Black Lives Matter. ما در Food52 در حال ویران قتل جورج فلوید Breonna تیلور Ahmaud Arbery تونی McDade, Dreasjon نی و بسیاری دیگر. این پوشش می ایستد در همبستگی با جامعه سیاه و سفید. ما امیدواریم که آن را به عنوان یک خدمت مفید و مهم منابع بیشتر به antiracism کار در جامعه ما است.


در پی وحشتناک بی عدالتی دیده ایم به سمت سیاه و سفید جامعه—به خصوص در چند هفته گذشته—ما از موضع ایران در مبارزه با ضد سیاهی و نژادپرستی سیستماتیک در کشور ما است. سکوت و همدستی.

ما می دانیم که ما اول باید نگاه خودمان را به عنوان یک شرکت است که ما باید کار را به انجام برای قرار دادن کلمات ما به قطعی زاد نژادپرستی عمل است. ما متعهد به مستمر خود سؤال به گوش دادن و به آموزش خود را به انجام بهتر و بهتر شود—نه فقط امروز بلکه هر روز پس از بیش از حد.

در حال حاضر در اینجا برخی از منابع مفید ما در حال تبدیل شدن به برای هر دو آموزش و پرورش و که در آن به ارسال کمک های مالی. این به هیچ وجه یک لیست جامع و ما همچنان برای اضافه کردن به آن را به عنوان ما در مورد یادگیری بیشتر در سازمان هایی که نیاز به پشتیبانی ما. ما امیدواریم که این بخش نظر می تواند به بالا بردن سطح آگاهی برای هر معنی دار سازمان شما نمی بینید در این لیست—لطفا آنها را در زیر ذکر و سردبیران ما به روز رسانی خواهد شد بر این اساس.

ما ادامه خواهد داد برای به اشتراک گذاشتن منابع در حمایت از جامعه در تمام هفته—spotlighting آن صاحبان کسب و کار کوچک و نویسندگان و سازندگان—و همچنین به عنوان متون آموزشی در antiracism کار می کنند.

سیاست

 • جنبش برای سیاه و سفید زندگی می کند. گروهی از سازمان های “ایجاد یک چشم انداز مشترک و دستور کار سیاست را به نفع خود حقوق به رسمیت شناختن و منابع برای مردم است.”
 • کمپین صفر.
  بر اساس تحقیقات سیاست راه حل برای پایان دادن به خشونت پلیس در امریکا است.
 • خودآگاه بچه. “آموزش و پرورش, تحقیقات و سیاست های سازمان اختصاص داده شده به کاهش تعصب و ترویج مثبت توسعه هویت در جوانان است.”
 • برابر عدالت ابتکار. حقوقی حمایت سازمان کار برای پایان دادن به جرم حبس و نژادی و بی عدالتی در آمریکا
 • این Antiracism تحقیقات و سیاست های مرکز. ماموریت: “بررسی نژادی مشکلات نو, نوآوری و پخش عملی سیاست راه حل و کار با سیاستگذاران برای اجرای آنها.”

عدالت اجتماعی

 • Black Lives Matter. سازمان جهانی کار به پایان سفید برتری و ظلم و ستم از جوامع است.
 • NAACP صندوق دفاع حقوقی. سازمان دفاع از حقوق مدنی بر علیه نژاد مبتنی بر تبعیض و سوی سیاسی, آموزشی, اجتماعی و برابری اقتصادی.
 • اصلاح بلوک. ائتلاف دفاع از مینیاپولیس به “محروم از پلیس و سرمایه گذاری در دراز مدت جایگزین.”
 • قانون فقر جنوب مرکز. حقوقی حمایت سازمان مبارزه با تعصب و نفرت است.
 • سیاه زنان طرح. سازمان غیر انتفاعی توانمند سازی زنان و دختران و شکستن جنسیت و نژاد موانع.
 • نشان دادن برای عدالت نژادی. “شبکه ملی افراد و گروه های کاری برای تضعیف سفید برتری و کار به سمت نژادی عدالت است.”

رسانه

وثیقه بودجه

لیست جامع از وثیقه صندوق حمایت از معترضان در سراسر کشور را می توان یافت در اینجا, اینجاو اینجا. شما می توانید کمک مالی به کسانی که در گروه های خاص و یا تقسیم یک کمک مالی. همچنین در نظر گرفتن حمایت از وثیقه پروژهغیر انتفاعی کار به “جلوگیری از حبس و مبارزه با نژادی و نابرابری اقتصادی در وثیقه سیستم.”

در زیر چند از بودجه است که به دنبال بحرانی و مداوم پشتیبانی می کند.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im