خرید ساخت و ساز جدید خانه ؟ خواندن این اول – باب ویلا

جدید ساخت و ساز خانه ارائه می دهد نهایی بوم خالی برای یک خریدار که یک خانه شکار لیست آرزو. آیا وزن این ملاحظات مهم قبل از طراحی و ساخت خانه رویایی خود را.

5 Things to Know Before Buying a New Construction Home

عکس: istockphoto.com

حق انتخاب در خانه می تواند طاقت فرسا با توجه به تعداد متغیرهای درگیر: محل اندازه بودجه و زمان بندی. یکی از اولین تصمیمات شما نیاز به رسیدن به این است که آیا به خرید یک خانه جدید و یا خانه موجود است. خانه ساخت و ساز جدید می تواند جذاب به خریداران که مایل به حرکت به یک خانه با امکانات مدرن و صفر ساییدگی و پارگی. اغلب آنها نیز به خریداران ارائه می دهد فرصت را به درگیر در طراحی و ساخت روند. گفت: آنها برای همه نیست. برای کمک به شما حرکت بزرگ این خرید تصمیم گیری و محدود کردن جستجوی خود را با این راهنمای به بررسی فهم و outs از خرید جدید ساخت و ساز خانه.

Choosing a Builder and Location Before Buying a New Construction Home

عکس: istockphoto.com

1. سمت راست را انتخاب کنید ساز و محل.

شروع به تحقیق معتبر سازندگان خانه در منطقه شما و صحبت های قبلی خریداران خانه در صورت امکان. شما می توانید اطلاعات مشتریان در سایت سازنده وب سایت ها و صفحات رسانه های اجتماعی و یا برای مراجع بپرسید. آن را نیز هوشمند برای رسیدن به دوستان و اعضای خانواده که به تازگی ساخته شده است خانه های جدید و از آنها بخواهید در مورد تجارب خود را. در علاوه بر این به تحقیق در مورد یک ساز شهرت وجود دارد برخی از چیزهایی که کلیدی را در نظر بگیرید در هنگام انتخاب یک سازنده: شروع قیمت خانه و گزینه های سفارشی سازی, سازنده, بیمه, خانه, ضمانت نامه, بسته بندی و معمولی ساخت زمان. درایو را از طریق محله های مختلف برای دیدن خانه در فرد برای ارزیابی کیفیت از خانه ها و به طور کلی احساس از جامعه است.

جدید ساخت و ساز در محله به طور معمول محصول دور از مراکز شهر که در آن بیشتر زمین وجود دارد که می تواند تاثیر خود را در رفت و آمد است. در حال حرکت به یک خانه جدید-ساخت جامعه است و دیگر قدرت پردازش هر چند: ساختمان شرکت دسته همه مجوز استخدام پیمانکاران و مدیریت کل ساخت روند. باید به شما تصمیم به گرفتن بیشتر از یک DIY روش شما می توانید خود را انتخاب کنید قطعه زمین اما شما باید به استخدام هر کس از معماران به پیمانکاران خود را.

2. خانه های جدید ارائه چندین گزینه های سفارشی سازی.

عمده جوشیدن از ساختمان جدید خانه از زمین تا توانایی انتخاب هر تاریخ و زمان آخرین جزئیات از دقیق کف چوب جنگلی لکه برای قرار دادن سوئیچ نوری. فرصت برای سفارشی سازی به طور معمول شامل ساختاری گزینه های طراحی, عناصر بیرونی ارتفاعات و بیشتر. اگر خانه خود را شکار می خواهید لیست طولانی است و شما در حال حاضر به مصالحه, خرید جدید ساخت و ساز خانه ممکن است پاسخگویی به این نیاز بهتر از خرید یک خانه موجود است که ساخته شده به کسی دیگر مشخصات.

اگر شما مشکل تصمیم گیری است اما هنوز هم مانند ایده جدید ساخت, شما می توانید انتخاب کردن برای ویژگی های استاندارد که با سطح پایه قیمت و یا برعکس خرید به طور کامل لود شده مدل خانه. میانه خواهد بود برای پیدا کردن یک خانه است که در حال حاضر تحت ساخت و ساز. اصلی عناصر ساختاری به احتمال زیاد خواهد شد در حال حاضر تعیین می شود اما شما هنوز هم می خواهید به برخی از انتخاب ها در مورد لوازم آرایشی و بهداشتی جزئیات مانند فرش رنگ کانتر و کابینت ،

Consider Costs of Upgrades When Buying a New Construction Home

عکس: istockphoto.com

3. ارتقا را می توان گران در هنگام خرید یک جدید ساخت و ساز خانه.

جدید ترین سازندگان ساخت و ساز ارائه مجموعه ای از طرح های طبقه های مختلف در هزینه بر اساس مجموع مربع تعداد اتاق, چیدمان و طراحی خانه. آگاه باشید که قیمت آگهی ها پایه قیمت است و ممکن است شامل همه کسانی که ارتقا قبلا مورد بحث است. برای دریافت یک نقل قول دقیق قبل از اقدام به ساخت و بررسی تمام موارد اختیاری با سازنده و یا فروشنده و اجازه دهید آنها را می دانیم که ویژگی های برای شما مهم هستند.

Homebuyers با سخت بودجه ممکن است مایل به تنها ارتقاء چند مورد و یا چوب با ویژگی های استاندارد است. (به یاد داشته باشید: شما همیشه می توانید اضافه کردن اضافی و ارتقاء مانند لوستر لامپ ها و یا سفارشی شومینه منتل پایین خط.) آیا اولویت بندی ارتقاء برخی مانند اتاق پسوند اضافی ویندوز, بالاتر از ارتفاع سقف و لوله کشی به این عناصر می تواند هزینه بیشتر در دراز مدت انجام داده اگر نه در پیشبرد.

یک صرفه جویی در پول نکته: انتخاب همه گزینه های طراحی در تعیین چارچوب زمانی برای جلوگیری از هر گونه تغییر هزینه.

4. آگاهی از زمان بندی جدید ساخت.

سرب-زمان برای یک ساخت جدید است که معمولا 8 تا 10 ماه. این می تواند یک معامله شکن اگر شما نیاز به خارج از خانه فعلی خود را با یک تاریخ خاص. اما اگر زمان نیست یک نگرانی و سازنده شما فقط نیاز به یک سپرده در صف مقابل شما ممکن است قادر به ادامه صرفه جویی در پول در حالی که شما صبر کنید برای خانه جدید خود را ساخته شده است. (همه سازندگان متفاوت هستند بنابراین بررسی در مورد پرداخت انتظارات است.) اگر شما به دنبال به سرعت حرکت می کند شما می توانید به طور معمول به پیدا کردن خانه ساخت و ساز جدید است که بیشتر در طول ساخت روند. برخی از سازندگان حتی موجودی سریع نزدیک خانه که شما می توانید حرکت به سمت راست دور.

No Maintenance Issues When Buying a New Construction Home

عکس: istockphoto.com

5. شما نمی خواهد که به نگرانی در مورد هزینه تعمیرات یا نگهداری مسائل در حالی که برای.

اگر واژه ” دلال بالا باعث می شود شما انقباض غیر ارادی ماهیچه, خرید جدید ساخت و ساز خانه ممکن است راه رفتن است. شما نمی خواهد که به نگرانی در مورد سن کوره یا تعجب می کنم اگر سقف تا کنون جایگزین شده است. تور یک ساخت جدید نمی خواهد به نوبه خود منسوخ لوازم ترک در دیوار و یا نشانه ای از آسیب آب. هنگامی که شما خرید یک ساخت جدید همه چیز باید عالی کار بیماری است. هر گونه تعمیرات جزئی و یا لازم است نگهداری خواهد شد و به احتمال زیاد هزینه کمتر در خانه های جدید است.

همانطور که با هر خرید خانه خریداران هنوز هم باید برنامه ریزی بازرسی با گواهی حرفه ای در مورد هر یافته غیر منتظره مانند لوله چکه کن, کرک ویندوز, در معرض ناخن و یا تراشه های رنگ. آماده به نقد و بررسی خود را در خانه جدید گارانتی در پیش بنابراین شما درک چه چیزی پوشانده شده است. برای ساخت و ساز جدید خانه محدود سازنده ضمانت نامه معمولا شامل بدون هیچ هزینه اضافی (بر خلاف خانه های موجود) و به طور معمول پوشش ساختاری تعمیرات تا یک سال.

بیشتر از باب ویلا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im