وزیر دفاع و فرمانده, ناحیه کلمبیا, گارد ملی باید هر دو دستور داد تحقیقات به گزارش ارتش گارد هلیکوپتر است که به نظر می رسد به پرواز خطرناکی پایین بیش از جمعیت معترضان دوشنبه شب.

ارتش UH-60 Black Hawks و UH-72 Lakota هلیکوپتر به پرواز در آمد پایین به اندازه کافی بیش از تظاهرکنندگان بودند که با هجوم به منطقه 7 بعد از ظهر حکومت نظامی به لگد کردن باقی مانده در جمعیت, فیلم های گرفته شده توسط آن بر روی زمین نشان می دهد.

جزئیات بعدی: این فعال وظیفه واحدهای مستقر به DC منطقه برای تظاهرات

“من برگزاری همه اعضای منطقه کلمبیا گارد ملی به بالاترین استانداردهای. ما زندگی و کار در منطقه و ما اختصاص داده شده به خدمات ما ملت” مسلح ، ژنرال ویلیام واکر فرمانده DCNG گفت: در انتشار اخبار ارسال شده در فرمان ، “من به کارگردانی تحقیقات فوری به ژوئن 1 حادثه است.”

روز چهارشنبه وزیر دفاع علامت Esper همچنین گفت که او نگران گزارش های منتشر شده را دریافت کرده بود و تا به حال کارگردانی ارتش, منشی, رایان مک کارتی برای بررسی این موضوع. آن روشن نیست و در عین حال او گفت که تا به حال کارگردانی روگذر و یا آنچه در آن در نظر گرفته شده بود برای به انجام رساندن.

“کسانی که برخی از اطلاعات ما به اذیت کردن نظر که کارگردانی آن را” Esper به خبرنگاران گفت: در سومین جلسه.

Esper گفت: او می خواهم دریافت گزارش های ضد و نقیضی در مورد این موضوع از جمله یکی که هلیکوپتر از آنها خواسته شده بود با اجرای قانون برای ارزیابی یک گارد ملی بازرسی از هوا. اگر چه حداقل یکی از این هواپیما با مته سوراخ پزشکی و نشانه های او گفت: او را درک ماموریت خود را به یک medevac.

“هنگامی که شما در حال فرود است که کم در این شهر به نظر می رسد نا امن به من,” او گفت:. “ما باید برای پیدا کردن آنچه در جریان است.”

این DCNG گفت: در آن آزادی بود که به دنبال استفاده از یک تخلیه پزشکی هلیکوپتر بود که اختصاص داده شده به نیروی کار مشترک DC عملیات.

این پلها رخ داده است پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سخنرانی بعد از ظهر دوشنبه متعهد به استفاده از تمام فدرال و منابع نظامی در دسترس است اگر متحده قرار نیست پایان دادن به غارت و شورش های خشونت آمیز بودند که مشتعل پس از مرگ جورج فلوید یک غیر مسلح سیاه, مردی که 25 مه پس از گرفته شدن به مینیاپولیس پلیس بازداشت کرده است.

Esper پیوست مغلوب ساختن پیشی جستن در یک شنبه تماس با فرمانداران که در آن رئیس جمهور خواست متحده به گرفتن بسیار سخت تر در تظاهرات. طی تماس که به بیرون درز شد واشنگتن پست Esper گفت: “ما نیاز به تسلط بر battlespace.”

همچنین دوشنبه وزیر دفاع علامت Esper دستور داد حدود 1600 فعال-سربازان وظیفه از هجدهم هوابرد سپاه برای اعزام خارج, d. C. در صورت نیاز. استقرار متشکل از یک گردان پیاده نظام از 82nd Airborne Division; 16 نظامی به مقر پلیس فورت براگ در کارولینای شمالی; و 91 MP گردان از فورت درام نیویورک.

مقامات دفاعی به نام گردان پیاده نظام در یک شنبه شب اعلام, اما, واحد تعیین شده است به عنوان نیروی کار 504.

علاوه بر فعال وظیفه واحد سی گارد شده است به طور کامل فعال می شود و بیشتر نیروهای فرستاده شده به منطقه از یوتا, New Jersey, ایندیانا, کارولینای جنوبی و تنسی برای حمایت از اجرای قانون محلی است. در مجموع بیش از 20 ، 000 سرباز گارد مستقر شده اند در سراسر کشور در واکنش به ناآرامی های مدنی.

واکر دستور تحقیق و تفحص از پایین پرواز هلیکوپتر مانور “برای اطمینان از همه درگیر با پیروی قابل اجرا رویه و مقررات ایمنی” انتشار متحده است.

— متی کاکس را می توان در رسید matthew.cox@military.com.

مربوط به: ‘هر آمریکایی باید خشم’ در پلیس انجام در جورج فلوید مرگ Goldfein می گوید:

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im