آنکارا — رجب طیب اردوغان روز دوشنبه گفت که او تا به توافق با همتای آمریکایی خود دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که می تواند نوید بخش یک “عصر جدید” در مورد لیبی است.

اردوغان ساخته شده از اظهار نظر در یک مصاحبه تلویزیونی پس از یک تماس تلفنی با رئیس جمهور آمریکا را استادانه درست شده در توافق رسیده است.

“پس از مذاکرات در روند انتقال در لیبی عصر جدید می توانید شروع به میان ترکیه و ایالات متحده آمریکا” اردوغان گفت: شبکه دولتی تی آر تی. “ما تا به حال برخی از موافقت نامه.”

پیشتر با انتشار بیانیه ای گفت: اردوغان و تهمت موافقت کرده بود تا برای ادامه همکاری در لیبی.

ترکیه برای حمایت از ارتش لیبی در سازمان ملل حمایت دولت در طرابلس کمک کرده است تغییر تعادل در این کشور اجازه می دهد طرابلس مبتنی بر نیروهای خود را برای تصرف پایتخت فرودگاه و به دست آوردن دست بالا در برابر رقیب شرق مبتنی بر نیروهای به رهبری خلیفه Hifter.

Hifter را به نیروهای مورد حمایت امارات متحده عربی و مصر و همچنین فرانسه و روسیه است. این طرابلس مبتنی بر دولت دریافت کمک های از قطر به ایتالیا و ترکیه که به شدت از آن حمایت نظامی در ماه های اخیر.

اردوغان گفت که به زودی نیز بحث در مورد وضعیت در لیبی با همتای روسی خود ولادیمیر پوتین.

این مقاله در نوشته شده بود توسط آسوشیتد پرس از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im