یک مدال افتخار اهدا شد به ارتش پیاده نظام برای قهرمانی در طول جنگ آمریکا و اسپانیا شده است به فروش می رسد برای $14,000 یورو یا حدود 15,500 یک مونیخ مبتنی بر خانه حراج تایید پنج شنبه.

فروش پس از طرفداران از جمله تگزاس جمهوریخواه ایالت و سناتور ” تد کروز و ملی مدال افتخار موزه برگزار اواخر کمپین برای توقف مزایده از مدال گفت: آن آسیب عزت ملت بالاترین جایزه برای مبارزه با شجاعت. آن را متعلق به Pvt. توماس کلی به دست آورده است که آن را در سال 1898 در حالی که مبارزه در سانتیاگو کوبا.

جزئیات بعدی: سپاه تفنگداران دریایی را تعطیل کاهش 7 خزه به عنوان نیروی آماده برای تغییر

اما آلمانی حراج خانه هرمان-Historica است که توسط قانون ایالات متحده از طریق رفت و با فروش. لیست سایت را نشان می دهد فقط یک پیشنهاد; مدال در نهایت رفت و برای چهار بار پیشنهاد شروع از 3000€.

برنارد Pacher مدیر عامل هرمان-Historica گفت ستاره و راه راه است که او قبلا به فروش می رسد چهار مدال افتخار و اضافه شده است که فروشنده یک فرد خصوصی “به دنبال به گوشت گاو تا حقوق بازنشستگی خود را.”

از نظر شنبه هرمان-Historica کارمند تایید مدال فروش اما خواسته که بیشتر نمایش داده شد از طریق ایمیل ارسال می شود. یک ایمیل پرس و جو نمی دریافت یک پاسخ فوری.

در حالی که فروش و داد و ستد کالا از مدال افتخار است غیر قانونی در ایالات متحده قانون است نه الزام آور بین المللی فروشندگان.

دیو Knaus سخنگوی ملی مدال افتخار موزه گفت: Military.com که این موزه به دنبال خریداری شده که مدال و به فکر آینده مراحل. او گفت: این موزه در حال حاضر در حال گردآوری داده های تاریخی در دو مدال دیگر که از دست رفته اند و یا دست به دست.

تلاش برای قرار دادن یک بازمانده نسبی از کلی که در سال 1920 تا به حال نشده است موفق Knaus گفت.

با توجه به کلی مدال استناد او “gallantly با کمک نجات زخمی ها از در مقابل خطوط و در حالی که زیر آتش سنگین از دشمن است.”

— امیدوارم که هاج سکک را می توان در رسید hope.seck@military.com. او در توییتر دنبال کنید در @HopeSeck.

مرتبط با: سناتور خواستار Pompeo برای نجات سرباز مدال افتخار از حراج

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im