نزدیک به 200 خلبانان را انتخاب کرده اند به ماندن در نیروی هوایی ایالات متحده به عنوان عمده شرکت های هواپیمایی در عمل ظرفیت محدود در طول COVID-19 شیوع به شدت کاهش تعداد پروازهای تجاری در سراسر جهان است.

در حالی که این سرویس هنوز جمع آوری اطلاعات “171 خلبانان تصویب شده و برای اقامت های گذشته اصلی خود بازنشستگی یا جدایی تاریخ” از ماه مارس نیروی هوایی سخنگوی مسلح ، Malinda سینگلتون گفت: در یک ایمیل پنج شنبه. او با ارائه یک تفکیک انواع خلبانان — جنگنده بمب افکن ترابری و غیره. — که تمدید وظیفه خود را.

جزئیات بعدی: Mattis می شکند سکوت مغلوب ساختن پیشی جستن تقبیح تفرقه به عنوان تظاهرات خشم

این سرویس همچنین آماده شدن برای این احتمال که furloughed خلبانان شرکت هواپیمایی ارسال خواهد شد درخواست برای بازگشت به وظیفه فعال در نیروی هوایی آمده Oct. 1 سخنگوی گفت. تحت Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی و یا مراقبت, قانون تصویب شده در اواخر ماه مارس هواپیمایی شغل شده اند امن به عنوان شرکت های ممنوع از برش حقوقی واجد شرایط خود را تا این تاریخ. کارشناسان پیش بینی کاهش چشمگیر در هواپیمایی مشاغل زمانی که این محدودیت برداشته شده است.

“در این زمان آن است که خیلی زود به بگویید که چه کسانی اثرات ممکن است به عنوان مراقبت عمل ممنوع اخراج و furloughs در شرکت های هواپیمایی تا اکتبر. 1,” سینگلتون گفت. “ما در حال نگه داشتن یک ساعت مچی نزدیک در وضعیت; شناخت چالش های صنعت هواپیمایی است رو به ما ارائه گزینه های برای امتیاز افسران به باقی می ماند در وظیفه فعال که در غیر این صورت تا به حال برنامه ای برای ترک.”

هواپیمایی تلاش های استخدام بوده و بزرگترین عامل مشکلات رانندگی در خلبان نگهداری و تولید, خدمات, مقامات گفت: در سال های اخیر است. خطوط هوایی تجاری شد و نظامی را رقیب اصلی در سراسر کشور کمبود خلبان.

نیروی هوایی آمد تا 2,100 خلبانان کوتاه از 21,000 آن مورد نیاز در سال مالی 2019. در ماه فوریه این سرویس گفت: این امر نیز سقوط کوتاه از هدف خود برای تولید 1,480 جدید خلبانان در سراسر نیرو تا پایان سال مالی سال 2020 است.

اما در ماه آوریل از سر هوا آموزش و پرورش و آموزش فرماندهی گفت: COVID-19 همه گیر ممکن است آهسته نرخ خلبانان ترک نیروی.

“ما تمایل به دیدن آن [خدمات اعضا که] ممکن است گرفتن و یا کسانی [که] به تازگی بدست می خواهید به بازگشت به خدمات در داخل از ما نیروی هوایی” ژنرال براد Webb به خبرنگاران گفت: در طول یک تماس تلفنی از پنتاگون. “من انتظار دارم که ما می بینیم برخی از آن به درجه ای است که کمک خواهد کرد که کاهش [خلبان کمبود].”

وب در مقایسه با بیماری همه گیر به 9/11 حملات پس از آن بسیاری از خدمات اعضای بازگشت به وظیفه و یا تمدید تورهای خود را. نظامی نیز شاهد افزایش نیروهای جدید پس از حملات.

“این یکی دیگر از [سناریو] که ما قصد داریم به بررسی در یک هفته اگر نه روزانه, اساس,” او گفت: اشاره به شیوع بیماری ممکن است در اثر احتباس و استخدام.

“در حالی که آن را خیلی زود به دانستن اثرات کامل از COVID-19 در پرواز آموزش خط لوله ما می دانیم که از آن خواهد شد موثر,” Webb گفت.

— Oriana Pawlyk را می توان در رسید oriana.pawlyk@military.com. او در توییتر دنبال کنید در @oriana0214.

مرتبط با: نیروی هوایی دیگر نمی خواهد رد خلبان متقاضیان برای بودن بیش از حد کوتاه

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im