یکی از راه های مورد علاقه من برای جشن چهارم جولای است با یک قاتل دسر جدول. زمانی که من جوانتر بود من همیشه می خواهم یک beeline برای پای زغال اخته مادر من را انتخاب کنید تا از مورد علاقه ما نانوایی در فلوریدا که در صدر بود با در دست کم دو قاشق از بستنی وانیلی.

امروز من هنوز یک پای زغال اخته متعصب اما من همچنین اضافه شده یک تعداد انگشت شماری از دیگر شیرین و ساده رفتار (فکر می کنم: تارت, یخچال, کیک, بدون اونا بستنی و کوکی ها) به من کارنامه طوری که من می تواند برآورده ولع مصرف هر.

از فوق العاده رنگارنگ ترش بازیگران فصل بهترین میوه ها برای شکلات غوطه ور نعناع بستنی ساندویچ شما می توانید روز جلوتر از زمان در اینجا 17 آسان دستور العمل های دسر برای حفظ bookmark شده برای چهارم جولای تعطیلات.

از فروشگاه ما

1. دری ساندرز ” بدون اونا لیمو تازه بستنی

شما لازم نیست که به نوبه خود بر روی اجاق گاز را به این فوق العاده با طراوت شیرین-ترش لیمو, بستنی با تشکر از این دستور العمل از هلو کشاورز و cookbook نویسنده دری Sanders. فقط آب شور و حرارت هم بزنید و یخ.

2. بو هلو تمشک ترش

شما خواهید بود سخت و فشرده برای پیدا کردن یک مطلب showstopping تابستان دسر از این بو هلو تمشک ترش از ما ساکن پخت pro ارین مک داول. اما نگران نباشید—این ترش را راحت تر از آن به نظر می رسد با یک لیست مواد تشکیل دهنده و فوق العاده-دستورالعمل های ساده.

3. شور شکلات کوکی گندم سیاه

به می گویند که من با وسواس این شکلات گندم سیاه کوکی ها (که فقط اتفاق می افتد به gluten-free) کتمان حقیقت خواهد بود. خالص خود را به عطر و طعم شکلات و نرم crumbly بافت آن را غیر ممکن است که تنها یک…یا شش.

4. تمشک, بستنی ساندویچ

دبستان تازه, تمشک, بستنی و لیمو نارگیل کماج یک یا دو روز پیش از جولای 4th به طوری که همه شما باید انجام دهید که بعد از حرکت شبیه چمچه زنی پشته و خدمت می کنند.

5. نعناع شکلات بندر میله

بندر کافه—شکلات غوطه ور ساندویچ بستنی ساخته شده با نرم شکلات تراشه کوکی ها—ممکن است یک مین چیزی که آنها را بیشتر طراوت درمان بدون توجه به جایی که در جهان شما اتفاق می افتد به.

6. تگزاس یاقوت قرمز, گریپ فروت کیک

روشن, تازه فشرده آب گریپ فروت ستاره در این شورتی,-نرم, کیک, در حالی که نعناع می افزاید: لمس نور به ترد لعاب شیرین که مقداری بیش از بالا همه چیز را به عنوان ساده به عنوان تکان دهنده و مرطوب و مواد خشک را با هم مخلوط لعاب در یک کاسه است.

7. S’mores یخچال کیک

آن را نمی خواهد در تابستان بدون یخچال کیک و این s’mores الهام گرفته از نسخه یکی از ما تمام زمان های مورد علاقه. آن همه مظنونین—کراکر گراهام و ميدانی—به علاوه یک در خانه پودینگ شکلات است که می ایستد در هرشی نوار.

8. بری پودینگ تابستانی

این توت پر از تابستان پودینگ ما از بنیانگذاران مریل Stubbs, نمی تواند راحت تر. شما نیاز دارید فقط نان سفید قند, تابستان, انواع توت ها و کرم های سنگین که خیس یک شبه و تبدیل به یک لایه معطر, کیک اسفنجی.

9. بیل اسمیت ساحل اقیانوس اطلس پای

این باید به عنوان جای تعجب نیست که این نابغه شلاق citrusy پای یکی از محبوب ترین از همه زمان. مشکلات ناسازگار بودن در هشت و مواد (از جمله کره و شکر و نمک) آن را باور نکردنی آسان (برخی ممکن است حتی اسمش را تنبل) و با سلیقه درست مثل تابستان.

10. شاه توت, Rosemary & ماست یخ میآید

را در غربت این چهارم جولای با این شاه توت و ماست یخ میآید که نگاه درست مثل موشک بالا میآید شما تا به حال هر تابستان به عنوان یک بچه.

11. توت فرنگی آهک Crostata

اگر شما واقعا امید به تحت تاثیر قرار دادن دوستان و خانواده خود را با این زرق و برق دار توت فرنگی-آهک crostata. ترش مزه و آب (به جای معمول تر ریواس) به ارمغان می آورد شیرینی در فصل توت فرنگی و مسابقات تا به خوبی با پوسته روغنی.

12. ترد بلغور جو دوسر کوکی ها شکلات تراشه

این بلغور جو دوسر کوکی ها شکلات تراشه ارائه بهترین از هر دو جهان: غنی و در عین حال نه بیش از حد ادویه جویدنی کوکی ها بلغور جو دوسر و caramelly بحران از ترد شکلات کوکی تراشه.

13. Oreo, دسر

در کلمات EmilyC که ایجاد این chocolatey فوق العاده-دستور خامه: “این دسر درست است منجمد سعادت است.” حتی بهتر است آن را کاملا بدون پخت—و سریع بیش از حد.

14. J. کنجی لوپز-Alt ده دقیقه آهک ترقه پای

این دسر به دست آورده نابغه مهر تایید به دلایل بسیاری از جمله این واقعیت است که در آن فقط پنج مواد تشکیل دهنده (از جمله Ritz crackers!).

15. ‘جهان بهترین کیک با موز و نارگیل

این کرکی کاملا شیرین موز و نارگیل کیک کاملا زندگی می کند تا به آن عنوان “جهان بهترین است.” آیا باور من نیست ؟ آن را امتحان کنید و خودتان ببینید.

16. سرد فر کیک پوند

زیبایی این مناقصه کیک پوند است که نه تنها شما می توانید آن را به هر نحوی که دوست دارید (خامه, توت, شما نام آن را) بلکه آن شروع پخت در یک “سرد” اجاق گاز (به معنی آن را تفت دهید).

17. انواع توت ها و کرم کیک

این توت-پر کیک جست و خیز پوشش اما شیرین در مرکز: لمونی پر کردن پنیر خامه ای با انفجار تمشک تازه.


چه دسر شما را شلاق تا این چهارم جولای ؟ به ما بگویید که در نظرات زیر!

جایزه دستور العمل! آسان کیک پنیر کیک

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de