F-35A مشترک اعتصاب سقوط جنگنده در پایگاه نیروی هوایی Eglin در فلوریدا جمعه شب پس از یک روال شب پرواز آموزشی با توجه به نیروی هوایی.

F-35A Lightning II, اختصاص داده شده به 58 اسکادران جنگنده از 33 جنگنده بال سقوط کرد و حدود 9:30 p. m. به وقت محلی پس از فرود پایه مقامات گفت: در یک نسخه. خلبان که در شرایط پایدار “با موفقیت خارج و منتقل شد به 96 گروه پزشکی بیمارستان در Eglin برای ارزیابی و نظارت بر” آزادی گفت.

جزئیات بعدی: گروه تهدید به شکایت و بیش از نمادهای نازی در جانبازان گورستان

اولین پاسخ دهندگان از 96 آزمون بال در پاسخ به این صحنه, مقامات گفت.

“وجود دارد بدون از دست دادن زندگی و یا آسیب به غیرنظامیان اموال” آزادی گفت. “نام آزمایشی است که منتشر شد در این زمان. این حادثه در دست بررسی است.”

33 جنگنده بال پیشرو در آموزش بال برای F-35 خلبان دانش آموز در پایه. اگر چه F-35 پنتاگون جدیدترین و پیشرفته ترین هواپیماهای قدیمی ترین حمله مشترک مبارزان در ناوگان اقامت در Eglin. این هواپیما بخشی از لاکهید مارتین اولین کم رای اولیه تولید دسته.

F-35 بدبختی علائم دومین حادثه در Eglin در زمان یک هفته.

اف-22 رپتور گذشته سقوط کرد صبح روز جمعه طی یک روال پرواز آموزشی در نزدیکی Eglin.

خلبان قادر به خارج کردن با خیال راحت و به حال ارزیابی شده توسط 96 گروه پزشکی; تصادف رخ داده است حدود 12 مایلی شمال شرقی Eglin در آزمون آموزش و محدوده. بدون آسیب گزارش شده است.

یک تحقیق که بدبختی نیز در حال انجام گفته است.

آخرین F-35 حادثه نشانه دوم آمریکایی F-35 تصادف رخ داده است که stateside در دو سال زمان.

در سپتامبر 2018, سپاه تفنگداران دریایی F-35B اختصاص داده شده به دریایی, جنگنده, حمله, آموزش اسکادران 501 سقوط نزدیک Beaufort, South Carolina. خلبان قادر به بیرون راندن; پس از سقوط پنتاگون مبتنی تمام خدمات انواع stealth fighter با استناد به نیاز به بازرسی بالقوه معیوب سوخت و لوله های داخل موتور قبل از هواپیما اجازه داده شد تا نگاهی به آسمان دوباره.

در آوریل 2019 یک F-35A نوع متعلق به ژاپن سقوط کرد و حدود نیم ساعت بعد از میسوا پایگاه هوایی. ژاپن هوایی Self-Defense Force (JASDF) به این نتیجه رسیدند که خلبان با تجربه سرگیجه — و یا فضایی سردرگمی در طول پرواز — که دلیل خلبان نسل پنجم جت قادر به اصلاح این هواپیما البته در نهایت غوطه وری را به اقیانوس آرام است.

نیروی هوایی است که بزرگترین مشتری برای F-35 با امید به تهیه 1,763 از یک نوع از آن ساز, لاکهید مارتین.

F-35 برنامه را در کل هزینه شده است و پیش بینی شده در بیش از $1 تریلیون بیش از 50 سال خدمات مادام العمر.

پنتاگون تحت فشار قرار دادن لاکهید برای کاهش هزینه ها که در آن می توانید مقامات گفته اند در تلاش برای به دست آوردن هزینه کاهش و به حداقل 80 میلیون دلار در هر جت F-35A نوع.

— Oriana Pawlyk را می توان در رسید oriana.pawlyk@military.com. او در توییتر دنبال کنید در @Oriana0214.

مرتبط با: F-22 تصادفات در نزدیکی پایگاه نیروی هوایی Eglin; خلبان خارج با خیال راحت

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de