پاسکو, Wa. — یک Franklin County معاون بود در نیمه راه در داخل دانته R. Jones’ ماشین که دریایی سابق آمریکا ضربه زدن به گاز.

زمانی که معاون کودی Quantrell باز آتش او دوخته بود و ترس او کشیده بود زیر ماشین به عنوان جونز کشیده دور او گفته محققان.

معاون کاهش یافت فرود چهره را در پیاده رو در حالی که جونز — ضرب مجروح با هفت گلوله زخم — نگهداری رانندگی.

جونز که هیچ اسلحه نمی دور. ماشین خود را داشت و در خارج از جاده در یک باغ. و 28 سال قبل از درگذشت پزشکان می تواند او را به یک بیمارستان است.

هفت ماه تحقیقات ویژه تحقیقات واحد به جونز’ Nov. 18 مرگ بود به تازگی به پایان رسید.

آن را در حال حاضر در دست Franklin County دادستان شاون سانت برای تعیین اگر Quantrell توجیه بود در تیراندازی جونز و یا اینکه آیا معاون باید با اتهامات جنایی.

جونز در متامفتامین احتمالا توهم و نه اقدام منطقی در ساعت منجر به تعقیب و گریز خودرو با نمایندگان در روستایی Franklin County, با توجه به نزدیک 1,900 صفحه گزارش به دست آمده از طریق یک درخواست سوابق مشترک با Tri-City هرالد.

این سیو بررسی شد و رهبری ریچلند پلیس سروان. جف تیلور که نظارت یک واحد از کارآگاهان از بنتون و فرانکلین شهرستانهای استان است.

این گزارش باعث می شود هیچ توصیه در مورد اینکه آیا Quantrell عمل به درستی تحت قانون.

مجموعه ای از مصاحبه ها, گزارش ها و شواهد بیشتر توصیف این هفته, روز, ساعت و دقیقه که منجر به جونز’ مرگ در حدود 30 مایلی شمال پاسکو در نزدیکی حوضه شهرستان.

این گزارش شامل نمی شود تصویری از این حادثه به دلیل کلانتر, ندارد, دوربین های بدن و اتومبیل های گشت ندارد dash cam سیستم.

جونز’, دوستان, خانواده و دیگران مطرح کرده اند نگرانی های تازه در مورد مرگ او در پی اخیر Black Lives Matter تظاهرات.

این مورد یکی از دو مربوط به مردان سیاه پوست کشته شده توسط Tri-Cities افسران در ماه های اخیر هنوز تحت بررسی است.

سانت گفته هرالد روز جمعه او هنوز هم در انتظار شواهد نتایج آزمون از واشنگتن گشت Crime Lab قبل از تصمیم گیری در این مورد است.

سربازی

جونز در رشد اتللو و همچنین زمان صرف شده در سه شهرستانها پس از مادر او ناپدید شد زمانی که او 15 این گزارش نشان داد.

او در خدمت دو با استقرار تفنگداران دریایی در اردن و سوریه است.

پس از خروج ارتش جونز در آریزونا زندگی می با پدرش. او به واشنگتن نقل مکان کرد دولت هشت سال قبل از او کشته شد.

دوستان گفت که او هنوز هم می دیدن مادر بزرگ خود را در جدول اعداد.

در آن زمان او یک دوست گفت: در Facebook پست که او یک “نوع روح و روح و روان” بود که اجازه پایین توسط وزارت امور جانبازان و سیستم بهداشت و درمان پس از خدمت به کشور خود.

خانواده و دوستان گفته SIU محققان که جونز عمیقا تحت تاثیر آنچه که او را دیدم در خارج از کشور از جمله مرگ سربازان همکار و بدن کودکان است.

جانبازان و امور پزشکان درمان جونز اما ضربه او را با مشکلات عملکرد در جامعه, از جمله مشکل در پایین نگه داشتن یک کار در یک فروشگاه سخت افزار و یا یک رستوران و گفت این گزارش.

دوستان گفت که او در نظر گرفته شد 90 درصد معلول با اختلال استرس پس از سانحه.

“یکی از نزدیک مادرانه رقم در زندگی خود را توصیف او به عنوان” دختر یک دیو در حالی که خدمت در سوریه,'” پلیس نوشت.

یک هم اتاقی سابق گفت: جونز ‘pro-پلیس’ و حمایت از پلیس. او با تعجب به یاد بگیرند جونز کشته شده بودند در یک درگیری با ماموران.

تنها مشکل دیگر با پلیس بود خاطی حادثه از 10 سال پیش که شامل یک آسیب دیده حصار در پاسکو.

دوستان گفته محققان که جونز یک مشکل آشامیدنی و دوست دختر سابق گفت: او معتقد بودند او با استفاده از مواد مخدر قبل از تعویض به الکل است.

مت در سیستم

در حالی که دیگر دوستان و بستگان اعتقاد جونز رایگان مواد مخدر وجود سطح بالایی از مت در بدن او شب مرگ او با توجه به یک تجزیه و تحلیل از خصوصی crime lab.

این گزارش گفت: آن را در یک سطح شناخته شده است به علت “خشونت آمیز و غیر منطقی رفتار” از جمله توهم در کاربران.

نزدیک به سه ساعت قبل از جونز به ضرب گلوله کشته شد او دیده می شد حدود 30 مایل در ساعت 12:40 a. m. a مفت دوربین امنیتی قدم زدن در خارج از ریچلند صفحه اصلی.

“این ویدئو را نشان می دهد جونز ضربه زدن بر روی درب و پس از آن صحبت به عنوان اگر وجود دارد این است که کسی با او” نوشت تیلور در گزارش. “مکالمه او است که با داشتن به نظر می رسد نشان می دهد که او نه با واقعیت و نه اقدام عقلانی.”

اما دو نفر از جونز’ دوستان گفته محققان آن را غیر معمول برای او به صحبت کردن با خود و آن معنی نیست که او از کنترل خارج شد.

مردم زندگی در خانه نمی دانم جونز و یا چرا او را در خانه خود را و آنها را به نام پلیس. جونز رفته بود توسط ماموران وارد شدند.

محققان مطمئن نیستند که در آن او رفت و بعد از او دیده می شود به سرعت در شمال Franklin County است.

سرعت از طریق مه

در 2:45 a. m. a, Franklin County صاحب خانه به نام اضطراری کنندگان در مورد یک ماشین پارک شده در جلوی خانه خود را با استریو انفجار.

سه معاونین کلانتر شد گشت زنی در منطقه ای که شب و رهبری که در راه است. معلوم نیست اگر بود که جونز به این دلیل که ماشین رفته بود زمانی که اولین افسر وارد شده است.

اما در 3:08 صبح یک ماشین رفتن 82 مایل در ساعت سرعت گذشته Franklin County Sgt. گوردون Thomasson پس از او جستجو برای سدان در موسیقی با صدای بلند گزارش. او سعی کرد تا به ماشین اما از آن ناپدید شد در مه.

Thomasson 15 سال کهنه کلانتر, گفت که او فکر راننده ممکن است از دست دادن کنترل در تقاطع تیلور آپارتمان و Ringold جاده ها به طوری که او رهبری است که جهت.

Quantrell و معاون اندرو گاردنر همچنین رفت که در راه جداگانه اتومبیل های گشت.

“به عنوان گروهبان. Thomasson با نزدیک شدن به تقاطع او را دیدم که این خودرو تا به حال آهسته و به نظر می رسد انتظار برای خودروی پلیس را به عقب به او گفت:” این گزارش.

هنگامی که او نزدیک ماشین با سرعت در جاده 170. Thomasson دنبال کرد اما هنوز روشن خود چراغ اضطراری. نزدیک او رو به ماشین بود 200 متری و گفت: dispatchers او هرگز به اندازه کافی نزدیک به خود را فعال چراغ.

وقتی که گروهبان گذشت دیویس خط او خال خال نمایندگان دیگر پشت سر او. او اجازه Quantrell و گاردنر را با سرب در نزدیکی تقاطع با شفیلد جاده زیرا او می خواهم کشش به حال مشکلات با ماشین خود را به عنوان او به دنبال این شتابگر.

در 3:19 صبح Quantrell به جونز که دوباره متوقف شده بود در تقاطع. جونز مکث طولانی به اندازه کافی برای Quantrell به شماره پلاک.

“معاون Quantrell اظهار داشت که او (اورژانس) چراغ بودند و پس از این خودرو در زمان خاموش از توقف او در آژیر به عنوان به خوبی و به دنبال خودرو گفت:” این گزارش. اما جونز متوقف نمی و معاون دنبال کرد.

ناگهان جونز “ترمز چک” به سرعت stomping روی ترمز.

Quantrell را در ماشین گشت نزدیک ناودان به جونز’ بعد گفتن محققان تنها راه او اجتناب شود آن را با رفتن به خط می دوزند از دو خط جاده ها است. و جونز در زمان خاموش دوباره.

تیراندازی

که در آن نقطه در 3:23 صبح Thomasson به نام تعقیب و Quantrell و گاردنر خاموش کردن چراغ اضطراری.

اما دوباره آنها بر آمد جونز متوقف شده در جاده و Quantrell برای اولین بار بود به درایو خود را به مدنی. معاون شده بود با کلانتر, حدود یک سال پس از کار در اجرای قانون برای Yakama ملت و کری اداره پلیس.

“همانطور که او نزدیک به خودرو معاون Quantrell اظهار داشت که او را دیدم مشکوک و خودرو را معکوس چراغ آمده است,” او گفت:. “خودرو و سپس شروع به حمایت در نرخ بالای سرعت به سمت معاون Quantrell را در ماشین گشت.”

جونز متوقف بعدی به Quantrell را درب سمت راننده.

Quantrell کشیده تفنگ خود را و پا باز مدنی را درب مسافری و سفارش جونز بود که به تنهایی برای نشان دادن دست خود را و به او بگویید که او تحت بازداشت است.

جونز به دنبال او اما گفت که هیچ چیز Quantrell محققان گفت. معاون crawled شده به ماشین با قصد گرفتن کلید برای خاموش مدنی موتور.

او در نیمه راه در داخل زمانی که جونز قرار دادن ماشین به دنده و شروع به رانندگی گفت: این گزارش.

“زمانی که ماشین شروع به سرعت بخشیدن به معاون Quantrell گفت: او دوخته بین صندلی و درب خودرو” این گزارش گفت:. “(او) می ترسید او خواهد بود مواد مخدر زیر ماشین و یا بیش از زد. ترس است که او خواهد بود به شدت مجروح و یا کشته شدن او مرخص خود handgun در راننده در تلاش برای متوقف کردن او را.”

قبل از معاون افتاد او اخراج پنج تن از 16 دور در تپانچه. جونز برخورد کرد و هفت بار گفت: گزارش.

جونز سوار یک نیم مایل قبل از اینکه ماشین خود نوسان به یک باغ خاموش Sagehill جاده ها است. نمایندگان دنبال کرد و پس از قرار دادن او در دستبند, تلاش برای متوقف کردن خونریزی توسط اعمال فشار و گیتس گفت: گزارش.

جونز گفت: هیچ چیز در صحنه و یا در آمبولانس. او در راه خود را به بیمارستان.

Quantrell بود برای درمان آسیب های دست و زانوی خراشیده.

Thomasson گاردنر و Quantrell تمام شد در ابتدا قرار داده شده در پرداخت را ترک کنند پس از عکسبرداری اما پس از بازگشت به وظیفه فعال است.

این مقاله نوشته شده توسط کامرون Probert از سه شهر هرالد بود و از نظر قانونی مجوز از طریق تریبون محتوای آژانس از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Tri-City هرالد. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im