ویلمینگتون — گارد ساحلی ایالات متحده آمریکا کاتر سعی و کوشش خود را نهایی خروج از بندر شهر در روز یادبود.

سعی و کوشش است که لنگر در پای شاهزاده خیابان را ترک پورت آن از بیش از 25 سال در روز دوشنبه USCG چهارشنبه اعلام کرد.

برش خواهد سر از ویلمینگتون به انجام یک گشت در حمایت از هفتم گارد ساحلی منطقه قبل از عنوان جدید خود homeport در پنساکولا فلوریدا.

“گذشته و حال خدمه سعی و کوشش باید واقعا قدردانی از حمایت از ویلمینگتون جامعه در طول سال می بردند”. لوقا Slivinski افسر فرمانده از سعی و کوشش. “ما و استقبال از ارتباط خاص بوده است و ما را از دست ندهید تماس با گارد ساحلی شهر ویلمینگتون خانه ما, اما ما مشتاق به کشتی سوار در ماجراجویی ایجاد یک خانه جدید بندر پس از این گشت.”

در اوایل سال جاری گارد ساحلی گفت: این جابجایی به دلیل در بخشی به یک تغییر جدید خود 360 پا دریایی گشت برش است که نمی تواند نگهداری توسط امکانات موجود در ویلمینگتن.

سعی و کوشش خروج را به پایان دادن به گارد ساحلی طولانی-تاریخ ایستاده در مرکز شهر ویلمینگتون.

در سال 1792 آژانس اولین برش سعی و کوشش من بود مستقر در ویلمینگتون را riverfront. فعلی سعی و کوشش پنجم است که در اصل و نسب.

ویلمینگتون که اولین گارد ساحلی شهرستان در سواحل شرق را هنوز هم حفظ USCG ایستگاه به عنوان ایستگاه در Wrightsville ساحل و بلوط جزیره است.

___

این مقاله در نوشته شده بود توسط شکارچی اینگرام از ستاره-اخبار ویلمینگتون N. C. بود و از نظر قانونی مجوز از طریق تریبون محتوای آژانس از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 ستاره-اخبار ویلمینگتون N. C.. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de