هوستون — اف بی آی روز سه شنبه گفت که بررسی آن نقاط به تنها یک مهاجم در تیراندازی در تگزاس پایگاه هوایی نیروی دریایی روز پس از اینکه آژانس پیشنهاد شخص دیگری که ممکن است شل باشد.

FBI نظارت ارشد ساکن عامل Leah Greeves هفته گذشته گفت که محققان مشغول به کار بودند برای تعیین اینکه آیا یک دوم person of interest شد در پی تیراندازی در ایستگاه هوایی نیروی دریایی کورپس کریستی. پنج حمله از سمت چپ ملوان زخمی شده و فرد مسلح کشته شدند.

جزئیات بعدی: نظامی توقف-حرکت سفارشات برداشته شود بلافاصله در برخی از پایگاه های

اما آژانس هوستون گفت که در توییتر شنبه گفت که “در حالی که وجود دارد نگرانی اولیه در مورد یک پتانسیل نفر دوم از علاقه شدید تحقیقات ما در حال حاضر به این باور وجود ندارد.”

اف بی آی نیز تکرار شده است که این تیراندازی در حال بررسي است به عنوان یک “ترور مربوط به حادثه” بدون توضیح در آنچه که بدان معنی است. دو نفر از مقامات آشنا با این تحقیقات که قبلا به اسوشیتد پرس گفت که عوامل بررسی شد رسانه های اجتماعی پست های آنها بر این باورند که تیرانداز ساخته شده ابراز حمایت از گروه های افراطی از جمله القاعده در شبه جزیره عربستان.

مقامات شناسایی مسلح به عنوان 20 ساله آدم سلیم Alsahli یک کورپس کریستی ساکن شده بود که یک دانش آموز در یک کالج محلی. ماموران امنیتی به ضرب گلوله کشته و پس از او آتش گشودند در حالی که تلاش برای درایو یک کامیون از طریق یک پایه ورودی دروازه.

اف بی آی گفت: Alsahli بود سوریه متولد شهروند آمریکایی. یک سخنگوی آژانس بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

این مقاله در نوشته شده بود توسط آسوشیتد پرس از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

مرتبط: “او به خوبی انجام می دهند:’ Esper مورد بحث جوان ملوان که در زمان پایین کورپس کریستی مسلح

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im