تفنگداران دریایی رو رسمی منظور حذف همه آیتم های مؤتلفه نبرد پرچم از مناطق عمومی و فضاهای کاری شب جمعه به تظاهرات در سراسر این کشور همچنان به 11 روز پس از مرگ جورج فلوید.

تفنگداران دریایی دیگر می تواند پوشیدن تی شرت یا نوشیدن قهوه از لیوان های مؤتلفه پرچم در پایه با توجه به جدید نیروی گسترده, راهنمایی در ممنوعیت. این ممنوعیت همچنین شامل سپر تابلوچسبها پوستر و هر گونه نمایش عمومی از پرچم در سپاه تفنگداران دریایی تاسیسات در سراسر جهان است.

بعدی به عنوان خوانده شده: “تنها آمریکایی های آفریقایی تبار در اتاق:’ بعدی نیروی هوایی رئیس ستاد صحبت می کند در نژادپرستی در صفوف

“این مؤتلفه نبرد پرچم اتحاد همه بیش از حد اغلب شده است شرکت تصمیم گرفتند که توسط افراطیون و نژادپرستانه گروه که تفرقه اعتقادات هیچ جایی در سپاه” دریایی پست های رسانه های اجتماعی در مورد سیاست متحده است. “این یک تهدید برای ما ارزش واحد انسجام و امنیت و نظم و انضباط. این باید رسیدگی شود.”

سیاست هدایت دریایی فرماندهان برای شناسایی و حذف نمایش از مؤتلفه نبرد پرچم در فضاهای عمومی و یا مشترک-دسترسی به مناطق خود را در تاسیسات.

هدایت formalizes بخشنامه فرمانده ژنرال دیوید برگر اول داد در ماه فوریه شروع به از بین بردن مؤتلفه مواد از سپاه تفنگداران دریایی تاسیسات. برگر گفت: Military.com در ماه مارس که این تصمیم بود “در مورد تمرکز در مورد چگونه ما می تواند بهتر شود.”

“چیزهایی که ما را تقسیم خوب نیست” برگر گفت. “… هنگامی که در اموال دولت ما باید به فکر می کنم به عنوان یک واحد و چگونه به ساخت یک تیم, یک تیم منسجم.”

فلوید مرگ منجر به سراسر کشور تظاهرات که برخی از خشونت تبدیل شد و باعث ایالت و واشنگتن دی سی برای فعال کردن گارد ملی واحد است. فلوید 46-سال-نوجوان سیاه پوست کشته شده در بازداشت پلیس در مینیاپولیس در مه 25. مرگ او پرسیده است: بحث بر سر تاکتیک های پلیس و نژادپرستی در آمریکا

این وضعیت باعث شهرداران سراسر کشور برای حذف مؤتلفه مجسمه و نمایش از پارک ها و دیگر اماکن عمومی.

هیچ یک از دیگر شاخه نظامی اعلام کرده اند سیاست های مشابه به نوار مؤتلفه نمایش بر روی پایه. ارتش مواجه شده است و انتقاد خود را برای تصمیم گیری به redesignate پایگاه به نام مؤتلفه رهبران.

دریایی سپاه’ سیاست جدید ایالات متحده است که فرماندهان باید قدرت را به “نگاهی منطقی لازم و قانونی اقدامات لازم برای حفظ نظم و قانون و حفاظت از نصب و راه اندازی پرسنل و اموال.”

مجاز بازرسی مناطق شامل نه تنها کار مناطق بر پایه, اما همچنین ذخیره سازی اتاق, مناطق تفریحی حمام و چهارم زندگی — شامل باز-خلیج سربازخانه و پهلوگیری کشتی, schoolhouses و متری یا خارجی ایوان در دولت متعلق به مسکن است.

“این شامل اما نه محدود به توصیفاتی از مؤتلفه نبرد پرچم در خودرو سپر تابلوچسبها لباس و پوشاک” سیاست متحده است.

فرماندهان مجاز نیست برای انجام بازرسی به صورت متفق موارد در فرد بازداشتگاه اتاق اختصاص داده قالبهای کوله پشتی خودروهای شخصی و یا نظامی مسکن.

این ممنوعیت اعمال نمی شود به دولت پرچم که ترکیب مؤتلفه پرچم دولت-صدور پلاک با یک تصویر از پرچم یا مؤتلفه سربازان قبر سایت.

سیاست نیز نمی شود به مناطق که در آن پرچم نمایش داده شده برای اهداف آموزشی از جمله موزه ملی دریایی سپاه و یا ورود به سطح آموزش های سایت از جمله دریایی سپاه استخدام انبار.

— Gina Harkins را می توان در رسید gina.harkins@military.com. او در توییتر دنبال کنید @ginaaharkins.

مرتبط: Top دریایی توضیح می دهد که چرا او را منع مؤتلفه پرچم در پایگاه

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de