دوباره خز-رایگان سطوح با یکی از این بالا-دارای حیوان خانگی جدا کننده مو.

BobVila.com و شرکای آن ممکن است کسب یک پورسانت اگر شما خرید یک محصول از طریق یکی از لینک های ما.

Best Pet Hair Remover

عکس: istockphoto.com

در حالی که حیوانات خانگی اغلب یک منبع از شادی و آسایش و همدم آنها همچنین می توانید ترک یک مو-بالا بردن بار از خز در هر سطح قابل تصور از خانه است. شرکت با داشتن بیش از ممکن است نیاز شما به طور کامل خلاء روی نیمکت. و زمانی که قرار دادن دور تازه laundered, لباس, مو حیوان خانگی قطعا پیدا کردن یک راه در. اگر شما احساس می کنید که شما سعی کردم هر ترفند زیر آفتاب به نگه داشتن حیوان خانگی مو در خلیج هستند و احساس سرخوردگی از آن زمان به گرفتن دست خود را در بهترین حیوان خانگی مو روب در نهایت پایان دادن به سلطنت مو حیوان خانگی در اموال خود را.

 1. بهترین حیوان خانگی مو غلتک: غلتک ChomChom
 2. بهترین حیوان خانگی مو قلم مو: Brellavi حذف موهای حیوان خانگی برس
 3. بهترین خلاء برای موهای حیوان خانگی: Dyson طوفان V10 حیوانات جارو برقی
 4. بهترین لباس: Evercare Magik برس
 5. بهترین مبلمان: بیسل حیوان خانگی مو کن دستی خلاء
 6. بهترین برای لباس های شسته شده: هوشمند Sheep Premium پشم خشک کن توپ
 7. بهترین برای طبقه: Evriholder FURemover حیوان خانگی حذف مو جارو
 8. بهترین اتومبیل: Carrand 93112 پرز و مو برداشتن قلم مو
 9. بهترین ON-THE-GO: OXO خوب چنگک Furlifter On-The-Go برس
 10. بهترین نظافت برس: پت شسته و رفته حیوان خانگی نظافت برس
Best Pet Hair Remover

عکس: istockphoto.com

به همین دلیل است که بهترین حیوان خانگی حذف موهای خیلی سخت برای پیدا کردن ؟

گزینه های فراوان اما تنها برخی از آنها محصولات با کیفیت خوب. برای پیدا کردن آنها شما باید نگاه را از طریق سرپوش و پوششی از تبلیغات زرق و برق دار. به علاوه وجود دارد همه نوع از حیوان جدا کننده مو—غلطک برس جارو وکیوم—بنابراین انتخاب یکی از بهترین می تواند یک چالش است.

حقیقت این است که شما احتمالا نیاز برای به دست آوردن بیش از یک ابزار برای حذف خز از مواد مختلف سطوح و یا شرایط. در همان زمان, شما قطعا نمی خواهید به تخصیص دادن کل یک پیاده روی در گنجه بزرگ برای مجموعه خود را از حیوان جدا کننده مو.

به صورت دقیق خرید همیشه در نظر گرفتن معیارهای زیر:

 • نوع: آیا شما نیاز به یک ساده استاتیک چسبیده غلتکی برای لباس های خود را? و یا شما نیاز به یک خشک کن-دوستانه دستگاه برای دریافت خز از لباس های شسته شده? یا شاید یک خلاء قوی برای فرش خود را? خواهد خود را به سطوح می تواند آسان تر تمیز با مصلحت عقب و جلو حرکت از یک غلتک و یا با ساده تر یک طرفه ابجو بد و کم مایه از یک قلم مو ؟ بالا انجام حیوان خانگی پاک مو اغلب طراحی شده به اکسل در انجام وظایف خاص است و ممکن است 100 درصد همه کاره است.
 • حجم: آیا شما نیاز به یک remover شما می توانید حمل با شما هر کجا که شما بروید ؟ و یا آیا شما نیاز به چیزی است که نمی خواهد نیاز به استفاده مداوم? در نظر گرفتن اندازه که راحت ترین برای شما.
 • امکانات: آیا تمیز کردن خود دستگاه بود مفید است ؟ آیا “طناب” به معنی شما در حفظ و فراموش کردن را به اتهام آن ، اجازه ندهید بازاریابی ترفندها کور شما در هنگام انتخاب مناسب ترین مجموعه ای از امکانات را برای نیازهای شما.
 • قیمت: بودجه شما چیست ؟ گاهی اوقات یک گزینه گران تر خواهد ثابت و با دوام تر است که می تواند به شما صرفه جویی در پول در دراز مدت. همچنین در نظر بگیرید که آیا محصول شما به خرید نیاز به پر کردن مجدد—در هزینه اضافی.

بهترین حیوان خانگی مو پاک در بازار

به کمک تلاش خود را برای بهترین حیوان خانگی, خز, remover, شروع با این لیست بالا-دارای گزینه های در دسترس آنلاین. این لیست مقایسه بهترین فروش بهترین امتیاز و بیشتر-بررسی مو حیوان خانگی حذف ابزار در بازار است. در میان آنها شما را مشاهده کنید مناسب ترین گزینه برای هر سناریو شما روبرو می شوند. فقط انتخاب یکی که بهترین متناسب با نیازهای شما.

Best Pet Hari Remover ChomChom

عکس: amazon.com

1. بهترین حیوان خانگی مو غلتک: غلتک ChomChom

این ChomChom برس غلتکی غیر قابل اجتناب است هنگامی که برای خرید حیوان خانگی جدا کننده مو. این محصول محبوب و خارج از غرفه را برای خود آسان برای پاک کردن گرد و غبار سلولی و همچنین برای کاربردی بودن در هر دو جهت—نه بیشتر مسواک زدن راه اشتباه و انتشار مجموعه ای از فاجعه. خوب آن bristled طراحی به معنی چسب ورق به جدا کردن و یا دوباره پر کردن. داوران بیشتر تحت تاثیر قرار گرفته با آن تطبیق پذیری به عنوان آن میدارد تا در هر سطح.

Best Pet Hair Remover Brellavi

عکس: amazon.com

2. بهترین حیوان خانگی مو قلم مو: Brellavi حذف موهای حیوان خانگی برس

این قلم مو کوتاه موی, می تواند به طور موثر جمع آوری خز فقط در چند ابجو بد و کم مایه. آن است که دو طرفه و با این نسخهها کار بر روی انواع سطوح و مصالح از جمله لباس, مبلمان و صندلی ماشین. آن خود تمیز کردن پایه است که آسان برای استفاده—فقط با قرار دادن قلم مو از آن بیرون می آید پاک است. اما بهترین بخش ؟ سفر-حجم نسخه Brellavi برس گنجانده شده است با هر خرید.

Best Pet Hair Remover Dyson

عکس: amazon.com

3. بهترین خلاء برای موهای حیوان خانگی: Dyson طوفان V10 حیوانات جارو برقی

این خلاء توسط Dyson محبوب است با صاحبان حیوان خانگی برای توانایی خود را به جلو و سمج ترین موها از فرش پله ها و اثاثه یا لوازم داخلی. آن را به راحتی تبدیل به یک دستی به صورت پله ها و اتومبیل و همراه با چهار پیوست های مختلف برای تطبیق پذیری فوق العاده. طوفان V10 برای سنگین تمیز کردن بدون جثه بسیاری از طناب دار جایگزین. فقط فراموش نکنید که برای شارژ آن است.

Best Pet Hair remover Evercare

عکس: amazon.com

4. بهترین لباس: Evercare Magik برس

این حیوان خانگی حذف موهای قلم مو برای لباس است دو طرفه و با این نسخهها کار فقط به عنوان به خوبی در ملافه و اثاثه یا لوازم داخلی. آن میدارد تا هر چیزی از مو و پرز به گرد و غبار و شوره سر. این امن است برای استفاده از پشم است و به راحتی تمیز— فقط ضربه تند وشدید زدن دست خود را در سراسر و مو می شود منتشر شد. برخی, بررسی, توجه داشته باشید که پلاستیک از قلم مو می توانید در هنگام استفاده بیش از حد تقریبا اما خبر خوب این است که شما می توانید خرید قلم مو در بسته های سه در یک قیمت معقول است.

Best Pet Hair Remover Bissell

عکس: amazon.com

5. بهترین مبلمان: بیسل حیوان خانگی مو کن دستی خلاء

این کوچک خلاء تخلیه انواع موهای زائد, فاجعه در اطراف خانه. آن است که بسیار سبک وزن و تلفن همراه. آن 16-سر طناب را فراهم می کند و بیش از اندازه محدوده و تخصصی لاستیک نازل با دقت طراحی شده است برای بیرون راندن خز از اثاثه یا لوازم داخلی ، منتقدان هشدار می دهند که این خلاء است که به طور خاص بشود حیوان خانگی messes و نه به طور منظم گرد و غبار و یا خاک اما که آن را با موفقیت حذف خز که در آن هیچ چیز دیگری به نظر می رسید به کار می کنند.

Best Pet Hair Remover Dryer Balls

عکس: amazon.com

6. بهترین برای لباس های شسته شده: Smart Sheep Premium پشم خشک کن توپ

این نیوزیلند پشم توپ گزاف گویی در اطراف خشک کن و گرفتن عجیب و غریب موهای حیوان خانگی قبل از آنها می تواند بافتن راه خود را بیش از حد عمیق به پارچه. آنها را کاهش می دهد مقدار از موهای حیوان خانگی روی لباس, در حالی که همچنین در خدمت به عنوان یک جایگزین برای ورق کن. آنها سازگار با محیط زیست مواد شیمیایی-رایگان و با دوام است. چند داوران تایید می کنند که ماه روزانه بارهای هنوز پوشیده نیست و آنها که تنها قابل توجه نزولی است افزایش اندکی در استاتیک با برخی از پارچه.

Best Pet Hair Remover Evriholder

عکس: amazon.com

7. بهترین برای طبقه: Evriholder FURemover حیوان خانگی حذف مو جارو

این متخصص جارو بهترین راه برای تمیز کردن سگ مو به طبقه چوب جنگلی. لاستیکی آن موی به طور موثر گرفتن کرکی و floaty موها در حالی که آن کهنه پاک کردن لبه استفاده می شود برای تمیز کردن کاشی و بتن و فرش و حتی ویندوز. قابل تنظیم آن رسیدگی بدون گوشه است قابل دسترسی است. هنگامی که شما انجام می شود با استفاده از آن فقط شستن موی با آب و صابون. هیچ خاک انداز مورد نیاز است.

Best Pet Hair Remover Carrand

عکس: amazon.com

8. بهترین اتومبیل: Carrand 93112 پرز و مو برداشتن قلم مو

با آن الکترواستاتیک لاستیک موی این اسکرابر-به دنبال قلم مو را به خود جذب موهای حیوان خانگی و بدون هر گونه خطر از خاراندن و یا آسیب رساندن به پارچه. این نسخهها کار میکند بزرگ بر روی صندلی ماشین بلکه فرش و اثاثه یا لوازم داخلی. داوران تایید آن dislodges حتی بیشتر سرسختانه بافته شده از پارچه در نتیجه تسهیل بعد جارو. آن را نیز حذف گرد و غبار, پرز چمن و خاک. و آن را فوق العاده مقرون به صرفه است.

Best Pet Hair Remover OXO

عکس: amazon.com

9. بهترین ON-THE-GO: OXO خوب چنگک Furlifter On-The-Go برس

این کوچک-اندازه قلم مو کاملا متناسب به خود را کیف پول, کوله پشتی جیب یا محفظه دستکش. باید آن را با شما در همه جا شما بروید و آماده برای لمس یو پی اس در هر زمان. آن است که تمیز کردن خود و این واقعیت است که قلم مو چین به خودی خود به این معنی است که هیچ مو را مرخص شدن به کیسه خود را. فقط توجه داشته باشید که آن را یک طرفه که باعث می شود آن را سخت به استفاده از برای چپ دست مردم است.

Best Pet Hair Remover Pet Neat

عکس: amazon.com

10. بهترین نظافت برس: پت شسته و رفته حیوان خانگی نظافت برس

مقابله با این مشکل در منبع آن است. به طور منظم نظافت متوقف نخواهد شد ریختن به طور کامل, اما آن را در حداقل نگه داشتن آن را تحت کنترل. این ابزار محبوب با حیوان خانگی شسته و رفته است مقرون به صرفه و با دوام و همراه با گارانتی مادام العمر. آن خلاص می شود از دولایه و بیش از حد مو به راحتی و با حداقل ناراحتی برای حیوان خانگی خود را. آن را با این نسخهها کار بهترین در کوتاه مدت به طول متوسط کت.

حالا که شما می دانید که چگونه برای کنترل سگ مو در خانه…

کسانی که لباس تیره به خارج از گنجه و پوشیدن آنها را با افتخار. دعوت دوستان با اعتماد به نفس است که آنها را ترک نخواهد کرد با نمد از خز گیر به آنها. آنها ارائه یک آسانسور را در موهای شما-رایگان خودرو. وجود دارد هیچ چیز به شرمنده از زمانی که شما باید ابزار مناسب خود را به نگه داشتن خانه و ماشین و لباس ارائه.

حالا که شما مجهز به مجموعه ای از بهترین حیوان خانگی مو پاک در بازار, پیدا کردن ابزار مناسب باید به یک نسیم. و کرک-free نسیم که در آن است.

بیشتر از باب ویلا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im