزئیات بعدی: گارد سرباز کشته شدند در ضربات پنالتی در حالی که کمک به همکار مأموران اجرای قانون

کسی اخراج یک شات در آنها و هر دو سربازان و افسران به آتش ارشد گفت. معلوم بود اگر کسی کشته است که از سوی مجریان قانون. چند “افراد مورد علاقه” بودند که مصاحبه او گفت:.

رسانه های خبری حاکی از ویدئو های گرفته شده توسط کسی که در یک ماشین پارک شده در یک ایستگاه گاز. آن را ثبت و صدای گلوله به عنوان اخراج گروه از پلیس و سربازان گارد ملی را پشت ماشین.

“از آن شده است بسیار دشوار است چهار روز برای شهرستان ما است. افسران ما در حال کار بسیار سخت به نگه داشتن مردم امن” کنراد گفت. “در حالی که انجام است که ما تا به حال ماموران با گلوله و ضرب و شتم. من فکر می کنم آن را بسیار روشن است که بسیاری از مردم اعتماد ندارند ، که یک موضوع است که ما در حال رفتن به مجبور به کار و کار برای یک مدت زمان طولانی است.”

رژیم صهیونیستی. اندی Beshear گفت: دولت مجاز پلیس به طور مستقل بررسی صبح روز دوشنبه تیراندازی که او گفت: اتفاق افتاده است که پلیس و guardsmen از کار اخراج شدند در حالی که متفرق کردن جمعیت.

هفته گذشته قبل از کنتاکی گارد ملی شد, بسیج, هفت نفر زخمی شدند که شلیک شد و ورزشگاه در طول یک تظاهرات در مرکز شهر لوئیزویل. پلیس گفت: هیچ یک از هفت که در دوره نقاهت بودند به ضرب گلوله توسط پلیس. آنها اعلام نشده هر گونه بازداشت.

معترضان شده اند و خواستار عدالت برای Breonna تیلور که کشته شد در خانه اش در لوییویل. 26-در سال EMT به ضرب گلوله کشته شد و هشت بار توسط کارآگاهان مبارزه با مواد مخدر که زدم پایین درب جلو او. بدون مواد مخدر پیدا شد در خانه است.

بیش از دو ماه پس از مرگ لویی شهردار گرگ فیشر هفته گذشته اعلام کرد که پلیس در حال تعلیق استفاده از این هیچ-knock جستجو در حکم.

این مقاله در نوشته شده بود توسط آسوشیتد پرس از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

مرتبط با: مینه سوتا گارد حمل اسلحه و مهمات در پاسخ به ” تهدید,’ کلی می گوید:

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im