برلین — دولت آلمان موافقت کرده است در لایحه ای که می تواند سرعت بخشیدن به اخراج از سربازان درگیر در افراط گرایی و یا جرائم جدی.

نظامی فعلی قوانین به این معنی است که سربازانی که خدمت کرده است برای بیش از چهار سال تنها می تواند لگد پس از آنها به اعدام محکوم شده است از یک جرم و جنایت و یا حذف به عنوان بخشی از یک دادگاه به رهبری انضباطی روش. در عمل این می تواند به معنای سربازان باقی می ماند در ارتش برای سال های تا حذف می شوند.

این لایحه پیشنهاد شده روز شنبه توسط وزیر دفاع Annegret Kramp-Karrenbauer اجازه می دهد تا به سرعت اخراج سربازان اگر ادامه حضور خود را خواهد “به طور جدی تهدید نظامی سفارش و یا شهرت بوندس” و آنها را به خدمت کمتر از هشت سال است.

مقامات آلمانی ابراز alarm بیش اخیر کشف چندین راست گرایان در ارتش از جمله یک عضو از واحد نیروهای ویژه KSK که احتکار سلاح مهمات و مواد منفجره در خانه. ماه گذشته رئیس واحد Brig. ژنرال مارکوس Kreitmayr گفت: سربازان که او نمی خواهد تحمل افراط گرایی در صفوف.

این لایحه هنوز هم نیاز به تصویب مجلس است.

این مقاله در نوشته شده بود توسط آسوشیتد پرس از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im